خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

السبت ٢٥ ذو الحجّة ١٤٤١

Saturday, August 15, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کامیار صادقی
یک هنرمند نقاش:
طبیعت پردازی عین تعهد است
صادقی با بیان اینکه طبیعت پردازی به نوعی شکر داده های خداوند است،گفت: از تجربه کارهایم در زمینه طبیعت در آثار مذهبی بهره بردم.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۰۷:۵۵

«هابیل و قابیل» رونمایی شد
تابلویی از کامیار صادقی با عنوان هابیل و قابیل در نگاه خانه سوره حوزه هنری رونمایی شد.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۲۰:۵۵

نمایشگاه «درنگ در سکوت» در گالری ابوالفضل عالی برپا می‌شود
گالری ابوالفضل عالی میزبان نمایشگاه آثار منتخب نقاشی کامیار صادقی با عنوان «درنگ در سکوت» با موضوعات مذهبی، فلسطین اشغالی و انقلاب اسلامی ایران می‌شود.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۵:۴۶

یک هنرمند نقاش در گفت‌ و گو با شبستان:
عشق به طبیعت در «زمزمه‌های سرد»/ از طبیعت الهام می گیرم
خبرگزاری شبستان: صادقی با بیان اینکه هر جا برای تفریح و سفر می‌روم، وسایل نقاشی را با خودم می‌برم، گفت: طبیعت را دوست دارم و از آن بسیار الهام می‌گیرم.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۰:۲۳

«زمزمه‌های سرد» کامیار صادقی بر دیوار گالری عالی
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه نقاشی‌های آبرنگ کامیار صادقی روز دوشنبه ۲۳ مرداد‌ ساعت ۱۶ در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح خواهد شد.

۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۰:۴۱