خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دریادار سیاری
معاون هماهنگ کننده ارتش خبر داد:
آمادگی ارتش برای طی کردن عرض اقیانوس اطلس
امیردریادار سیاری با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر حضور در آب های آزاد گفت: ارتش برای طی کردن عرض اقیانوس اطلس آمادگی دارد و هر وقت تدبیر شود این اقدام در دستور کار قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۸

دریادار سیاری:
ایران تمام استراتژی‌های دشمن را با شکست مواجه کرده است/بدون مشورت با ایران اقدامی در منطقه انجام نمی‌شود
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه جنگ نرم و اقتصادی دو سرفصل جدید توطئه دشمنان است، گفت: ایران پس از پیروزی انقلاب تمام توطئه های دشمنان را با شکست مواجه کرده است و ما باید بتوانیم در مقابل این دو سرفصل جدید نیز در برابر استکبار سرافراز بایستیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۶

معاون هماهنگ کننده ارتش:
فرمانده باید کاری کند که نیروها با دل و جان فرمان را اجرا کنند
دریادار سیاری با بیان اینکه تربیت نیروی انسانی در ارتش بر اساس ارزش های اسلامی و انسانی است، گفت: فرماندهان باید کاری کنند که نیروها با دل و جان فرمان او را اجرا کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۶

امیر دریادار سیاری:
ناو آمریکایی جرات انجام اقدامی علیه ایران ندارد/ اجازه نزدیک شدن به آب‌های سرزمینی‌ را نمی‌دهیم
معاون هماهنگ کننده ارتش در مورد حضور ناو آمریکایی در آب‌های آزاد خلیج فارس گفت: به هیچ عنوان اجازه نزدیک شدن ناو آمریکایی را به آب‌های سرزمینی تحت حاکمیت‌مان نمی‌دهیم، این ناو نمی‌تواند هیچ اقدامی علیه ما انجام دهد.

۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۲:۳۳

معاون هماهنگ کننده ارتش:
امنیت را با تجهیزات نظامی تولید بومی تامین می کنیم
امیر دریادار سیاری با بیان اینکه اگر با علم عاریه ای سلاح تولید کنیم امنیت ما نیز عاریه ای خواهد بود، گفت: با تولید تجهیزات نظامی بومی امنیت خود را تامین می کنیم، تبعیت از دیگران در نیروهای مسلح ننگ است.

۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۲:۳۰

چهارمین مراسم تحلیف و اعطای سردوشی به دانش پژوهان آموزشگاه‌های نظامی ارتش
چهارمین مراسم تحلیف و اعطای سردوشی به دانش پژوهان آموزشگاه‌های نظامی ارتش با حضور رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش آغاز شد.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۵:۵۷

افتتاح نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای دریایی ارتش
مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر دریادار سیاری و امیر دریادار خانزادی صبح امروز برگزار شد .

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۲:۰۹

دریادار سیاری در رأس یک هیأت بلندپایه نظامی عازم پاکستان شد
رییس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، به دعوت فرمانده ارتش پاکستان در دهمین نمایشگاه و سمینار دفاعی این کشور شرکت می‌کند.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۹:۰۵

دریادار سیاری:
توانایی تولید تجهیزات مورد نیاز خود را داریم
معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمن نمی تواند با تبلیغات و عملیات روانی جلوی پیشرفت جمهوری اسلامی را بگیرد، گفت: امروز به جایی رسیده ایم که قطعا توانایی تولید تجهیزات مورد نیاز خود را داریم.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۲:۲۰

امیر دریادار سیاری:
دانشگاه‌های افسری ارتش مهد تربیت فرماندهان و مدیران آینده ارتش هستند
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: دانشگاه‌های افسری ارتش مهد پرورش و تربیت فرماندهان و مدیران آینده ارتش بوده و از اهمیت بسیار بالایی درحوزه تامین امنیت کشور برخوردار هستند.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۳:۰۱

