خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٢ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس؛
انحراف فکری آفت راه امام و انقلاب است/ ملت و مسئولان را خواب غفلت فرا نگیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی انحراف فکری آفت راه امام و انقلاب است، گفت: امام خمینی(ره) با احیای مهدویت در دنیا همواره تاکید داشت ملت و مسئولان را خواب غفلت فرا نگیرد.

۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۷:۲۷

حجت الاسلام عبادی:
۴۸۰ روستای خراسان جنوبی با تانکر آبرسانی می شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۴۸۰ روستا در خراسان جنوبی با تانکر آب رسانی می شوند، گفت: بودجه عادی کفاف آب رسانی به روستاها نمی کند.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۵:۴۸

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
۴۹ درصد از فارغ التحصیلان کشور بیکار هستند/ لزوم توجه به فرهنگ کارآفرینی
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با تاکید بر اینکه ۴۹ درصد از فارغ التحصیلان کشور بیکار هستند، گفت: فرهنگ کار باید در دانشگاه های کشور مورد توجه قرار گیرد و جوانان هم نباید تنها منتظر استخدام در ادارات دولتی باشند.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۳:۳۸

سد روستای تقاب در رودخانه شاهرود احداث شود
خبرگزاری شبستان: دهیار روستای تقاب با بیان اینکه سد روستای تقاب در رودخانه شاهرود احداث شود، گفت: یکی از مشکلات این روستا نبود دبیرستان برای دانش آموزان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۳:۰۸

حجت الاسلام عبادی:
جهاد دانشگاهی برای غلبه بر مشکلات اقتصادی به کشاورزان الگو ارائه دهد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از جهاد دانشگاهی خواست الگوهای علمی خوبی ارائه دهند تا کشاورزان بر مشکلات اقتصادی ناشی از خسکسالی ها فارغ آیند.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۲:۳۳

حجت الاسلام عبادی:
دانشگاه ها باید کارآفرین و درآمدزا باشند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشگاه ها باید کارآفرین و درآمدزا باشند، گفت: برای سال آینده ۷ میلیارد تومان اعتبار به بودجه دانشگاه صنعتی اضافه شد.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۹:۰۵

حجت الاسلام عبادی خبر داد:
خراسان جنوبی اولین استانی که ابرهای آن بارور می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: با قول مساعد معاون وزیر نیرو، خراسان جنوبی اولین استانی خواهد بود که ابرهای آن در اسفندماه بارور می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۸

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت تاکید کرد:
سیستم اجرایی استان نیازمند تحول/ اخذ مجوز ساخت مدرسه و مسجد از بنیاد برکت
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سخت گیری قانون توسط مدیران استان خراسان جنوبی، گفت: سیستم اجرایی استان نیاز به تحول فکری و فرهنگی دارد و باید مدیران در جهت گره گشایی از کار مردم تلاش کنند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۶

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
باروری ابرهای خراسان جنوبی در اسفند/ جریان های سیاسی از مفسدان اقتصادی حمایت نکنند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه وزارت نیرو قول مساعد برای باروری ابرها را در خراسان جنوبی داده است، گفت:اما تاکنون ابری به منطقه نیامده که قابل باروری باشد وپیش بینی‌ها برای باروری ابرها در اسفند است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۷:۴۸

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس:
ملت ایران اجازه تکرار اهانت به مقدسات را به هیچ کس نمی دهد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند،‌ درمیان و خوسف در خانه ملت با تاکید بر اینکه ملت ایران اجازه تکرار اهانت به مقدسات رابه هیچ کس نمی دهد، گفت: تمام این ناآرامی ها، توسط دشمن انجام می شود تا مسئولان فرصتی برای پرداختن به امور مردم را نداشته باشند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۱

