خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گردهمایی دهیاران
وزیر کشور:
انتخابات سال ۹۸ نقطه عطفی در انسجام، وحدت و نشاط کشور خواهد بود
رحمانی فضلی گفت: دهیاران باید هر روستا را به کانون توسعه تبدیل کنند و امکانات و ظرفیت های روستایی را فعال نمایند. دهیاران مسئولیت مهم پیوند میان مدیریت محلی با مدیریت منطقه ای و ملی را برعهده دارند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۲

فرماندار بیرجند:
۸۰ روستای بیرجند با تانکر ‌آبرسانی می شوند
فرماندار بیرجند با بیان اینکه در حال حاضر ۸۰ روستای بیرجند با تانکر آبرسانی سیار می شوند، گفت: کمبود آب شرب و کشاورزی بر عملکرد دهیاران تاثیر می‌گذارد و کار آنان را در روستاها با مشکل روبرو می‌کند.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۵:۱۳

بخشدار مرکزی شهرستان بیرجند:
دهياران به وسط ميدان بيايند/ لزوم ارائه راهکار براي حل مشکلات
خبرگزاری شبستان: بخشدار مرکزی شهرستان بیرجند با تاکید بر اینکه دهیاران احیای صنایع دستی و توسعه آنان را برای روستاییان تبیین کنند، گفت: امروز باید دهیاران از کنار گود به وسط میدان بیایند و برای مشکلات راهکار ارائه دهند.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۴:۴۳