خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٢ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس پیشنهاد داد:
صحنی به نام حضرت شاهچراغ (ع) در حرم امام رضا (ع)
سهرابی گفت: انتظار داریم تا در آستان قدس رضوی حداقل یک صحن یا باب هم به نام حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) داشته باشیم تا به معرفی بیش از پیش این شخصیت مذهبی پرداخته شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۸

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس اعلام کرد:
۱۲ هزار خادمیار در فارس در حال فعالیت هستند
مهدیار گفت: تا کنون ۱۲ هزار در فارس در کانون های زیرمجموعه این آستان عضو و مشغول فعالیت هستند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۷

مسئول فرهنگی طرح خادمیاری آستان قدس رضوی بیان کرد:
۶۰ هزار نفر در طرح خادمیاری آستان قدس رضوی شرکت کردند
مرجانی گفت: تاکنون در زمینه های مختلف به ویژه فرهنگی و هنری حدود ۶۰ هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده اند که از این تعداد سه هزار نفرشان نوجوان هستند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۶

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس بیان کرد:
۳۷ کتابخانه استان فارس به کتابخانه آستان قدس رضوی متصل می شوند
مهدیار گفت: ۳۷ کتابخانه فارس علاوه بر کتابخانه های کانون های مساجد توسط کانون کتاب آستان قدس رضوی به کتابخانه آستان قدس متصل می شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۲

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس بیان کرد:
۱۱ هزار خادمیار حرم امام رضا (ع) در فارس وجود دارد / کمک به رفع محرومیت و توسعه فرهنگ رضوی از اهداف نمایندگی آستان قدس
مهدیار با اشاره به وجود ۱۱ هزار خادمیار حرم امام رضا (ع) در استان فارس گفت: کمک به رفع محرومیت، توسعه فرهنگ رضوی در استان و حضور در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) از کارهای این خادمیاران است.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۳:۵۹

دهه کرامت، دهه خدمت کریمانه است/ خالص بودن کار، از ویژگی های کار برای اهل بیت (ع)
امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه خالص بودن کار، از ویژگی های کار برای اهل بیت (ع) است و دهه کرامت را دهه خدمت کریمانه دانست.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۲۲:۰۸

جذب بیش از یک هزار خادمیار رضوی در فارس
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس گفت: یک هزار و ۲۵۰ نفر از رابطین و خادمیاران جذب شدند که برای بیش از یک هزار نفر گزینش انجام شده و مرحله آموزش را گذرانده اند.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۴:۴۲

تشرف بیش از ۵۰۰ هزار زائر اولی به حرم مطهر امام رضا (ع)
خبرگزاری شبستان: تولیت آستان قدس رضوی گفت: روزانه یک هزار نفر زائر اولی به حرم مشرف می شوند از زمان اجرای طرح «زائر اولی ها»، تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار نفر به زیارت آمده اند چرا که زیارت زمینه انسان ساز و ظرفیت ساز است.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۳:۰۰

دفتر آستان قدس رضوی در شیراز افتتاح می شود، البته بدون حضور اصحاب رسانه!
خبرگزاری شبستان: روابط عمومی دفتر آستان قدس رضوی اعلام کرده بود، مراسم افتتاحیه این دفتر امروز ساعت ۱۷ در شیراز برگزار می شود، اما به یکباره صبح امروز مسئول روابط عمومی این دفتر در فارس اعلام کرد که این مراسم بدون حضور رسانه ها برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۰:۳۸

تولیت آستان قدس رضوی، مهمان شیرازی هاست
خبرگزاری شبستان: نماینده آستان قدس رضوی در شیراز گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی با حضور بیش از یک هزار نفر از خدام پیشکسوت و حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس، افتتاح می شود.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۱:۳۲

دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس همزمان با دهه کرامت افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس از افتتاح دفتر این نمایندگی همزمان با دهه کرامت خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی همراه خواهد بود.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۰۸:۱۶