خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بسیج رسانه البرز
با همت بسیج رسانه نظرآباد محقق شد؛
ورود دادستانی نظرآباد به تخلف نژادپرستانه یک مغازه دار
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز از ورود دادستان نظرآباد به تخلف نژادپرستانه یک مغازه دار خبر داد و گفت: بسیج رسانه نظرآباد در اقدامی آگاهانه و رسانه ای، مانع ادامه رفتار نژادپرستانه یک مغازه دار شد.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۹:۰۲

طی نشستی مطرح شد
لزوم هم افزایی و هم اندیشی مسؤولین بسیج اقشار و اعضای شورای شهر کرج
نشست هم اندیشی مسؤولین بسیج اقشار و اعضای شورای اسلامی شهر کرج امروز به میزبانی سازمان بسیج رسانه البرز با هدف هم افزایی و هم اندیشی در خصوص پیشرفت حوزه های مختلف، برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۰۹:۴۳

در پیامی آمده است:
بسیج رسانه البرز با رویکرد رونق تولید ملی در سال ۹۸ گام بر می دارد
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با تبریک فرارسیدن نوروز و سال جدید گفت: بسیج رسانه با رویکرد رونق تولید ملی در سال ۹۸ گام بر می دارد.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۱:۴۲

ابوالفضل اسلامی:
سرمایه گذاری در حوزه جنگ نرم بسیار ضعیف است
مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دوران دفاع مقدس، تبیین ارزش های دوران دفاع مقدس را وابسته به کار فرهنگی خواند و گفت: سرمایه گذاری در عرصه جنگ نرم بسیار ضعیف است.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۸:۰۰

رسانه باید از مسیر رشد و حرکت سازنده برخوردار شود/ شعار سال را تبدیل به گفتمان کنیم
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز جایگاه رسانه را مهم خواند و گفت: رسانه باید از سیر رشد و حرکت سازنده برخوردار باشد و در این جریان شعار سال را می توان به صورت گفتمان در آورد و به تحقق رساند.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۳:۰۴

با همت بسیج رسانه البرز؛
تجلیل از آثار برتر رسانه در حوزه « زن و خانواده» ؛ مهلت نهایی ارسال آثار اعلام شد
خبرگزاری شبستان: مسئول امور بانوان سازمان بسیج رسانه استان البرز نقش رسانه در حوزه « زن و خانواده » را مهم و با اهمیت خواند و گفت: به منظور تبیین فرمایشات رهبر معظم انقلاب از آثار برتر رسانه در حوزه « زن و خانواده» تجلیل و تقدیر به عمل می آید.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۹

تفاهم ‌نامه همکاری بسیج رسانه و بسیج سازندگی البرز امضاء شد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج رسانه البرز با رئیس سازمان بسیج سازندگی استان البرز، تفاهم ‌نامه همکاری در زمینه بهره مندی از ظرفیت های بین این دو سازمان امضاء کردند.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۹:۰۳

آذر ماه سال جاری برگزار می شود؛
دومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در سطح استان البرز
خبرگزاری شبستان: مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز از دومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در سطح استان البرز ‏خبر داد و گفت: فعالان رسانه ای استان تا ۵ آذر فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۰۸:۳۴

تقویت و توسعه بسیج رسانه مستلزم تهیه و تصویب قانونی خاص است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز تقویت و توسعه بسیج رسانه را مستلزم تهیه و تصویب قانونی خاص خواند و گفت: تمام این برنامه ریزی ها در صورتی محقق می شود که همیاری و تعاملی قانونمند در تمام ارگان های مسئول وجود داشته باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۲۳:۱۶