خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه موسسه فرهنگی اکو
گذری بر جشنواره فروش سی پال در موسسه اکو
لباس هایی با اصالت ایرانی و طراحانی جویای نام/ از روسری با طرح کاشی تا چهل تکه کشورهای همسایه
جشنواره فروش سی پال میزبان طراحان و تولید کنندگان جوانی است که توانسته اند با استفاده از هنر های سنتی ایران و تلفیق آن با مد امروز لباس هایی را طراحی کنند که در عین پوشیدگی و زیبایی دارای اصالت و هویت است و می تواندآینده پوشاک کشور را تضمین کند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۰

تفاهم‌نامه همکاری بین موسسه فرهنگی اکو و سازمان فرهنگی هنری شهرداری امضا شد
مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین موسسه فرهنگی اکو و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۰:۲۰

شهردار زنجان اعلام کرد
زنجان پیشرو در بین کشورهای اکو
شهردار زنجان با اشاره به اینکه زنجان به عنوان شهر پیشرو در بین کشورهای اکو انتخاب شده است، گفت: همه زنجانی های صاحب مقام به مراسم اعطای لگوی این برند به زنجان در روز(۷ مرداد) در موسسه اکو دعوت هستند.

۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۸:۱۹

معاون استاندار اصفهان:
برهم زدن برجام هنر نیست/ هنر در توسعه روابط برپایه ظرفیت فرهنگی هنری کشور است
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار اصفهان تاکید کرد: امروز برهم زدن برجام هنر نیست، بلکه توسعه روابط برپایه ظرفیت غنی فرهنگی هنری ایران، هنر است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۴:۰۶

خنیاگران مشرق زمین با حمایت موسسه فرهنگی اکو آوا سر می دهند
خبرگزاری شبستان: کنسرت گروه موسیقی «نوای ملل» با نغمه‌هایی از مشرق‌زمین و خنیاگرانی از افغانستان، آذربایجان، ترکیه و ایران در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۴:۰۵

رونمایی از۳۲ عنوان کتاب ادبی دو زبانه
خبرگزاری شبستان:آیین رونمایی از ۳۲ عنوان کتاب دو زبانه ادبیات فارسی ،با همکاری موسسه فرهنگی اکو ، بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و انجمن شاعران ایران عصر روز چهارشنبه ۲۳ تیرماه درسالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۱۲:۴۹

کشورهای عضو اکو می توانند سهم زیادی در بازار جهانی کسب کنند
خبرگزاری شبستان: تولیدکنندگان صنایع دستی در کشورهای عضو اکو اگر تعامل بین خود را افزایش دهند و از تجارب یکدیگر بهره ببرند می توانند سهم زیادی در بازار جهانی کسب کنند و ارزش های معنوی و فرهنگی خود را به رخ جهانیان بکشند.

۱۳۹۴/۵/۱۲ - ۱۳:۰۴

جلسه بررسی ادبیات کودک در موسسه فرهنگی اکو
سخنرانی استادان رحماندوست و شاه آبادی در مورد ادبیات کودک امروز عصر با حضور اصحاب رسانه در موسسه فرهنگی اکو انجام شد.

۱۳۹۳/۶/۴ - ۱۹:۵۶