خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جرایم فضای مجازی
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان؛
رشد ۴۳ درصدی جرایم در فضای مجازی استان زنجان/ افزایش سرقت های خرد به دنبال گرانی
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان به رشد ۴۳ درصدی جرایم در فضای مجازی استان زنجان اشاره کرد و گفت: امسال ۲۴۴ نفر در این زمینه توسط پلیس دستگیر شدند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۱:۲۸

باید با مجرمان فضای مجازی بدون ملاحظه برخورد کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با اشاره به نابسامانی ها، ناهنجاری ها و نقض حقوق شهروندی در حوزه فضای مجازی گفت: باید مطابق قانون در دفاع از حقوق و آزادی های مشروع و حیثیت اشخاص با عاملین ارتکاب چنین جرایمی بدون ملاحظه برخورد کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۷

افزایش آمار جرایم فضای مجازی/رسانه ها در فرهنگسازی و آموزش عمومی اثرگذار هستند
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان کرمان به ارائه گزارشی از تصادفات درون و برون شهری، جرائم فضای مجازی، اقدامات پلیس در بخش های مختلف و... طی ۴ ماهه نخست امسال و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل پرداخت.

۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۵:۲۳