خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹

السبت ٢٠ ذو القعدة ١٤٤١

Saturday, July 11, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرهنگ حسینی
انقلاب اسلامی ایران، ثمره مکتب حسینی است
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلفان، انقلاب اسلامی ایران را ثمره مکتب حسینی خواند و گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران پیام رسان مکتب حسینی است.

۱۳۹۳/۸/۱۸ - ۱۳:۴۹

نماینده ولی فقیه در لرستان:
مکتب حسینی باید در جامعه نهادینه شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، با تاکید بر ضرورت نهادینه شدن فرهنگ حسینی در جامعه، افزود: نهادینه شدن مکتب حسینی مهم ترین راه مقابله با دسیسه های دشمنان است.

۱۳۹۳/۸/۱۳ - ۱۴:۲۰

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
حق طلبی مهم ترین عامل ماندگاری انقلاب حسینی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، گفت: دفاع از حق، حقیقت و حق طلبی، مهم ترین عامل ماندگاری انقلاب امام حسین (ع) و مکتب حسینی است.

۱۳۹۳/۸/۱۱ - ۱۱:۵۲

آیت الله نظری؛
دفاع از مکتب و فرهنگ حسینی نباید در شعار خلاصه شود
خبرگزاري شبستان: آیت الله نظری خادم الشریعه گفت: دفاع از مکتب و فرهنگ حسینی نباید تنها به صورت شعار و بر زبان خلاصه شود، بلکه باید در عمل نیز مدافع حقیقی این مکتب متعالی باشیم.

۱۳۹۳/۸/۶ - ۰۸:۴۱

معاون رئیس جمهور خبرداد؛
پرداخت معوقات خانواده های شهدا تا هفته آینده / ثبت نام 5 هزار نفر از فرزندان ایثارگر برای اشتغال
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور و رئیس بنیادبنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه معوقات خانواده های شهدا تا هفته آینده پرداخت می شود، گفت: این در حالیست که تاکنون معوقات آزادگان و جانبازان پرداخت شده است.

۱۳۹۳/۷/۲۴ - ۱۵:۰۱