خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠

Friday, March 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمدحسن قدردان قراملکی
کتاب«توحید ذاتی و وحدت وجود» منتشر شد
کتاب «توحید ذاتی و وحدت وجود از نگاه کلام »اثر حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر «محمدحسن قدردان قراملکی» را پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۳

«توحید ذاتی و وحدت وجود از نگاه کلام» اثر «محمدحسن قدردان قراملکی»
«توحید ذاتی و وحدت وجود از نگاه کلام» اثر«محمدحسن قدردان قراملکی» را انتشارات «پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی »چاپ کرده است.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۰۹:۴۳

«قاعده الواحد» اثر «محمدحسن قدردان قراملکی» چاپ شد
خبرگزاری شبستان:کتاب «قاعده الواحد» از دیدگاه متکلمان اثر«محمدحسن قدردان قراملکی » را انتشارات «پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی» منتشر شد.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۲۹

چاپ دوم کتاب «راز خلقت و بقا» منتشر شد
خبرگزاری شبستان:چاپ دوم کتاب "راز خلقت و بقا" به قلم حجت الاسلام و المسلمین «محمدحسن قدردان قراملکی»، توسط سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۳:۴۸