خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

الأربعاء ٢٧ المحرّم ١٤٣٩

Wednesday, October 18, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استانداری فارس
اشعار حافظ سرشار از اخلاص‌ ورزی و بندگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه اشعار حافظ سرشار از انسان‌شناسی و دیوانش تصویر سرگذشت پرماجرای روح انسان ایرانی است، گفت: اشعار حافظ سرشار از اخلاص‌ورزی، بندگی مخلصانه، عاشقانه و وقت‌شناسی است که ریا را نکوهش می‌کند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۰:۲۸

نگاه دولت به روستاها، نگاه خدمت رسانی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس با اشاره به اینکه یکی از عمده دغدغه های نظام، اشتغال به ویژه اشتغال روستائیان است، گفت: نگاه دولت به روستاها، نگاه خدمت رسانی است.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۷:۱۲

۸۶ هزار کلاس اولی فارس با الفبا آشنا می شوند
خبرگزاری شبستان: ۸۰۰ هزار دانش آموز در بیش از هشت هزار مدرسه استان فارس حضور می یابند، همچنین در این سال تحصیلی ۸۶ هزار کلاس اولی به مدرس می روند.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴:۳۵

بررسی راهکارهای از سر گیری پروژه آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر
خبرگزاری شبستان: با حضور مهندس اسماعیل تبادار، استاندار فارس، راهکارهای حل مشکل پروژه عمرانی احداث آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر و ادامه پیشرفت فیزیکی آن در اسرع وقت، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۱:۳۴

لزوم توجه استانداران به مسئله اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به اینکه مسئله اقتصاد مقاومتی، مهمترین مسئله ایست که دولت به آن نگاه دارد، گفت: اقتصاد مقاومتی از اولویت هایی است که باید استانداران به آن توجه کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۱:۲۸

حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۰:۲۷

برگزاری شورای اداری استان فارس با حضور وزیر کشور
خبرگزاری شبستان: شورای اداری استان فارس عصر امروز (۲۵شهریور) با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۱:۰۳

داشتن استاندار بومی حق مردم فارس است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر شیراز دوره پنجم از رئیس جمهور خواست تا حق مردم فارس در خصوص بهره مندی از استاندار بومی را در نظر بگیرد، گفت: در سال های گذشته فارس به خاطر نبود استاندار بومی بسیار آسیب دیده است.

۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۱:۳۵

نشست آموزشی ارتقای سلامت روان جامعه در حوزه خانواده و کودک برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با اشاره به نشست آموزشی ارتقای سلامت روان جامعه ویژه مدیران تشکل ها و خیریه های فعال در حوزه خانواده و کودک، گفت: هدف از برگزاری این نشست ایجاد هم افزایی بین تشکل های دولتی و غیردولتی است.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۰:۵۱

مدیران دستگاه های اجرایی با شهدا تجدید میثاق کردند
خبرگزاری شبستان: مدیران دستگاه های اجرایی استان در دومین روز از هفته دولت با حضور در گلزار شهدای شیراز، یاد و خاطره این به حق پیوستگان را گرامی داشتند و با آنان تجدید میثاق کردند.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۲۱:۵۴

بهره برداری بیش از یک هزار پروژه در هفته دولت/ طرح مسائل قومیتی به آینده فارس ضربه می زند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس در هفته دولت در فارس بیس از یک هزار پروژه به ارزش ۳۰ هزار میلیارد ريال به بهره برداری می رسد، گفت: آنانی که مسائل قومیتی را در استان علم می کنند، از آینده فارس بیم داشته باشند.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۲۲:۰۴

نشست خبری استاندار فارس برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نشست خبری مهندس سید محمدعلی افشانی، استاندار فارس امروز (۱شهریور) برگزار می شود، در این نشست خبری استاندار فارس، اهم برنامه های هفته دولت را برای اطلاع مردم بازگو می کند.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۰۸:۴۵

افتتاح فاز ۲ خط یک مترو شیراز با حضور وزیر کشور
فاز ۲ خط یک مترو شیراز با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور به بهره برداری رسید.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۹:۴۶

انتقاد مدیر کل اوقاف فارس به عدم توجه به مقوله گردشگری مذهبی در استان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با انتقاد به عدم توجه به مقوله گردشگری مذهبی در فارس، گفت: استان های دیگر که کمتر از فارس در این مقوله ظرفیت دارند، کار خود را در این زمینه آغاز کرده اند.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۲۲:۰۹

کرامت انسانی در زندان به خوبی رعایت شده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد واحد حقوقی استانداری فارس با اشاره به اینکه به مقوله کرامت انسانی در اندرزگاه ها به خوبی رعایت شده است، گفت: خوشبختانه در زندان، به جایگاه انسان توجه ویژه ای شده است.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۰۸:۴۹

نبض حیات اجتماعی، اقتصادی و زیر بنایی در دست خبرنگاران است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره ه اینکه نبض حیات اجتماعی، اقتصادی و زیر بنایی در دست کسانی است که آگاهی می بخشند و اطلاع رسانی می کنند، گفت: برای پیشرفت به آگاهی بخشی نیاز داریم و این مهم وظیفه اصحاب رسانه است.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۰۸:۰۲

تقدیر معاون استاندار فارس از شورا و شهرداری شیراز
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استانداری فارس با اشاره به اینکه شورا و شهردار شیراز در بحث کارهای بزرگ، کارنامه قابل قبولی دارند، گفت: این ۲ گروه در حوزه عبور و مرور و توسعه فضای سبز، کارهای شایسته ای انجام داده اند.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۲:۳۲

حجاج سفیران ملت ایران هستند/ وحدت مهم ترین پیام حج
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با بیان این که کسی که به حج می رود سفیر و نماینده ملت ایران است، گفت: حجاج کشورهای دیگر بدون این که ملت ما را دیده باشند از روی رفتار حجاج، در مورد ایران قضاوت خواهد کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۴:۴۰

خدمات دولت باید به نحو شایسته به گوش مردم رسانده شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل روابط عمومی استانداری فارس، بر لزوم معرفی دستاوردهای دولت «تدبیر و امید» به مردم استان توسط مدیران روابط عمومی ها و رسانه های جمعی استان تاکید کرد و گفت: خدمات دولت باید به نحو شایسته به گوش مردم رسانده شود.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۴:۲۹

نمایندگان شوراها باید مشکلات شهری را اولویت بندی کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نمایندگان مردم در شوراها باید مشکلات و چالش های شهری را احصا کنند و آن را بشناسند، سپس اولویت گذاری کرده و برای رفع آن اقدام کنند چرا که امکان حل مشکلات در یک مقطع نیست.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۹:۱۰