خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ناصر خویشتن دار
به بهانه خاکسپاری پیشکسوت گویندگی و صداپیشگی کشور
آرامش ابدی «راوی هنرمندانه» قطعه ای از تاریخ این مرز و بوم
خبرگزاری شبستان: و امروز موعد دیدار دوباره با استاد بود. اما نه چهره به چهره و در قالب گفت وگو. امروز راوی هنرمندانه قطعه ای از تاریخ این مرز و بوم، سفید پوش و خاموش به زادگاهش بازگشت تا در کنار قبر پدرتا ابدیت آرام گیرد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۰:۵۷

میثم نمکی در گفت و گو با شبستان:
هنر حرفه ای استاد خویشتن دار در آنتن زنده خبر سیما محسوس بود
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: هنر حرفه ای مرحوم استاد ناصر خویشتن دار در عرصه گویندگی در آنتن زنده سیما محسوس بود.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۰۰:۲۵

گوینده و دوبلور رسانه ملی در زادگاهش به خاک سپرده شد
خبرگزاری شبستان: مراسم تشییع و خاکسپاری گوینده اخبار سراسری تلویزیون و صداپیشه پیشکسوت رسانه ملی در زادگاهش آران و بیدگل برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۰۰:۲۳

معینی نژاد:
استاد خویشتن دار، در شمار موفق ترین چهره های رسانه ملی/ارادت به خاندان اهل بیت و تعهد کاری، از او چهره ای محبوب ساخته بود
خبرگزاری شبستان: فرماندار آران و بیدگل گفت: ارادت مرحوم ناصر خویشتن دار به خاندان اهلبیت عصمت و طهارت (ع) و تعهد کاری در دوران خدمت از شاخص های شخصیت وجودی این هنرمند فقید است.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۰۰:۲۲

دوبلورها ناصر خویشتن‌دار را به سمت زادگاهش بدرقه کردند
خبرگزاری شبستان:مراسم تشییع پیکر ناصر خویشتندار ـ دوبلور و گوینده پیشکسوت ـ صبح امروز (۴ شهریور ماه) با حضور جمعی از اهالی دوبله در بهشت زهرا (س)‌ برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۳:۴۷

گوینده پیشکسوت خبر و دوبلور مطرح رسانه ملی درگذشت
خبرگزاری شبستان: هنرمند پیشکسوت عرصه صداپیشگی و گوینده خبر صدا و سیما درگذشت.

۱۳۹۶/۶/۳ - ۲۱:۱۷

عیادت نماینده مجلس و جمعی از گویندگان از پیشکسوت عرصه صداپیشگی رسانه ملی
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مجریان و گویندگان رسانه ملی از گوینده و دوبلور پیشکسوت رادیو و تلویزیون عیادت کردند.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۳:۴۸

مبارزه پیشکسوت گویندگی خبر و صداپیشگی رسانه ملی با بیماری سرطان
خبرگزاری شبستان: گوینده خبر رسانه ملی و پیشکسوت عرصه دوبله و صداپیشگی این روز ها درگیر بیماری سرطان است و روند درمانی خود را سپری می کند.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۳:۴۷