خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

الأربعاء ٢٤ ذو القعدة ١٤٤١

Wednesday, July 15, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز عید فطر در صومعه سرا
شبستان گزارش می‌دهد:
رمضانیان صومعه‌سرایی زير گنبد لاجوردي گيتي به نيايش ايستادند
رمضانیان صومعه‌سرایی زير گنبد لاجوردي گيتي به نيايش ايستادند تا سرفرازي در بندگي و خاکساري در برابر ايزد يکتا را به رخ کشند.

۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۰۷

طنین نوای «الهم اهل ‌الکبریا و العظمه» در آسمان صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: همزمان با سراسر کشور نماز عید فطر در شهرستان صومعه‌سرا برگزار و نوای اللهم‌ اهل الکبریا و العظمه در آسمان شهر طنین انداز شد.

۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۰:۵۰

برگزاری نماز عید سعید فطر در بیش از۹۰ مسجد صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: سرپرست تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: نماز عید سعید فطر در بیش از ۹۰ مسجد شهری و روستایی این شهرستان برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۰:۴۸

برگزاری نماز عید سعید فطر در خیابان امام خمینی(ره) صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: امام جمعه صومعه‌سرا نماز عید فطر را نمایش قدرت دین مبین اسلام در برابر دشمنان دانست و گفت: نماز عید سعید فطر در خیابان امام خمینی(ره) صومعه‌سرا اقامه می‌شود.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۲:۱۹

نجوای صومعه‌سرایی‌ها زیر آسمان شهر/ حضور پرشور در پایان ماه مهمانی خدا
خبرگزاری شبستان: مردم صومعه‌سرا حضوری پر شور در صفوف نماز عید فطر داشتند که زیر آسمان شهر به نجوا با پروردگار خود پرداختند.

۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۱:۰۶

برگزاری نماز عید فطر در ۱۵۰ مسجد شهری و روستایی صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: نماز عید فطر در ۱۵۰ مسجد شهری و وستایی این شهرستان با حضور روحانیون مستقر، طرح هجرت و اعزامی برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۱:۳۴