خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خط انتقال آب
اجرای خط انتقال آب از سد ماملو به صنایع پایین‌دست سرعت می‌گیرد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: برای اولین بار در صنعت آب کشور با استفاده از سامانه‌ای موسوم به BIM اجرای خط انتقال آب از سد ماملو به صنایع پایین‌دست سرعت می‌گیرد.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۵:۵۶

مصوبه دولت برای انتقال آب دریای عمان ابلاغ شد؛
۶۰ میلیون متر مکعب؛ سهم خراسان جنوبی از آب عمان
با امضای تفاهم نامه بین معاون وزیر نیرو و استانداران استان های شرقی کشور، سهم خراسان جنوبی در طرح انتقال آب از سواحل چابهار، ۶۰ میلیون متر مکعب تعیین شد.

۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۰۹:۰۹

در دیدار با خبرنگاران؛
نماینده مردم یزد، ۴ راهکار برون رفت از مشکل آب را مطرح کرد
موسوی بیوکی در دیدار با خبرنگاران در خصوص ۴ گزینه حل مشکل آب استان یزد را مطرح کرد.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۰۱:۱۴

امام جمعه شهرکرد:
مسئولان با تصمیمی همه جانبه مشکلات آب را حل کنند
خطیب جمعه شهرکرد با بیان اینکه مسئولان نباید با تصمیمات عجولانه خود بر مشکلات مردم اضافه کنند، گفت: اکنون استان چهارمحال و بختیاری در همه شهرستان ها با مشکل آب مواجه است و باید با یک تصمیم صحیح و همه جانبه مشکلات همه مردم حل شود.

۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۶:۴۲

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد:
تعرضات به خط لوله آب یزد کاهش کیفیت آب استان را در پی داشته است
جوادیان زاده با بیان اینکه ۲۸بار تعرض به خط لوله آب یزد بیش از ۴۰ میلیارد ریال خسارت داشته، گفت: تعرضات به خط لوله آب یزد کاهش کیفیت آب استان را در پی داشته است.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۰:۱۵

شهرهای چهارمحال و بختیاری تابستان امسال قطعی آب نداشتند
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای تابستان امسال تاکنون هیچ یک از شهرهای استان با مشکل قطعی آب مواجه نشدند.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۷:۳۹

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی:
پیگیری خط چهارم انتقال آب در بازه زمانی ۵ ساله با همکاری بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقات اخیر در زمینه خطوط انتقال آب گفت: پیگیری خط چهارم انتقال آب در بازه زمانی ۵ ساله با همکاری بخش خصوصی راهکاری برای حل بحران آب است.

۱۳۹۷/۴/۱۸ - ۰۳:۱۲

مدیر عامل گروه تعاونی پیشگامان کویر:
ورود پیشگامان کویر یزد به بحث انتقال آب از جنوب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل گروه تعاونی پیشگامان کویر با اشاره به وضعیت بحرانی آب در استان یزد گفت: گروه تعاونی پیشگامان کویر یزد به بحث انتقال آب از جنوب کشور به استان یزد ورود پیدا کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۵:۱۳

۹۲ درصد آب سیستان و بلوچستان در بخش کشاورزی مصرف می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: ۹۲ درصد آب استان در بخش کشاورزی و تنها کمتر از یک درصد در بخش صنعت مصرف می شود.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۳۹

استاندار خراسان جنوبی:
سفر ۲ وزیر به استان در ‌هفته آینده/ کاندیداها توانمندی های خود را مطرح کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید اطمینان بخشی شود که خللی در آراء مردم ایجاد نخواهد شد، گفت: دخالت مجریان و ناظران انتخابات هیچ تاثیری در نتیجه انتخابات جزء ایجاد بدبینی مردم به نظام و مجریان ندارد.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۳:۰۶

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
توزیع میوه تنظیم بازار در خراسان جنوبی تا پایان فروردین ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از ادامه توزیع میوه تنظیم بازار تا پایان فروردین ماه خبر داد و گفت: هم اکنون ۲۵۰ تن پرتقال با کیفیت و ارزان قیمت در سردخانه های استان ذخیره است.

۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۲:۰۴

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی:
آب شرب «درمیان و طبس مسینا» از سد رزه تامین می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی با اشاره به تامین آب شرب درمیان، طبس مسینا و نوار مرزی از سد رزه گفت: با تخصیص اعتبار این پروژه ظرف مدت حدود چهار سال اجرایی می شود.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۳:۰۹

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
افتتاح ۵۲۷ پروژه در هفته دولت/سهم بخش کشاورزی از ماده ۱۸۰ اعتبارات بیرجند اختصاص نيافت
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از افتتاح ۵۲۷ پروژه جهاد کشاوزی استان در هفته دولت خبر داد و گفت: متاسفانه سهم بخش کشاورزی از ماده ۱۸۰ اعتبارات شهرستان بیرجند متناسب با ظرفیت آن اختصاص نیافته است.

۱۳۹۵/۶/۱ - ۱۷:۲۵

کمبود اعتبارات بهانه مسئولان برای انجام فعالیت های فرهنگی و مذهبی است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت اصفهان گفت: کمبود اعتبارات بهانه مسئولان برای انجام فعالیت های فرهنگی و مذهبی در شهرها و مناطق مختلف کشور است.

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۶:۳۱

تمامی روستاهای شهرستان نمین از نعمت برق برخوردار هستند
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان نمین گفت: یکصد درصد روستاهای شهرستان نمین از نعمت برق برخوردار هستند و مشکلی از بابت کمبود برق به لحاظ کثرت ورودی های برق به نمین نداریم.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۱۱:۱۷

کلنگ زنی عملیات اجرایی خط انتقال آب آشامیدنی و بهره برداری از تصفیه خانه رامهرمز
خبرگزاری شبستان: عملیات اجرایی خط انتقال آب آشامیدنی به رامهرمز و بهره برداری از تصفیه خانه مدرن فاضلاب این شهرستان امروز(۷ خرداد) با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی شد.

۱۳۹۴/۳/۷ - ۱۳:۲۲

حجت الاسلام عبادي گلایه کرد:
احياي صنايع دستي راه رونق اشتغال خراسان جنوبي/ مسئولان برنامه اجرایی برای تحقق این مهم ندارند!
خبرگزاري شبستان: نماینده مردم بیرجند، درميان و خوسف در خانه ملت با تاکید بر اینکه توسعه صنايع دستي در خراسان جنوبي راه رونق اشتغال استان است، از اينكه مسئولان استان برنامه اجرايي در اين خصوص ندارند مهم ندارند گلایه کرد و گفت: بايد مسئولان به صنايع دستي استان و ايجاد اشتغال مكمل از طريق آن بيشتر توجه داشته باشند.

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۰

اختصاص 28 میلیارد ریال جهت مرمت خط اول انتقال آب به استان یزد
خبرگزاری شبستان: معاون برنامه ریزی استاندار یزد، با اشاره به ارتقای یک پله ای استان در بودجه های عمرانی و جاری گفت: 28 میلیارد ریال جهت مرمت خط اول انتقال آب به استان اختصاص داده شده است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۳

هروی؛
انتقال آب؛ مهمترین مطالبه مردم خراسان جنوبی از رئیس جمهور/ حل مشکل فولاد قائنات در گرو تدبیر دولتمردان
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان قائنات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه طرح انتقال آب به استان مهمترین مطالبه مردم در سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی است، اظهار امیدواری کرد: در جریان این سفر مشکل مجتمع های آبرسانی و طرح انتقال آب به استان پیگیری شود.

۱۳۹۳/۱۰/۱ - ۱۰:۰۰

اعتبارات ماسال در شهرستان دیگر هزینه نمی‌شود
خبرگزاری شبستان: فرماندار ماسال گفت: اعتبارات اختصاص یافته به این شهرستان تحت هیچ شرایطی برای شهرستان دیگر هزینه نمی‌شود.

۱۳۹۳/۸/۱۸ - ۰۸:۱۴