خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه كتاب و كتابخواني
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
نهادينه سازي فرهنگ كتاب و كتاب خواني از رويكردهاي مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است
كار انديش نهادينه سازي فرهنگ كتاب و كتابخواني را از رويكرد هاي مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دانست وگفت:در اين راستا طرح هاي  باشگاه هاي كتابخواني و روستاهاي دوستدار كتاب اجرايي شده است.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۲۱:۱۱

كتابخانه كانون سربازان ولايت بابل با ۲۰جلد كتاب فعاليت دارد
خبرگزاری شبستان:کتابخانه کانون فرهنگی و هنری سربازان ولایت مسجد جامع پایین سیدکلا بابل به عنوان نهاد فرهنگی در روستا با گذشت شش سال از تاسیس آن فقط با ۲۰ جلد کتاب در حال فعالیت است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۴

نقد و بازنمايي كتاب «روياي نيمه شب»
خبرگزاری شبستان: دومين نشست از سلسله نشست‌هاي كتابنوش، با هدف رواج كتاب و كتابخواني در بين مخاطبان و همچنين بازخواني و برجسته سازي كتب مهم و تاثيرگذار در مركز تبادل كتاب برگزار می شود.

۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۰:۳۳

مطالعه و كتابخواني يكي از شاخص هاي فرهنگي / كتاب در سبد خانواده قرار گيرد
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان سوادكوه، مطالعه و كتابخواني را يكي از شاخص هاي فرهنگي كشور دانست و گفت: كتاب با توجه به اهميت مطالعه در سبد خانواده قرار گيرد.

۱۳۹۴/۸/۲۵ - ۱۲:۲۰

توسط كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان قم
مسابقه كتابخواني در انتظار آفتاب برگزار مي‌شود
خبرگزاري شبستان: مسابقه كتابخواني در انتظار آفتاب توسط كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان قم برگزار مي‌شود.

۱۳۹۴/۲/۳۱ - ۲۱:۱۰

مسابقه كتابخواني و احكام نماز در كانون منهاج برگزار مي شود
خبرگزاري شبستان: مديرمسئول كانون فرهنگي و هنري منهاج شهرستان نكا از برگزاري مسابقه كتابخواني و احكام نماز به مناسبت هفته كتاب ويژه برادران و خواهران در اين كانون خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۲ - ۱۲:۳۰

مسابقه کتابخوانی«جاذبه و دافعه» در کانون شهدای پل سفید برگزار مي شود
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری شهدای پل سفید سوادکوه بر ضرورت تعامل مسئولان و کانون های مساجد برای رونق هر چه بیشتر این مکان تاکید کرد و از برگزاري مسابقه کتابخوانی«جاذبه و دافعه» در اين کانون خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۱ - ۱۴:۲۵

تفسير قرآن باید محور برنامه های كتابخانه هاي مساجد باشد
خبرگزاري شبستان: امام جماعت كانون فرهنگي هنري امامت و ولايت ساري با بيان اينكه انديشمندان غربي معتقدند تا قرآن در بين مسلمانان است نمي توان خدشه اي به آنها وارد كرد، گفت: تفسير قرآن باید محور برنامه های كتابخانه هاي مساجد باشد.

۱۳۹۳/۸/۲۵ - ۱۴:۲۵

كتابخانه هاي كانون هاي مساجد در پيشرفت فرهنگ روستا، نقش شگرفي دارند
خبرگزاري شبستان: مدير مسئول كانون فرهنگي وهنري امام خميني (ره) سنگده ساري با توجه به كمبودهاي فضاي فرهنگي در روستا گفت: به نقش كتابخانه هاي كانون هاي روستايي جهت توسعه فرهنگ روستا توجه بيشتري شود.

۱۳۹۳/۸/۲۰ - ۱۳:۰۰

توسعه فرهنگ كتابخواني با بخشنامه صورت نمي گيرد
خبرگزاری شبستان: معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري گفت: توسعه و ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني با بخشنامه و آيين نامه ها صورت نمي گيرد.

۱۳۹۳/۸/۱۱ - ۱۴:۱۷

خانواده مهمترين عامل درترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني هستند
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرکرد، خانواده را عامل در ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني عنوان کرد.

۱۳۹۳/۸/۷ - ۱۲:۴۹

جشنواره روستاهاي دوستدار كتاب در مازندران برگزار مي شود
خبرگزاري شبستان: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران، از برگزاري جشنواره روستاهاي دوستدار كتاب از 15 مهرماه تا 24 آبان‌ به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی در اين استان خبر داد.

۱۳۹۳/۷/۲۳ - ۱۱:۲۰