خبرگزاری شبستان

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٦ رجب ١٤٤٠

Saturday, March 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی اصغر مونسان
معاون رییس جمهوری:
تاکید بر افزایش نشاط اجتماعی در جامعه
​رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه تلاش می کنیم تا در نشاط اجتماعی و ایجاد امیدواری در مردم نقش بیشتری ایفا کنیم.

۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۹:۲۶

در دیدار مونسان با سفیر بریتانیا در تهران تاکید شد:
گسترش همکاری‌های ایران و انگلیس در زمینه‌های فرهنگی و گردشگری
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با سفیر بریتانیا در تهران بر گسترش همکاری‌ها در زمینه گردشگری و میراث‌فرهنگی تاکید شد.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۴:۴۸

معاون رییس جمهوری:
هر گردشگر برابر با ۳۰ بشکه نفت ارزآوری دارد
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به نقش گردشگری در توسعه اقتصادی گفت: هر گردشگر برابر با ۳۰ بشکه نفت ارزآوری دارد.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۰:۳۵

دیدار رییس سازمان میراث‌فرهنگی با اعضای هیئت‌مدیره جامعه تورگردانان ایران
نشست معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با رییس و اعضای هیئت‌مدیره جامعه تورگردانان ایران برگزار شد.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۲:۲۲

بودجه صنایع دستی کم است
معاون رییس جمهوری از تخصیص کم بودجه راه اندازی اشتغال در کسب و کارهای کوچک به خصوص صنایع دستی گله کرد.

۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۵:۴۷

معاون رئیس جمهوری تاکید کرد
دستیابی به افق ۲ میلیارد دلاری صادرات صنایع دستی
معاون رئیس جمهوری بر دستیابی به افق ۲ میلیارد دلاری صادرات صنایع دستی تاکید کرد و گفت: باید توجه دولت و حاکمیت را به صادرات صنایع دستی جلب کنیم.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۳:۵۶

علی اصغر مونسان در اصفهان:
اجرای بیش از یکهزار و ۹۰۰ پروژه سرمایه گذاری گردشگری در کشور
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیاست این سازمان را واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر بیش از یکهزار و ۹۰۰ پروژه با ۴۳ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش گردشگری در دست اجراست.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۹:۰۰

شهرداری نمی‌تواند بناهای نفیس ملی را به تملک درآورد
معاون رییس جمهور درباره ویزای ترانزیت رایگان گفت: با وزارت امور خارجه در حال مذاکره هستیم و پیگیری می کنیم که برای تورهای ٧٢ ساعته ویزای ترانزیت رایگان باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۱:۳۳

مونسان در همایش جامعه هتلداران:
ظرفیت های فضای مجازی در توسعه اقتصاد گردشگری موثر است  
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به ظرفیت های فضای مجازی در توسعه اقتصاد گردشگری، گفت: برای فراهم شدن زیرساخت ها تلاش می کنیم.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۲۱:۵۰

خانه پدری فروغ فرخ‌زاد ثبت ملی شد
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ثبت ملی خانه پدری فروغ فرخ‌زاد خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۱:۵۰

افتتاح ۱۹۳ پرورژه میراث فرهنگی همزمان با هفته دولت
۱۹۳ پروژه سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با حضور معاون رییس جمهوری و شماری از نمایندگان مجلس به صورت ویدئو کنفرانس در ۹ استان کشور، افتتاح شد.

۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۶:۴۸

رشد ۶۶ درصدی فروش صنایع دستی
معاون رییس جمهوری از رشد ۶۶ درصدی فروش صنایع دستی خبر داد و گفت: امیدواریم با حمایت های بیشتر دولت، فروش صنایع دستی در داخل و صادرات آن به خارج در آینده نه چندان دور به مرز دو میلیارد دلار در سال برسد.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۰:۰۴

آغاز به کار سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی
سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی بعدازظهر امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور معاون رییس جمهوری آغاز به کار می کند.

۱۳۹۷/۶/۳ - ۰۹:۳۰

گذرنامه گردشگران ورودی به ایران مهر نمی خورد
رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: درخواستی با امضای وی و وزیر صنعت با موافقت ناجا و وزارت امور خارجه به دولت ارایه شده که برای مقابله با تحریم های آمریکا و دغدغه برخی از گردشگران خارجی گذرنامه آنها برای ورود به ایران مهر نخورد.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۷:۲۸

مونسان در جمع خبرنگاران:
ایجاد اختلال در گردشگری کشور با نوسان ارز
رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به نوسان ایجاد شده در بازار ارز طی دو ماه گذشته اشاره کرد و گفت: این امر موجب ایجاد اختلال در صنعت گردشگری شد.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۷:۲۹

مونسان:
گردشگری ارزآوری و درآمد مستقیم برای کشور دارد
رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به اینکه سرعت ایجاد شغل و پایداری مشاغل در صنعت گردشگری بیش از سایر صنایع کشور است. گفت: صنعت گردشگری در ایران ارز آوری و درآمد مستقیم برای اقتصاد ایران دارد.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۶:۵۱

تلاش برای ثبت جهانی دماوند از سوی ایران
معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تهیه پرونده‌ای با موضوع دماوند خبر داد و گفت: مطالعات پرونده ثبت جهانی دماوند به پایان رسیده است.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۲۸

حمایت نظام بانکی کشور از گردشگری و صنایع‌دستی
خبرگزاری شبستان: در نشست رئیس‌کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌های کشور با معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری راهکارهای تقویت ظرفیت سفرهای داخلی کشور بررسی شد.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۴:۳۱

۲۵۰ میلیون دلار صادرات چمدانی صنایع دستی
خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهور با اشاره به ۲۸۱ میلیون دلار صادرات صنایع دستی بدون محاسبه فرش و زیورآلات و ۲۵۰ میلیون دلار صادرات چمدانی گفت: باید ارزش ریالی صادرات در این بخش را به ۲ میلیارد دلار افزایش دهیم.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۰:۳۲

مونسان در گفتگو با شبستان:
برنامه ای برای استفاده از مساجد برای اقامت مسافران نداریم
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان میراث فرهنگی با تاکید بر لزوم استفاده از هتل ها و اقامتگاه های رسمی در بحث اقامت مسافران گفت: برنامه ای برای استفاده از مساجد برای اقامت مسافران نداریم.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۸:۱۵