خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح تاب آوری اجتماعی
اسماعیل زاده:
سلامت اجتماعی به مشارکت عمومی نیاز دارد
استاد علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اصفهان با بیان اینکه آموزش مفاهیم اجتماعی و فرهنگی برای ارتقای صبر و تاب‌آوری در جامعه لازم است، گفت: سلامت اجتماعی به مشارکت عمومی و توجه آحاد مردم به هم‌نوعان نیاز دارد.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۰۹:۳۹

ضرورت تمرین تاب آوری از بدو تولد:
موتور تولید آسیب باید متوقف شود/ مشکل بهزیستی اجرایی شدن قوانین است
قبادی دانا با بیان اینکه موتور تولید آسیب باید متوقف شود گفت: مشکل بهزیستی کمبود و یا محدودیت قانون نیست مشکل اصلی اجرایی شدن قوانین در جامعه است، اگر چه محدودیت‌ها بسیار است.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۸:۱۶

برگزاری کارگاه کارآفرینی و تاب‌آوری اجتماعی در ایلام
مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری ایلام از برگزاری کارگاه کارآفرینی و تاب‌آوری اجتماعی در ایلام ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد در مرکز این استان خبر داد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۲

معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و خانواده:
به دنبال تحكيم بيشتر بنيان خانواده ها هستيم
ابتکار، تحکیم خانواده و افزایش روابط عاطفی را مورد تأکید قرار داد و گفت: خانواده موضوع ملي است و بايد در راستاي تقويت اين موضوع بسيار مهم گام برداريم.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۲:۳۹

سند توسعه و ارتقاء وضعیت زنان در استان ها تدوین می شود
ابتکار، گفت: سند ارتقاء وضعیت زنان، با اجرای طرح های تاب آوری، افزایش توانمندی های جوامع محلی و مزیت های آن در مقابل آسیب‌های اجتماعی تنظیم می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۸:۵۱

طرح ارتقاء تاب آوری اجتماعی در ۸ استان کشور اجرا می شود
ابتکار، از راه اندازی دفاتر تسهیل‌گری در مناطق حاشیه ای خبر داد و گفت: طرح ارتقای تاب‌آوری اجتماعی در هشت استان کشور از جمله کرمانشاه اجرا می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۶:۱۲

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده:
روستای خراشاد الگویی موفق در اقتصاد مقاومتی/ طرح «تاب آوری اجتماعی» در خراسان جنوبی اجرا می‌شود
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه روستای خراشاد الگویی موفق در اقتصاد مقاومتی است، گفت: طرح تاب‌آوری و ارتقای اجتماعی، طرح ملی گفت‌وگوی خانواده و برگزاری کارگاه‌های مهارت آفرینی در استان خراسان جنوبی اجرا می شود.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۴:۳۹

رئیس دانشگاه بیرجند:
طرح تاب آوری زنان سرپرست خانوار در حاجی آباد اجرا می‌شود
رئیس دانشگاه بیرجند از اجرای طرح تاب آوری زنان سرپرست خانوار در حاجی آباد بیرجند خبر داد و گفت: هدف از این طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است که در شرایط سخت بتوانند خود را با شرایط هماهنگ کنند.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۷:۳۳

مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری خراسان جنوبی:
اجرای طرح ملی تاب آوری اجتماعی در خراسان جنوبی/ مرکز رشد و شتاب دهی کسب و کار زنان راه اندازی شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی بیان اینکه بانوان برای ورود به بخش کارآفرینی ترس دارند، گفت: باید مرکز رشد و شتاب دهی کسب و کار زنان با هدف ایجاد انگیزه و آگاهی‌بخشی به بانوان راه اندازی شود.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۵۴