خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کریم اهل بیت (ع)
پژوهشگر سیره اهل بیت(ع) تشریح کرد
تدبیر امام حسن(ع) برای تربیت نسل آینده/جلوه های مظلومیت کریم اهل بیت(ع)
حجت الاسلام پاک نیا با اشاره به سیره تربیتی امام حسن(ع) و کاربردهای آن برای امروز جامعه، گفت: یکی از مظلومیت های امام حسن(ع) همین است که بسیار اندک به زندگانی ایشان پرداخته اند. باید بیشتر در این زمینه کار شده و فقط به نقل روایت اکتفا نشود.

۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۰۸:۴۴

جشن میلاد کریم اهل بیت(ع) برگزار شد
خبرگزاری شبستان:جشن میلاد کریم اهل بیت(ع) با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری کانون های مساجد برگزار شد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۳:۰۲

برگزاری ویژه برنامه های ولادت کریم اهل بیت (ع) در کانون فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل
خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه های ولادت کریم اهل بیت امام حسن المجتبی (علیه السلام) در کانون فرهنگی هنری مساجد منتخب استان اردبیل برگزار شد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۲:۲۱

پژوهشگر مهدوی در گفت وگو با شبستان:
درس های انتظار در مکتب کریم اهل بیت(ع)/ راه جذب حداکثری به جبهه مهدی یاوران
خبرگزاری شبستان: وقتی فقرا و نیز دیگران ببینند منتظران امام عصر(عج) به امر و خواست امام شان، نیازمندی را رد نمی کنند (نظیر آنچه امام مجتبی(ع) در برخورد با مرد شامی انجام و عقیده اش را تغییر دادند) محبت حضرت حجت(عج) در جان هایشان ریشه می گیرد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۰۹:۲۸

اجرای مسابقه روزنامه دیواری "بحر کرم" در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مسابقه روزنامه دیواری "بحر کرم" ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد همزمان با سراسر کشور در استان کرمانشاه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۸ - ۰۱:۳۷

استاد تاریخ اسلام در گفت وگو با شبستان:
روایتی از رفتار کریمانه امام حسن(ع) در کتب اهل سنت/ کرامت یعنی کمیته امداد و بهزیستی از فقرا غافل مان نکند
خبرگزاری شبستان: سیره امام حسن(ع) الگوی دستگیری از نیازمندان و فقراست تا بدانیم وجود نهادهایی همچون کمیته امداد و بهزیستی مسئولیت رسیدگی به فقرا و ضعفا را از ما سلب نمی کند و باید نسبت به آنها کرامت و رسیدگی داشته باشیم.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۳:۲۵

یک پژوهشگر مهدوی در گفت وگو با شبستان:
کرامت و دستگیری از فقرا، جمعیت منتظران را زیاد می کند
خبرگزاری شبستان: وقتی فقرا و ضعفا ببینند منتظر ظهور، زندگی امام زمانی دارد و نسبت به فقرا بی تفاوت نیست و نیازمندی را رد نمی کند مانند اقدام امام حسن(ع) در مواجهه با فرد شامی، آنها را نیز با امام زمان(عج) همراه و جمعیت منتظران را زیاد می کند.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۰۹:۴۲

حسین ادیبی خبرداد؛
برگزاری ۸۰۰ مجلس سخنرانی و مولودی خوانی ویژه کریم اهل بیت (ع) در مساجد بوشهر
خبرگزاری شبستان: کارشناس تشکلهای دینی تبلیغات اسلامی بوشهر به تشریح ۱۰ ویژه برنامه محوری پرداخت و از برگزاری ۸۰۰ مجلس میلاد دومین امام شیعیان حضرت حسن مجتبی (ع) در مساجد شهرها و روستاها این استان خبرداد.

۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۳:۱۷