خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صداوسیما
استاندارگیلان؛
رسانه ملی بهترین ابزار امر به معروف و نهی از منکر است
سالاری با بیان اینکه صداو سیما نقش ارزنده ای در ارتقاء فرهنگ و حل معضلات جامعه دارد، گفت: رسانه ملی بهترین ابزار امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۱۶

معاون امور استان‌های صداوسیما ؛
ساخت سریال ۳۰۰ قسمتی در گیلان/ سریال های تولیدی اشرافی‌ نباشد
دارابی با بیان اینکه سریال‌های تولیدی در صدا و سیما جنبه اشرافی‌گری نداشته باشد گفت: نخستین سریال ۳۰۰ قسمتی کشور در گیلان تولید می‌شود.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۴:۴۱

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
صداوسیما فاقد چارچوب است /به محض اینکه در مجلس اسم صداوسیما می آید قضیه جناحی می شود
سیاوشی با انتقاد از اینکه صدا و سیما فاقد چارچوب است، گفت: به محض اینکه در مجلس اسم صدا و سیما می ‌آید قضیه جناحی می شود و علتش نیز این است که مباحث مربوط به صدا و سیما در حوزه منافع ملی تعریف نمی شود.

۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۴:۲۱

با نگاهی به حواشی مسابقه تلویزیونی « برنده باش»
از استفتاء آیت الله مکارم تا انتقاد رهبر انقلاب از بخت آزمایی در صداوسیما
حواشی مسابقه برنده باش با استفتاء آیت الله مکارم شیرازی درباره این مسابقه و قمار خواندن آن و البته انتقاد مقام معظم رهبری از رسانه ملی در جمع کارگران ادامه دارد.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۰۹:۵۷

سیما تیرانداز در نششت خبری سریال« بچه مهندس»
صداوسیما باید پشت هنرمند بایستد
این بازیگر گفت:من برخلاف بقیه عوامل از واکنش ها نسبت به سریال عصبانی نیست، کمی مقصر صداوسیما را می دانم، هیچ وقت پای کاری که انجام میدهند نمی ماند، هیچ وقت از هنرمندان دفاع نکرده .در مورد سریال «بچه مهندس»،« نفس گرم» ،«سرزمین کهن» و ... .

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲

«اجراهای حاشیه ساز رسانه ملی» در گفتگو با حسین رضی
تازه واردهای صدا و سیما با قوانین انضباطی آشنا نیستند
معاون پژوهش، نظارت و بازرسی صداوسیما گفت: به نظرمی رسد برخی نیروهای تازه وارد به حوزه رسانه را باید در زمینه آئین‌نامه‌های اخلاقی جدی‌تر توجیه کنیم، قطعا با خطاهای صورت گرفته در این حوزه برخورد مدیریتی و انضباطی می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۲:۲۴

شبستان گزارش می دهد
قصه پرغصه ذبح ارزش ها به دست صداوسیما!
رسانه ملی با بی توجه به رسالت عظیم خود در معرفی سبک زندگی اسلامی ایرانی و نهادینه کردن ارزش های اخلاقی، فضایی را ایجاد کرده که ادبیات و فرهنگ سخیف توسط چهره هایی که به هر قیمت حتی کشتی گرفتنِ کلامی با مهمانان،به دنبال خودنمایی اند، در جامعه رایج شود.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۳:۱۲

در نشست رئیس صداوسیما با عوامل ساخت مجموعه‌های نمایشی سیما:
تأکید برامید آفرینی در ساخت مجموعه ها و سریال های تلویزیونی
رئیس صداوسیما در نشست با عوامل ساخت مجموعه های نمایشی سیما بر اهمیت ساخت سریال ها و مجموعه های تلویزیونی مطابق استانداردهای صداوسیما و بر مبنای امیدآفرینی تأکید کرد.

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۶:۲۸

قائم مقام رئیس صداوسیما:
برای دعوت مهمان به تلویزیون بنابر ضوابط عمل می کنیم
حجت الاسلام موسوی مقدم گفت: در زمینه دعوت از مهمانان مختلف برای حضور در برنامه های تلویزیونی، قانون و دستورالعمل داریم و قطعا بنابر ضوابط عمل خواهیم کرد.

