خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

الثلاثاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Tuesday, October 20, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صبر و گذشت
شبستان گزارش می دهد:
سبک زندگی رضوی و آرامش اجتماعی/ حقوق شهروندی از نگاه امام رئوف
آرامش اجتماعی مقوله ای مهم و درونی برای تمامی مردم جامعه است که سبک زندگی رضوی با ارائه پیش شرط ها، دستیابی به این نیاز را تسهیل و دست یافتنی می کند.

۱۳۹۹/۷/۲۵ - ۲۲:۴۶

یک کارشناس مسائل دینی :
زندگی امام کاظم (ع) یک نمونه مثال زدنی صبر است
حجت الاسلام والمسلمین محمدی با بیان این که زندگی امام کاظم (ع) از نظر ارائه نمونه صبر مثال زدنی است، گفت: ایشان در برابر جهالت و نادانی خویشتن دار بودند و برخوردی همراه با هدایت از خود نشان می دادند.

۱۳۹۹/۷/۲۳ - ۰۰:۱۲

امام جمعه موقت تهران:
تربیت انسان و دور شدن او از خسارت به خود سازی، صبر و تقوای او بستگی دارد
امام جمعه موقت تهران گفت: تربیت انسان و دور ماندن او از خسارت و آسیب‌های دنیوی و اخروی به خودسازی، صبر و تقوای فرد بستگی دارد.

۱۳۹۹/۶/۲۱ - ۰۱:۲۹

یک روانشناس:
مفاهیم دینی کمتر در شرایط کرونا استفاده می شود
معماریان با اشاره به گنجینه ارزشمند مفاهیم دینی در جامعه اسلامی گفت: این دسته از ارزش ها کمتر در زندگی افراد برای بهبود و ارتقا شرایط زندگی استفاده می شود.

۱۳۹۹/۲/۱۳ - ۱۲:۲۹

حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی:
صبر بر مصیبت عالی‌ترین مرتبه رشد بشر است
حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی گفت: صبر بر مصیبت عالی‌ترین مرتبه رشد بشر است. امام باقر(ع) فرمودند بهشت در سختی‌ها و صبر پیچیده شده است. هر کس مقرب‌تر باشد بلای او بیشتر است.

۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۲:۴۷

صبر و افزایش آستانه تحمل، کاهش نزاع و مشکلات اجتماعی را به همراه دارد/ عجله عامل تصادفات
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون گفت: صبر، حوصله و افزایش آستانه تحمل کاهش نزاع و مشکلات اجتماعی را برای مردم و خانواده ها به همراه دارد.

۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۲۰:۱۲

کمک ۴۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان غیرعمد اصفهان/ ضرورت افزایش آستانه صبر
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: در ماه مبارک رمضان ۴۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان غیرعمد اصفهان جمع آوری شده و بیش از ۲۰۰ زندانی جرائم غیرعمد استان آزاد شده اند.

۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۰۹:۳۴