خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

الاثنين ٢٢ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Monday, December 11, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استانداری فارس
تاکید استاندار فارس بر ایجاد مراکز بوم گردی در روستاهای استان
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس بر لزوم ایجاد مراکز بوم گردی در روستاهای استان تاکید کرد که به گفته وی به رونق و توسعه گردشگری منتهی می شود و محیطی آرام برای فرصت خوب زیستن را مهیا می سازد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۷:۵۵

برای پیشرفت استان باید از ظرفیت توان فضای مجازی بهره گرفت
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه باید از از توان فضای مجازی برای این مهم حداکثر بهره را بگیریم تا استان پیشرفت کند، گفت: رسانه ملی گستره سرمایه گذاری خارجی و جذب سرمایه گذاری را مورد توجه قرار دهد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۳:۰۵

نقش قطار شهری، در کلان شهری مثل شیراز یک نقش بی بدیل است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نقش قطار شهری، در کلان شهری مثل شیراز در بخش های مختلف رفاه عمومی، آسایش مردم، زیست محیطی و غیره، یک نقش بی بدیل است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸:۳۹

دستگاه های اجرایی موضوع اقامه نماز را مورد توجه قرار دهند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: به دستگاه های اجرایی توصیه تاکید دارم تا موضوع اقامه نماز را مورد توجه قرار دهند و انتظار دارم این مهم به عنوان یک تکلیف مورد توجه قرار دهند.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۱:۰۱

نشر نهج البلاغه باعث صیانت از فرهنگ اسلامی می شود
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نهج البلاغه یک منبع مرجع در بین اسلام شناسان غربی است و نشر آن باعث صیانت در فرهنگ اسلام خواهد شد و از این رو جامعه را به سمت جامعه علوی ببرند و در راستای علوی شدن نسل جدید بکوشند.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۸:۲۰

نمایشگاه کتاب فرصتی برای تبادل فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نمایشگاه کتاب فرصتی برای تبادل فرهنگی است و معتقدیم فرهنگ می تواند تولید را به حرکت در آورده و اشتغال ایجاد کند.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۸:۳۲

نمایشگاه کتاب مردم را با کتاب مانوس می سازد
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نمایشگاه کتاب طلیعه ایست که مردم را با کتاب مانوس سازد و اگر نباشد مردم کتاب را فراموش می کنند.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۵:۰۰

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار فارس جان باختن جمعی از هموطنان در زلزله غرب کشور را تسلیت گفتند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و استاندار فارس در پیام مشترکی، جان باختن جمعی از هموطنان را در حادثه زمین لرزه غرب کشور تسلیت گفتند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۰:۳۰

مساجد نمادی از دین و محل عبادت مردم هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه مساجد نمادی از دین و محل عبادت مردم هستند، گفت: در ارکان دین ما از بدو امر تاکنون، مسجد مرکز عبادی، سیاسی و فرهنگی بوده است.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۳۵

روزی برای کوروش مشخص شود
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس ضمن دعوت از همه علمای استان برای همکاری در معرفی روز و جایگاه کوروش، گفت: برای این شخصیت باید روزی همچون روز حافظ و سعدی داشته باشیم.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۰۸

کسب ۲ مقام برتر توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس
خبرگزاری شبستان: كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در استان فارس حائز رتبه برتر در ۲ حوزه صیانت و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب شد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۸:۱۸

اشعار حافظ سرشار از اخلاص‌ ورزی و بندگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه اشعار حافظ سرشار از انسان‌شناسی و دیوانش تصویر سرگذشت پرماجرای روح انسان ایرانی است، گفت: اشعار حافظ سرشار از اخلاص‌ورزی، بندگی مخلصانه، عاشقانه و وقت‌شناسی است که ریا را نکوهش می‌کند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۰:۲۸

نگاه دولت به روستاها، نگاه خدمت رسانی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس با اشاره به اینکه یکی از عمده دغدغه های نظام، اشتغال به ویژه اشتغال روستائیان است، گفت: نگاه دولت به روستاها، نگاه خدمت رسانی است.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۷:۱۲

۸۶ هزار کلاس اولی فارس با الفبا آشنا می شوند
خبرگزاری شبستان: ۸۰۰ هزار دانش آموز در بیش از هشت هزار مدرسه استان فارس حضور می یابند، همچنین در این سال تحصیلی ۸۶ هزار کلاس اولی به مدرس می روند.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴:۳۵

بررسی راهکارهای از سر گیری پروژه آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر
خبرگزاری شبستان: با حضور مهندس اسماعیل تبادار، استاندار فارس، راهکارهای حل مشکل پروژه عمرانی احداث آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر و ادامه پیشرفت فیزیکی آن در اسرع وقت، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۱:۳۴

لزوم توجه استانداران به مسئله اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به اینکه مسئله اقتصاد مقاومتی، مهمترین مسئله ایست که دولت به آن نگاه دارد، گفت: اقتصاد مقاومتی از اولویت هایی است که باید استانداران به آن توجه کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۱:۲۸

حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۰:۲۷

برگزاری شورای اداری استان فارس با حضور وزیر کشور
خبرگزاری شبستان: شورای اداری استان فارس عصر امروز (۲۵شهریور) با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۱:۰۳

داشتن استاندار بومی حق مردم فارس است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر شیراز دوره پنجم از رئیس جمهور خواست تا حق مردم فارس در خصوص بهره مندی از استاندار بومی را در نظر بگیرد، گفت: در سال های گذشته فارس به خاطر نبود استاندار بومی بسیار آسیب دیده است.

۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۱:۳۵

نشست آموزشی ارتقای سلامت روان جامعه در حوزه خانواده و کودک برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با اشاره به نشست آموزشی ارتقای سلامت روان جامعه ویژه مدیران تشکل ها و خیریه های فعال در حوزه خانواده و کودک، گفت: هدف از برگزاری این نشست ایجاد هم افزایی بین تشکل های دولتی و غیردولتی است.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۰:۵۱