خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انتقال سفارت
اسرائیل پادگان نظامی آمریکا در منطقه است
خبرگزاری شبستان: کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکا و صهیونیست ها بنای همکاری با اسلام را ندارند و در صدد اسلام ستیزی و مقابله با اسلام هستند.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۲:۳۱

دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان:
مسلمانان مانع انتقال سفارت آمریکا به قدس شوند
خبرگزاری شبستان: دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان از ملتهای کشورهای اسلامی وعربی خواست برای حمایت از قدس اشغالی و جلوگیری از انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس بپاخیزند.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۴:۴۵

رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی گیلان؛
استکبار در ماجرای انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس شکست می‌خورد
خبرگزاری شبستان: رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی گیلان با بیان اینکه ترامپ این اقدام را با چراغ سبز حاکمان کشورهای عربی انجام می‌دهد، گفت: جبهه استکبار جهانی در ماجرای انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس شکست می‌خورد.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۰:۰۸

پاپ فرانسیس: نگران طرح آمریکا در خصوص قدس هستم
خبرگزاری شبستان:پاپ فرانسیس با ابراز نگرانی از طرح ترامپ برای اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل بر ضرورت به رسمیت شناختن حقوق همگان در سرزمین مقدس به عنوان پیش شرط اصلی مذاکره تأکیدکرد.

۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۵:۳۹

مانورهای سیاسی ترامپ در موضوع انتقال سفارت و معامله رژیم های عربی با او
خبرگزاری شبستان: عدم مقابله و فرار به جلو سیاست «دونالد ترامپ» برای شانه خالی کردن از زیر بار مشکلات است که امروز در تلاش او برای انتقال سفارت از «تل آویو» به قدس اشغالی مجسم شده و به دنبال آن طوفانی از واکنش های مخالف با این اقدام به پا خاسته است.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۰۸:۳۵

ترامپ: قبل از انتقال سفارت به قدس فرصتی دیگر برای صلح می دهیم
خبرگزاری شبستان: «دونالد ترامپ» تاکید کرد: درحال حاضر سفارت آمریکا را به قدس اشغالی انتقال نمی دهیم، زیرا می خواهیم فرصتی دیگر برای صلح به فلسطینی ها و اسرائیلی ها بدهیم.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰۹:۳۰

سنای آمریکا قطعنامه انتقال سفارت به قدس اشغالی را تصویب کرد
خبرگزاری شبستان: مجلس سنای آمریکا با ۹۰ رای موافق و بدون رای مخالف قعطنامه انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی را تصویب کرد.

۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۳:۳۲