خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تکریم مساجد
هفته تکریم مساجد؛
لزوم رفع موازی کاری در راهبری مساجد/ غبارروبی مسجد، وظیفه ای همگانی و مردمی است
«ستاد عالی فصل نیایش» با کمیته زیر مجموعه آن نباید منافی، موازی و در تقابل مصوبات ستاد هماهنگی و پشتیبانی مساجد تحت اشراف ائمه محترم جمعه، باشد.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۰:۰۸

همزمان با دهه تکریم مساجد؛
۲۸ مسجد بخش کویرات آران و بیدگل غبارروبی و عطرافشانی می شود
مدیراجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد منطقه ابوزیدآباد آران و بیدگل از غبارروبی ۲۸ مسجد بخش کویرات این شهرستان همزمان با هفته تکریم و بزرگداشت مساجد خبر داد.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۱:۵۸

مشاوروزیر ارشاد:
دهه تکریم مساجد فرصتی برای عمران معنوی مساجد و زودن غبار باطنی انسان ها است
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم احیای کارکردهای مغفول مساجد در آستانه ماه مبارک رمضان تاکید کرد و گفت:دهه تکریم مساجد فرصتی برای عمران معنوی مساجد و زودن غبار باطنی انسان ها است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۹:۱۶

رئیس دانشگاه امام صادق (ع) مطرح کرد؛
«مسجد» اولین گام ایده‌پردازی در حوزه علوم اسلامی انسانی
خبرگزاری شبستان: اولین رویداد کارآفرینانه و نوآورانه مسجد طراز اسلامی به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد و با میزبانی دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۶:۰۰

/تکریم مساجد/ امام جماعت مسجد سیدالشهدا (ع):
مساجد نباید محل برگزاری نشست‌ جریانات سیاسی شوند
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد سید‌الشهداء (ع) گفت: مسجد، محل عبادت پروردگار است و نباید محل برگزاری نشست‌های احزاب و جریانات سیاسی شود.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۰:۴۸

امام جماعت مسجد آیت‌الله شهید شاه‌آبادی:
«خدمت به مسجد» به یک گفتمان و فرهنگ تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد آیت الله شهید شاه‌آبادی، گفت: رسانه‌ها با فرهنگ‌سازی می توانند «خادمی مساجد» را به یک گفتمان و فرهنگ تبدیل کنند.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۳۸