خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
کم توجهی دولت به شرق کشور /حضور گسترده مردم در انتخابات امنیت ساز است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت در بحث راه آهن خراسان جنوبی کوتاهی کرده است، گفت: کم توجهی دولت به شرق کشور همچنان وجود دارد.

۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۳:۲۳

با پیگیری های مجمع نمایندگان خراسان جنوبی؛
بودجه خراسان جنوبی در سال ۹۶ دو برابر شد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه دولت بودجه استان را به مجلس ۴۰۰ میلیارد تومان پیشنهاد داده بود، گفت: با پیگیری مجمع نمایندگان استان بودجه استان بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان تصویب شد.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۴:۳۶

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
هیچ رسالتی بزرگتر از ایجاد اشتغال برای جوانان وجود ندارد/ نگاه به تولید و سرمایه تصحیح شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند در مجلس گفت: ورود کالای قاچاق به تولید کننده آسیب می رساند و ازسویی دیگر مبارزه با قاچاق نباید مقطعی و فصلی باشد بلکه باید سیاستی بادوام و خارج از احساسات وجود داشته باشد تا تولید و اشتغال کشور احیا شود.

۱۳۹۶/۱/۹ - ۰۷:۴۶

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
لزوم تعریف شغل جایگزین کشاورزی برای روستائیان/ بسیج سازندگی برای دستگاه‌های اجرایی الگو است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بسیج سازندگی را برای دستگاه‌های اجرایی الگو دانست و گفت: باید شغل جایگزین کشاورزی برای روستائیان تعریف شود اگر یارانه‌ها نبود بیشتر روستاها با شرایط اقلیمی خراسان جنوبی مهاجرت می‌کردند.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۴:۴۳

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
مبارزه با فساد اقتصادی در اولویت کاری تمام جریان‌های سیاسی قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با تاکید بر اینکه مبارزه با فساد اقتصادی باید اولویت کاری تمام جریان‌های سیاسی قرار گیرد، گفت: باید از ظرفیت مردم در مبارزه با مفاسد اقتصادی استفاده شود چرا که با کسی تعارف ندارند.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۱:۴۷

حجت الاسلام عبادی:
تا بیماری های روح علاج نشود، هزینه کردن در حوزه درمان جوابگوی فساد نخواهد بود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مشکل اصلی بیماری های بشر،‌ خود انسان است نه بیماری تن انسان و تا بیماری روح،‌ علاج نشود هرچند که در حوزه درمان هزینه کنیم،‌جوابگو فسادی که از دریچه فکری به انسان وارد می شود، نخواهد بود.

۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۰:۲۹

نخبگان استان تاکید کردند:
لزوم جلوگیری از گسترش صنایع پرمصرف آب در استان/ زیرساخت های کویرنوردی تقویت شود
خبرگزاری شبستان: جمعی از نخبگان و اساتید دانشگاههای خراسان جنوبی خواستار جلوگیری از گسترش صنایع پرمصرف ‌آب در استان شدند و بر تقویت زیرساخت های کویرنوردی و گردشگری نجوم در استان تاکید کردند.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۰۹:۰۶

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت:
دانشجویان بسیجی نباید در مقابل برخی جریانات و تفکرات انحرافی خود را ببازند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با تاکید بر حفظ روحیه استکبارستیزی در دانشجویان، گفت: نباید دانشجویان بسیجی در مقابل هیاهوی برخی جریانات و تفکرات انحرافی که ممکن است در عرصه دانشگاه‌ها ایجاد و یا مد شوند خود را ببازند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۰۸:۲۷

جشن انتخاب ۳۶/ نماينده مردم بیرجند،‌ درمیان و خوسف در خانه ملت:
لزوم كاهش سود بانكي براي رونق سرمايه گذاري/ اتاق فكر براي توسعه استان تشكيل شود
خبرگزاری شبستان: منتخب مردم بیرجند،‌ درمیان و خوسف در خانه ملت از تمامي کاندیداهای این حوزه انتخابیه و نخبگان استان درخواست کرد اتاق فکر تشکیل دهند و با ارائه برنامه های خود کمک کند تا استان و این حوزه انتخابیه پیشرفت کند.

۱۳۹۴/۱۲/۸ - ۱۵:۵۰

حجت الاسلام عبادی:
راه اندازی بیمارستان در شمال شهر بیرجند در دستور کار تأمین اجتماعی قرار بگیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: منطقه شمال شهر بیرجند عمدتا از اقشار کم درآمد جامعه هستند که بعضا حتی پول کرایه خود به مرکز شهر را هم ندارند که پرداخت کنند؛ لذا در این منطقه که هم اکنون حدود ۲۵ هزار نفر ساکن هستند نی

۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۰

حجت الاسلام عبادی:
نگاه به برجام، ملی باشد نه حزبی و جناحی/ بسیج دانشجویی مدافع سرسخت ولایت است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با اشاره به فرمایش رهبر کبیر انقلاب «مجلس در راس امور است»، کنار گذاشتن مجلس در بررسی برجام را غلط دانست و گفت: باید به برجام، نگاه ملی داشت نه حزبی و جناحی.