دریادار سیاری خبر داد:
برگزاری اولین دور مسابقات تیر و کمان ارتش های جهان به میزبانی ایران
معاون هماهنگ کننده ارتش و رییس ستاد برگزاری اولین مسابقات تیرو کمان نظامیان جهان در نشست خبری از برگزاری اولین دور مسابقات تیر و کمان ارتش های جهان (سیزم) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۱۶

دریادار سیاری:
همه سلاح هایمان ساخت داخل است/قابلیت‌های «باور» از S۳۰۰ هم بیشتر است
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه هیچ کشوری به علت تحریم‌ها سلاحی به ایران نمی‌دهد و همه سامانه هایمان ساخت داخل است به انجام مراحل نهایی آزماشی سامانه موشکی «باور» اشاره کرد و گفت: با انجام این مراحل توانایی‌های آن از اس ۳۰۰ هم بالاتر می رود.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۸:۱۴

دریادار سیاری خبر داد:
آمادگی ارتش برای برگزاری نخستین دوره مسابقات تیروکمان نظامیان جهان
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: نخستین دوره مسابقات تیروکمان نظامیان جهان (سیزم) نیمه دوم آبان ماه امسال به میزبانی ارتش در تهران برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۰۷

دریادار سیاری:
ایثارگری و از خود گذشتن امتیاز ما در دفاع مقدس بود
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به توان فیزیکی دشمن در هشت سال دفاع مقدس گفت: ایثارگری و از خود گذشتن امتیاز ما در جنگ بود.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۰:۲۷

دریادار سیاری در جمع خبرنگاران:
توان رزمی خود را ارتقا می دهیم تا دشمن جرات نزدیک شدن به ما را نکند
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به نقش معنویت و ایمان در بالا بردن توان رزمی گفت: توان رزمی خود را آنقدر بالا بردیم که هیچ دشمنی جرات نکند به ما نزدیک شود.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۰:۱۴

دریادار سیاری
زمان بزن در رو ترویست ها، گذشته/ ترویست ها پاسخ قاطعی از جمهوری اسلامی می گیرند
معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به اینکه امروز دشمن تلاش می کند تا آن امنیت را از ما بگیرد، گفت: روز آنکه تروریست ها بیایند و ترور کنند و بروند، گذشته است، امروز زمانی است که جواب قاطعی از جمهوری اسلامی بگیرند و این اتفاق رخ خواهد داد.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۲:۳۰

امیر دریادار سیاری:
هیچکس بدون اذن ایران در منطقه نمی‌تواند تصمیمی بگیرد
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به جایگاه جمهوری اسلامی ایران در منطقه گفت: امروز جمهوری اسلامی در منطقه جایگاهی دارد که هیچکس بدون اذن جمهوری اسلامی نمی تواند تصمیمی بگیرد.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۳:۱۲

از سوی فرمانده معظم کل قوا
دریادار سیاری نشان درجه‌ یک فتح را دریافت کرد
امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده‌ ارتش جمهوری اسلامی ایران، به پاس خدمات شایسته به دریافت نشان درجه‌ یک فتح از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مفتخر شد.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳:۱۲

دریادار سیاری در مراسم اختتامیه مسابقات قرآن کریم ارتش
نسخه مقابله با جنگ نرم استفاده از مفاهیم قرآنی است
معاون هماهنگ کننده ارتش در اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ارتش گفت: نسخه مقابله با جنگ نرم دشمن استفاده از مفاهیم قرآنی و ارزشهای انقلابی است، یادمان باشد اثر مفاهیم قرآن بر زندگی ما مهم و عمل به مفاهیم قرآن در جنگ نرم دشمن مهم است.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۳:۱۱

دریادار سیاری: 
ایران زیر بار استعمار و هژمونی دیگران نمی رود
معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به اینکه ایران زیر بار استعمار و هژمونی دیگران نمی رود، گفت: دشمن از اقدام نظامی وحشت دارد اما این تهدید همیشه برای ما وجود دارد و نسخه ما در مقابل این تهدیدات ، بالا بردن آمادگی و توان نظامی است.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۲۶