خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٤ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهربانو امانی
توسعه حمل و نقل عمومی در اولویت قرار گیرد
رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه بودجه ۹۸ خودرومحور است، تاکید کرد: توسعه حمل و نقل عمومی در اولویت قرار بگیرد.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۱:۱۳

عضو شورای اسلامی شهر تهران:
حضور زنان باید در همه ارکان های تصمیم سازی و تصمیم گیری نهادینه شود
امانی با بیان اینکه در همه ارکان و نهادهای تصمیم سازی و تصمیم گیری باید حضور زنان نهادینه شود، گفت: ۳۰ درصد از پست های مدیریت شهری تا پایان برنامه پنج ساله سوم به زنان شاغل داده شود.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۸

ورود شورای شهر به حادثه واژگونی سرویس دانشجویان/ تا کی اول حادثه بعد ایمنی
رییس کمیته ایمنی شورای شهر تهران از ورود شورای شهر به حادثه واژگونی سرویس دانشجویان دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات خبر داد.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۸:۵۹

امانی:
هزینه در تفرجگاه ها، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر کاهش نرخ پیشنهادی برای بازدید از باغ پرندگان گفت: هزینه در تفرجگاه ها، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۵:۴۵

ایردات امانی از تقوی نژاد
عضو شورای شهر تهران خطاب به کاندیدای شهرداری تهران گفت: باید توجه به حل مشکل ترافیک، آلودگی هوا، نیرو انسانی و پسماند در برنامه هایتان پررنگ تر باشد.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۲:۱۳

شورا در شفافیت تزلزل نشان ندهد
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شعار شورای پنجم شفافیت و عدالت است، گفت: باید به این مسئله توجه کنیم که طبق نظر سنجی علاوه بر مطالبه اجتماعی کاهش آلودگی و ترافیک بود، مسئله عدالت بوده است.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۳:۴۰

تذکر به شهرداری تهران برای عدم ارسال لایحه ایمنی سرویس مدارس
عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص عدم ارسال لایحه ایمنی سرویس مدارس به شهرداری تهران تذکر داد.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۱:۳۴

برگزاری هفته های فرهنگی در تهران/فرهنگسراها به محور مدار اصلی فعالیت خود برگردند
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت استفاده از زیبایی فرهنگ اقوام در ایجاد پیوست فرهنگی تاکید کرد و گفت: برگزاری هفته های فرهنگی می تواند در این زمینه موثر باشد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۳۲

مشکلات تهران حل نشده بلکه منتقل شده
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر نقش مشارکت مردم در حل مشکلات گفت: ما مشکلات تهران را حل نکرده‌ایم بلکه منتقل کرده‌ایم.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۴:۰۵

نیازها و درخواست های مردم بررسی شود
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اصل ۲۷ قانون اساسی گفت: طبق این اصل قانون اساسی باید به مطالبات به حق مردم پاسخ داده شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۵

نابودی ۷۰ درصد باغات تهران
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وضعیت حفاظت از باغ‌های شهر تهران گفت: ۷۰ درصد باغات تهران از بین رفته است.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۲:۳۲

انتقاد عضو شورا از قطع درختان حکیمیه
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به قطع درختان در حکیمیه تهرانپارس گفت: پیمانکار حفظ فضای سبز به بهانه حذف سرشاخه‌ها تعدادی درخت را قطع کرده است.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۳:۲۸

تبدیل اسکان اضطراری زلزله‌زدگان به اسکان موقت
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران از ضرورت تبدیل اسکان اضطراری زلزله‌زدگان به اسکان موقت خبر داد و گفت: کانکس و وسایل گرمایشی مهمترین ملزومات این بخش در حل بحران است.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۲:۳۲

شورای پنجم فرایندها را اصلاح می کند
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش پیشنهاد داد شورای پنجم طی جلساتی فرایندها را اصلاح کند.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۴:۳۲

دستاورد سفرهای خارجی شهرداری تهران ارایه شود
خبرگزاری شبستان:اعضای شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش بر ارایه گزارشی از دستاورد سفرهای خارجی مدیران شهرداری تهران تاکید کردند.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۴:۳۹

ضرورت ارتقا دانش محیط زیستی مردم تهران
خبرگزاری شبستان: منتخب شورای پنجم با بیان اینکه ایجاد بستر مناسب و آموزش برای ارتقا دانش محیط زیستی مردم تهران ضروری است، گفت: محیط زیست یکی از دغدغه های مهم اعضای شورای پنجم است و شهردار جدید نیز در برنامه اش حتما توجه جدی خواهد کرد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۰۸:۲۹