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۰:۳۸

معاون توسعه و فناوری صدا وسیما:
صداوسیما تلاش می کند به استاندارهای فنی جهانی برسد/ از بومی سازی فاصله نمی‎گیریم
معاون توسعه و فناوری صدا وسیما، گفت: این سازمان تلاش وافری دارد تا در زمینه استانداردهای جهانی و نهادهای بین المللی روابط خودش را توسعه بدهد و بتواند همگام با سایر نهادهای بین المللی در استانداردسازی قدم بردارد.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۲:۰۲

دبیر پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه:
صداوسیما خود را در فناوری رسانه تقویت کند
محمد فهمی با بیان اینکه تکنولوژی ماهیت به روز بودن دارد، گفت: حجم تولیدات مستلزم این است که صداو سیما بتواند در بحث زیرساخت ها و فناوری، خود را در مقایسه با رقبایی که در خارج از کشور دارد، تقویت کند.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۶:۰۶

علی عسگری در جمع خبرنگاران:
صدا وسیما در افزایش و تقویت هویت ملی گام های مناسبی برداشته است
رئیس سازمان صداوسیما با بیان اینکه صداوسیما در افزایشوتقویت هویت ملی و فرهنگ عمومی جامعه گام های مناسبی برداشته است گفت:: هر اندازه که هویت یک ملت قوی و مستحکم تر باشد، به مراتب تاب‌آوری آن در قبال هجمه های فرهنگی بیشتر می شود.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۴:۰۴

گزارش شبستان از حاشیه های یک سریال تلویزیونی/
وقتی قهر یک بازیگر پایان سریالی ۳ فصلی را تغییر داد/ صداوسیما «دلدادگان» را سانسور نکرد
با عدم حضور پانته آ بهرام، یکی از بازیگران اصلی سریال دلدادگان برای ضبط صحنه های آخرین قسمت، فیلمنامه و پایان بندی به کل تغییر کرد تا پایان این سریال با واکنش های فراوان مخاطبان و حتی بازیگران سریال همراه شود.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۳:۲۸

در جلسه مدیران گروه های معارف شبکه های سیما مطرح شد:
مهدویت؛ رویکرد جدید برنامه سازیِ معارفی سیما
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای معارف سیما با بیان اینکه پیام مهدویت می بایست در تمام سال مورد توجه قرار گیرد بر بصیرت افزایی عموم مردم بر موضوعات پیرامون مهدویت تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۳

همصدایی ٣١ استان برای سرود همزمانی ملت در دهه فجر انقلاب
خبرگزاری شبستان:در آستانه دهه فجر سرود همدلی و همزمانی ملت ایران با همصدایی ٣١ استان طنین انداز شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۵

تکلیف مجلس به صداوسیما برای اختصاص ۵ ساعت به برنامه‌های تشکل‌های حامی معلولان
خبرگزاری شبستان:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای سازمان صدا و سیما را مکلف کردند تا حداقل ۵ ساعت از برنامه هایش را در هفته به صورت رایگان به برنامه های سازمان و تشکل های مردم نهاد حامی افراد دارای معلولیت اختصاص دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۰:۲۵

۷۵ ایستگاه فرستنده دیجیتال صداوسیما در گیلان راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه هر یک ایستگاه فرستنده دیجیتال صدا و سیما ۱۰۰ میلیون تومان هزینه دارد گفت: ۷۵ ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیونی در گیلان راه اندازی خواهد شد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۲۲:۵۷

شبستان گزارش می‌دهد؛
مشکلات پشت‌پرده گریبان‌گیر «سرزمین کهن»/ کمال تبریزی عذرخواهی کند
خبرگزاری شبستان: هیئت بازبینی محتوایی سریال «سرزمین کهن» خواستار عذرخواهی کمال تبریزی از قوم بختیاری و انجام اصلاحات بیشتر روی این سریال هستند.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۵۹

برنامه های نوروزی صداوسیمای خراسان رضوی اعلام شد/ راه اندازی رادیو ملی زیارت در اردیبهشت ۹۶
خبرگزاری شبستان:مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی با بیان اینکه ترویج فرهنگ رضوی محور فعالیتهای شبکه استانی است، گفت: اگر مسئولین استان به تعهدشان عمل کنند رادیو ملی زیارت اردیبهشت سال آینده راه اندازی خواهد شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۸

همايش سراسري مديران رسانه ملي ويژه انتخابات برگزار شد؛
راهبردهاي رسانه ملي در انتخابات سال آينده تبيين شد
خبرگزاری شبستان: رئيس سازمان صداوسيما در همايش سراسري مديران رسانه ملي، راهبردها و رويكردهاي صداوسيما را در دوازدهمين انتخابات رياست جمهوري و پنجمين انتخابات شوراها تشريح كرد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۳