خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تنفیذ
عزت و اتحاد ملی ظرفیتی برای رفع نیازهای جامعه است/ تقویت ارتباط خارجی به دور از تسلیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اصفهان گفت: عزت و اتحاد ملی ظرفیتی برای رفع نیازهای جامعه است که در سایه اتحاد بین مردم و مسئولان و احزاب سیاسی مشکلات اجتماعی رفع شود.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۹:۴۳

رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری:
توصیه به دولتمردان جدید/«اتحاد ملت» را مهم بشمارید و حفظ کنید
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه ای دولتمردان جدید را به «تکیه بر هویت انقلابی، کار جهادی و بهره‌مندی از حمایت مردمی و سرمایه های مادی و معنوی کشور» توصیه کردند و گفتند: گفتند: «اتحاد ملت» را مهم بشمارید و حفظ کنید.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۴:۱۰

روحانی در مراسم تنفیذ خود (۲):
برجام نشانه حسن ‌نیت برای تعامل سازنده در سطح بین‌المللی بود/جمهوری اسلامی از سر عزتمندی هزینه استقلال را پرداخته و می‌پردازد
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با بیان اینکه برجام نشانه حسن نیت برای تعامل سازنده در سطح بین‌المللی است، گفت: جمهوری اسلامی از سر عزت‌مندی هزینه استقلال کشور را پرداخته و می‌پردازد.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۲:۰۴

روحانی در مراسم تنفیذ خود (۱):
نظام جمهوری اسلامی امین رأی مردم است/اعتدال به معنای افزایش آستانه تحمل و مدارا با دیگران است
خبرگزاری شبستان: رییس دولت دوازدهم با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی امین رأی مردم است، گفت: این انتخابات هم باعث شد مردم با زبان رای دوباره با نظام، رهبری و دولت منتخب خود تجدید پیمان کنند و حالا نوبت ماست که به مسئولیت خود عمل کنیم.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۱:۲۲

رهبر انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت‌الاسلام روحانی را به ریاست جمهوری منصوب کردند
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت‌الاسلام روحانی را به ریاست جمهوری منصوب کردند.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۱:۱۰

گزارش کامل انتخابات سال ۹۶ از زبان وزیر کشور
رشد ۱۲.۳۴ درصدی آرای مأخوذه در انتخابات سال ۹۶ نسبت به دوره قبل
خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی در مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از رشد ۱۲.۳۴ درصدی آرای مأخوذه در انتخابات سال ۹۶ نسبت به دور قبل خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۱:۰۶