خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

الخميس ٦ صفر ١٤٤٢

Thursday, September 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مصرف سیگار و قلیان
از سوی معاون بهداشت وزارت بهداشت؛
شعار و روز شمار روز جهانی بدون دخانیات اعلام شد
رییسی در نامه ای به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات براهمیت اقدامات لازم برای افزایش آگاهی عمومی در خصوص تاثیرات مضر دخانیات تاکید کرد.

۱۳۹۹/۳/۶ - ۱۹:۰۴

رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت:
به رسمیت شناختن مراکز عرضه سیگار و قلیان بازی با جان مردم است
ولی زاده گفت: نباید به مراکزی اجازه داد که عرضه سیگار و قلیان را بدون نظارت داشته باشند چرا که به رسمیت شناختن مراگز عرضه سیگار و قلیان بازی با جان مردم است.

۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۰۹:۱۹

رئيس هیئت مديره جمعيت مبارزه با دخانيات استان قم عنوان کرد
بیماری تنفسی حاصل از مصرف دخانیت سومین علت مرگ/روزی ۱۰ میلیارد تومان دود می شود
عادلی گفت: سومین علت مرگ بیماری‌ های تنفسی است که حاصل از مصرف دخانیات بوده و این مسائل بار مالی زیادی به نظام تحمیل می‌ کند.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۲۱:۴۵

شبستان گزارش می دهد:
مصرف قلیان دروازه ورود به اعتیاد است
بسیاری از جوانان کشیدن قلیان را تفننی می دانند ولی گسترش روز افزون مصرف قلیان در میان جوانان آنها را به سمت اعتیاد سوق می دهد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۱

دود شدن سالیانه ۵۰ میلیارد نخ سیگار در ایران
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت بهداشت گفت: هم‌اکنون دخانیات و سیگار در ایران مالیات پایینی دارند و سالیانه ۵۰ میلیارد نخ سیگار در ایران دود می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۵

قبح و زشتی قلیان در جامعه کمتر از سیگار است/ به قانون و راهکاری های ششگانه کنترل دخانیات توجه شود
خبرگزاری شبستان:معاون فنی مرکز بهداشت خوزستان، با بیان اینکه متاسفانه قبح و زشتی قلیان در جامعه کمتر از سیگار است، اظهار داشت: اگر به قانون و راهکاری های ششگانه کنترل دخانیات توجه شود تا اندازه بسیاری می توان مشکلات دخانیات را حل کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۰۱:۵۱