۱۳۹۴/۶/۱۴ - ۰۸:۴۰

حجت الاسلام عبادی:
روستای امیرآباد از زیرساختهای مناسبی برخوردار نیست/ کمبود فضای آموزشی در روستاهای نزدیک مرکز استان
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت گفت: روستای امیرآباد علیرغم توسعه فراوان، اما از زیرساخت‌های مناسبی برخوردار نیست و انتظار داریم دولت توجه ویژه‌ای به این منطقه مهم و پر جمعیت داشته باشد.

۱۳۹۴/۶/۱۰ - ۱۴:۲۳

حجت الاسلام عبادی:
زمینه برگزاری جشنواره های فرهنگی بین‌المللی درکانون ایجاد شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کودکان و نوجوانان، مشکلات مردم در قالب نقاشی و یادداشت به اطلاع مسئولان برسانند، گفت: زمینه برگزاری جشنواره های فرهنگی بین‌المللی درکانون ایجاد شود.

۱۳۹۴/۶/۱۰ - ۱۲:۲۲

مرکز داده در خراسان جنوبی راه اندازی شود
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی بر راه اندازی مرکز داده در استان تاکید کرد و از وزیر ارتباطات دولت یازدهم خواست اینترنت پرسرعت نسل ۳ و ۴ در استان مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۴/۵/۲۴ - ۱۰:۵۵

حجت الاسلام عبادی در جمع عزاداران منطقه حاجی آباد بیرجند:
قول مساعد وزیر ‌آموزش و پرورش برای رفع کمبودهای ‌آموزشی بیرجند/ لیالی قدر، سند وجود حضرت حجت(عج)است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با تأکید بر اینکه تقدیر امور و مقدرات انسانها در لیالی قدر مشخص می شود، گفت: شب های قدر؛ سند وجود حضرت بقیة‌الله الاعظم ارواحنا فداه است چرا که این شب دلالت بر وجود و حیات امام زمان(عجل‌الله فرجه الشریف) دارد.

۱۳۹۴/۴/۱۵ - ۰۸:۵۶

حجت الاسلام عبادی:
کمبود نقدینگی؛ مشکل عمده تولیدکنندگان/ پرداخت بدهی سپرده‌گذاران موسسه میزان زمان‌بر است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با تاکید بر اینکه عمده مشکل تولیدکنندگان، کمبود نقدینگی است، بر توجه ویژه بانک‌ها نسبت به تامین نقدینگی تولیدکنندگان و صاحبان صنایع و کشاورزان تاکید کرد.

۱۳۹۴/۴/۹ - ۱۳:۰۲

حجت الاسلام عبادی:
اگر دست آمریکایی‌ها باز باشد تمام دانشگاههای ایران را هم تعطیل می‌کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، خوسف و درمیان در خانه ملت با بیان اینکه اگر دست آمریکایی ها باز باشد تمام دانشگاههای ایران را هم تعطیل می‌کنند، گفت: جایگاه علم در ایران نباید کمتر از جایگاه ورزش باشد و مسئولان باید به این مهم توجه کنند.

۱۳۹۴/۳/۱۲ - ۰۸:۳۱

حجت الاسلام عبادی:
تکامل بشریت، دستاورد بعثت/ وحدت یک واجب شرعی و اصل مسلم قرآنی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با تاکید بر اینکه پیامبر (صلی الله علیه و آله) موجب تکامل فردی و اجتماعی بشریت شد، گفت: وحدت یک واجب شرعی و اصل مسلم قرآنی است و هرکس تفرقه آمیز صحبت کند، او را محکوم می کنیم.

۱۳۹۴/۲/۲۶ - ۱۲:۴۹

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
وحدت لازمه جهان اسلام/ سبک زندگی اسلامی بخشی از قرآن و دین است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با تاکید بر اینکه سبک زندگی اسلامی باید اجرایی شود، گفت: بخشی از دین آئینی و مابقی سبک زندگی اسلامی است و نباید اجازه بدهیم که دینداری ما فقط آئینی باشد.

۱۳۹۴/۲/۲۶ - ۰۷:۵۳

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت:
پایه‌های انقلاب اسلامی ایران بر اندیشه‌ والای شهید مطهری استوار است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه معلمان غنای فرهنگی و تعهد دینی دارند، گفت: پایه‌های انقلاب اسلامی ایران بر اندیشه‌های والای استاد شهید مرتضی مطهری استوار است.

۱۳۹۴/۲/۱۷ - ۱۲:۵۰