خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سردار عبداللهی
معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش سپاه:
دنیای ابر قدرت آمریکا، امروز به دنیای التماس افتاده است
معاون سپاه کشور با اشاره به اینکه امروز قدرت برتری به نام جبهه مقاومت پا به پای دشمن قدرت نمایی می کند، گفت: اسرائیل از ترس نیروهای حزب الله به این طرف و آن طرف می زند و دنیای ابر قدرت آمریکا، امروز به دنیای التماس افتاده است.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۳:۳۸

معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
خدمات بهداشتی-درمانی سپاه در ایام اربعین به زائران ارائه می‌شود
سردار سرتیپ دوم عبداللهی گفت: خدمات بهداشتی درمانی سپاه به زائران ایرانی و غیرایرانی در مسیر شهر نجف تا کربلا، داخل شهرهای نجف و کربلا، نواحی مرزی ایران و عراق و همچنین چند شهر عراق ارائه می‌شود.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۲:۰۱

ملت ایران پیروز میدان ناتوی فرهنگی دشمن است
سردار عبداللهی با بیان اینکه ملت ایران پیروز میدان ناتوی فرهنگی دشمن است گفت: آنها که موفقیت ایران اسلامی را درک نکردند در بمباران تبلیغاتی دشمن قرار دارند.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۹:۰۸

معاون بهداشت و درمان سپاه خبر داد:
برپایی۱۰ بیمارستان صحرایی توسط سپاه در مسیر راهپیمایی اربعین
سردار عبداللهی از برپایی ۱۰ بیمارستان صحرایی در مناطق مرزی شلمچه، چزابه و مهران و همچنین مسیر راهپیمایی اربعین از نجف تا کربلا خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۹:۱۰

در دیدار معاون خدمات پزشکی نیروهای مسلح عمان با سردار عبداللهی مطرح شد:
توسعه مناسبات و انتقال تجارب حوزه بهداشت و درمان سپاه به نیروهای مسلح عمان
در دیدار هیئت پزشکی- درمانی نیروهای مسلح عمان با معاون بهداشت ، امداد، درمان و آموزش پزشکی سپاه برتوسعه مناسبات و انتقال تجارب حوزه بهداشت و درمان سپاه به نیروهای مسلح عمان تاکید شد.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۶:۰۱

پیشرفت امروز ما در عرصه پزشکی مرهون تجربیات دوران دفاع مقدس است
خبرگزاری شبستان: معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی سپاه گفت: خدمات بخش بهداشت و درمان کشور به رغم نقش برجسته که در دوران دفاع مقدس داشته، مورد غفلت واقع شده در حالی که پیشرفت امروز جامعه پزشکی مرهون تجربیات دوران دفاع مقدس است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۲

سردار عبداللهی در پاسخ به شبستان:
ادامه خدمات درمانی و بهداشتی سپاه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: معاون بهداشت و درمان سپاه از ادامه ارایه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله‌زده ازگله و سرپل ذهاب خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۲:۳۵

سردار عبداللهی:
اعطای مدارک حرفه ای به سربازان برای اشتغال پس از دوره خدمت
خبرگزاری شبستان: معاون ستاد کل نیروهای مسلح بااشاره به برنامه های نیروهای مسلح برای مهارت آموزی کارکنان وظیفه گفت: به سربازان شرکت کننده در برنامه ها و آزمون های مهارت ورزی، مدارک حرفه ای اعطا می شود تا بسترهای اشتغال آنان پس از دوران خدمت فراهم شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۸

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء عنوان کرد،
قرار گاه خاتم یک مجموعه مردمی است
خبرگزاری شبستان:فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء قرار گاه خاتم را یک مجموعه مردمی دانست و گفت: این قرارگاه بعد از دفاع مقدس این را پذیرفت در بحث کمک و توسعه ورود پیدا کرد.

۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۱:۱۲

سردار عبداللهی:۹۰ پروژه در شهر تهران در دوره قالیباف به دست قرارگاه خاتم‌الانبیا انجام شده است
خبرگزاری شبستان: ۹۰پروژه در شهر تهران به دست قرارگاه خاتم‌الانبیا انجام شده است که حدود ۷۰ پروژه آن به اتمام رسیده است.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۶:۵۳