خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ المحرّم ١٤٤١

Friday, September 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قطعنامه ۵۹۸
۲۷ تیرماه ۱۳۶۷؛
پایان جنگ؛ جام زهری که امام نوشید
جنگ تحمیلی ۸ ساله علیه ایران با پذیرش قطعنامه ۵۹۸ که امام خمینی(ره) از آن به عنوان جام زهر یاد کرد، به پایان رسید.

۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۰:۱۳

ویژه‌برنامه شب خاطره با موضوع قطعنامه ۵۹۸ برگزار می‌شود
با همکاری دفتر شب خاطره حوزه هنری، ویژه‌برنامه شب خاطره با موضوع قطعنامه ۵۹۸ در اردوگاه سیدالشهدا در آبعلی برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۶:۰۹

برشی از خاطرات منتشر نشده سردار شهید همدانی
تحلیل سردار همدانی از پذیرش قطعنامه ۵۹۸/عدم پایبندی نهادهای بین‌المللی به قطعنامه ۵۹۸
سردار شهید حسین همدانی، از فرماندهان دوران دفاع مقدس، در خاطرات خود که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی ثبت و ضبط شده است درباره فضای سیاسی منتهی به پذیرش قطعنامه می‌گوید: براي قبول قطعنامه فشارهاي زيادي بر ما وارد مي‌شد.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۴۲

بررسی شبستان به مناسبت ۲۷ تیرماه؛
آماری از مساجد تخریب شده در دوران دفاع مقدس، موجود نیست
خبرگزاری شبستان: هیچ یک از سازمان‌های مرتبط با موضوع مسجد و دفاع مقدس، آماری از مساجد تخریب شده در دوران دفاع مقدس ندارند.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۹:۴۵

شهامت و حفظ روحیه ایثارگری مردم از برکات انقلاب اسلامی است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهامت، روحیه ایثارگری و ظلم ستیزی در هشت سال دفاع مقدس و در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی نتیجه تاثیر عوامل معنوی درون این جامعه دینی بود.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۴:۲۸