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
دولت هرچه سریعتر پروژه راه آ‌هن مشهد- بیرجند- زاهدان را عملیاتی کند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کلنگ‌زنی قطعه اول راه آ‌هن مشهد- بیرجند- زاهدان، گفت: امیدواریم دولت این پروژه را سریع انجام دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۰۸:۴۱

به دعوت نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس؛
وزیر صنعت، معدن و تجارت به خراسان جنوبی سفر می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: وزیر صنعت و معدن در جواب به دعوت نمایندگان استان برای سفر به خراسان جنوبی قبول کرد تا این مهم را در برنامه های خود لحاظ کند.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۴:۴۲

۲۲۰ واحد تولیدی خراسان جنوبی در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در سال جاری تاکنون ۲۲۰ واحد تولیدی در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند، افزود: باید مسیر حمایت از واحدهای تولیدی را تغییر دهیم.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۰۸:۰۴

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
۲۱ کیلومتر از محور بیرجند- قاین بازگشایی می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم جدا سازی و دوبانده کردن این مسیر جهت کاهش تلفات انسانی، گفت: در حال حاضر ۲۱ کیلومتر از محور بیرجند ـ قائن آماده بازگشایی و بهره برداری است.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۲:۰۹

دهگردشی مسئولان بیرجندی به مقصد روستای چاج و نوفرست؛
روایت روستاییان از قصه پر غصه « آب» / مسئولان: مشکلات به صورت ویژه پیگیری می شود
خبرگزاری شبستان: شبکه آبرسانی روستای چاج فرسوده است و جوابگو نیست؛ شبکه آبرسانی روستای نوفرست هم به واسطه طراحی نادرست و غیرعلمی تأسیسات موجب شده که فشار آب در پایین ده زیاد و در بالای ده کم باشد و متأسفانه بعد از سه سال پیگیری ها نتیجه نداده است.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۰:۰۳

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت:
افزایش ۲ برابری بودجه خراسان جنوبی/ کاهش بحران بیکاری نیازمند طرح های کوتاه مدت ضربتی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بیکاری معضلی بزرگ است، افزود: اکنون برای کاهش بحران بیکاری نیاز به طرح های کوتاه مدت ضربتی است و طرح توسعه گردشگری و صنایع دستی سریع اشتغال ایجاد می کند.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۹:۴۸

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:
«آب» ۹۰ درصد مطالبات مردم روستاهای خراسان جنوبی/ ۶۰ فرستنده دیجیتال در استان راه‌اندازی می‌شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در خانه ملت از اختصاص ۶۰ فرستنده دیجیتال به خراسان جنوبی خبر داد و گفت: با راه اندازی این فرستنده ها مسافت زیادی تحت پوشش قرار می‌گیرد تا همه مردم بتواند از تعدد شبکه‌های تلویزیونی استفاده کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۷:۰۲

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
قانون مداری در جامعه نهادینه نیست/ ابراز نگرانی از مغفول ماندن علوم انسانی
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون مداری در جامعه نهادینه نیست، گفت: این نگرانی وجود دارد که به اندازه ای بر درآمدزایی دانشگاه ها تاکید شود که علوم انسانی چون درآمد ندارد مغفول واقع شود.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۳:۵۱

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
عظمت غدیر در بیعت با امام علی(ع) است/ روحانیون فرهنگ مدنی را در جامعه تقویت کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید روحانیون فرهنگ مدنی را در جامعه تقویت کنند، افزود: نیروی انسانی که در فرهنگ مدنی پرورش داده ایم ضعیف است که اختلاس های چند میلیارد تومانی می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۳:۲۵

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس: 
ماهیت سند۲۰۳۰ لیبرالی و سکولاری است/ ۲۰۳۰ را حتی آمریکا و فرانسه اجرا نمی کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: ماهیت سند ۲۰۳۰ سکولاری و لیبرالی است، به طوری که در آن خدا و دین و معنویت جای ندارد و به جای خدامحوری انسان محوری در ان لحاظ شده است.

۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۸:۵۴