خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Thursday, October 22, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زمانی نژاد، مدیرکل بنیاد مسکن گلستان
لحظاتی پیش؛
مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان دار فانی را وداع گفت
لحظاتی پیش«محمد تقی زمانی نژاد» مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان دارفانی را وداع گفت.

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان:
اسکلت ۳۶۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده ساخته شده است
زمانی نژاد با بیان اینکه ۳ هزار و ۶۰۰ واحد نیز اسکلت آن ساخته شده، گفت: تا پایان سال امیدواریم کار ساخت واحدهای خسارت دیده از سیل به پایان برسد.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۲۱:۳۵

مدیرکل بنیادمسکن گلستان:
بهره برداری از ۸۴ واحد مسکونی طرح ویژه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی در استان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: ۸۴ واحد مسکونی برخوردار از تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی در استان به بهره برداری رسید.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۴:۴۶

مدیرکل بنیادمسکن گلستان:
طرح هادی برای روستاهای هدف گردشگری استان تهیه می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: برای برخی از روستاهای استان که هدف گردشگری هستند، طرح هادی مبتنی بر ویژگی های این روستاها و حفظ ویژگی های گردشگری آن تهیه خواهد شد.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۲۶

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان:
نوسازی واحدهای مسکونی غیرمقاوم استان تا برنامه ششم توسعه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: تلاش می کنیم تا در مدت اجرای برنامه ششم توسعه واحدهای مسکونی روستایی غیرمقاوم در استان را نوسازی و مقاوم سازی کنیم.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۴:۲۱

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان:
بیش از ۱۰۰۰ واحد مسکونی روستایی در دهه فجر افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: بیش از یک هزار واحد مسکونی در روستاهای استان در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۳:۰۲

۵۰۰ واحد مسکونی روستایی در گلستان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: ۵۰۰ واحد مسکونی به مناسبت روز روستا در استان افتتاح و به بهره برداری رسید.

۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۰۹:۴۵

بافت تاریخی روستاها حفظ می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: بافت تاریخی و ارزشمند روستاهایی که هدف گردشگری استان هستند در قالب اجرای طرح هادی حفظ می شود.

۱۳۹۶/۴/۸ - ۱۱:۰۷

صدور بیش از ۸۹ هزار جلد سند روستایی در گستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: برای رسمیت بخشیدن به مالکیت روستاییان و زمینه سازی سرمایه گذاری در روستاها، از ابتدای طرح تاکنون ۸۹ هزار و ۶۸۱ جلد سند به متقاضیان تحویل داده شده است.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۱:۲۸

اتمام فاز نخست طرح هادی در ۲۲۹ روستای گلستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از اتمام فاز نخست طرح هادی در ۲۲۹ روستای استان خبر داد و اظهار داشت: تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار تحت پوشش این طرح هستند.

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۳:۵۹