خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶

الاثنين ٠ ذو القعدة ١٤٣٨

Monday, July 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه غرب
الگوسازی غرب برای کودکان و نوجوانان
خبرگزاری شبستان: امروز دنیای غرب در قالب برنامه های ماهواره ای، بازی های به دنبال الگوسازی غربی برای کودکان و نوجوانان است.

۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۲:۲۴

داعش از سلاح ساخت غرب و اسراییل استفاده می کند
خبرگزاری شبستان: اسپوتنیک در گزارشی آورد که داعش از سلاح های غربی استفاده می کند و سازمان ملل متحد تاکید می کند که داعش سلاح های ساخت اسرائیل را در اختیار دارد.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۵:۲۴

داعش غرب را به جنگ تمام عیار در ماه رمضان تهدید کرد
خبرگزاری شبستان:داعش حامیان خود را دعوت به راه انداختن جنگ «تمام عیار» علیه غرب در طول ماه رمضان کرد .

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۷:۰۰

عملیات تروریستی منچستر/ پیام ها و تهدیدها
خبرگزاری شبستان:عملیات انتحاری داعش برای دومین بار در طی دو ماه و اندی قبل از انتخابات مجلس عمومی پارلمانی انگلیس می تواند نتایج تعیین کننده ای در سطح روند سیاسی و روابط آینده این کشور با اتحادیه اروپا داشته باشد

۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۸:۱۱

آیت الله محقق داماد:
نظام حقوق بین الملل، خود را مدیون نظام حقوق اسلامی می داند
خبرگزاری شبستان:استاد دانشگاه شهید بهشتی گفت: غربی ها به این مساله معترف هستند که نظام های غربی بر سر سفره نظامات حقوقی اسلام نشسته اند و در تدوین نظام حقوق بین الملل، خود را مدیون نظام حقوق اسلامی می دانند.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۱:۱۶

حجت الاسلام رجبی:
انحصارگرایی و منفعت‌طلبی جایی در انتخابات اسلامی ندارند
خبرگزاری شبستان: در نظام های غربی فرصت انتخابات را موقعیتی برای رسیدن به منافع حزبی و گروهی و جناحی لحاظ می کنند، ولی نظام سیاسی اسلامی، منفعت طلبی و ویژه خواری را در زیر سایه و نتیجه انتخابات، مردود می داند و این رویکردها را قابل قبول نمی داند.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۲:۰۷

بشار اسد:
آمریکا و غرب از اعزام هیئت سازمان ملل برای تحقیق درباره حادثه خان شیخون جلوگیری می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که غرب و آمریکا از ورود هرگونه هیئتی به سوریه برای تحقیق درمورد حادثه "خان شیخون" جلوگیری می کنند؛ چرا که می خواهند دروغ پردازی هایشان در این خصوص برملا نشود.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۱:۱۱

اسلام­ ستیزی غرب و کلیسا منتشر شد
خبرگزاری شبستان: کتاب اسلام ستیزی غرب و کلیسا نوشته حجت الاسلام سید هادی خسروشاهی از سوی نشر معارف منتشر شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۹

واقیعت دینی روز/ گسترش اسلام پا به پای مسیحیت
خبرگزاری شبستان: یک مرکز تحقیقات مسیحی جهان در امریکا که مرکز تخصصی آمارهای مذهبی است این هفته آماری از کفه سنگین افزایش مسلمانان نسبت به مسیحیان ارائه داد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۰

اختتامیه دومین هفته علمی تمدن نوین اسلامی//۳
ترامپ، روی دست تمدن غرب مانده است/مدرنیته بشریت را سر کار گذاشت
خبرگزاری شبستان: غرب مدرن ۳ تا ۴ قرن با ادعایی که داشت بشر را به یک معنا سر کار گذاشت. تقابل با دین نیز با شعار برابری و تقابل با جهل در غرب مطرح شد، اما اکنون خودشان می گویند بحران زده ایم؛ ترامپ ‌آمده و روی دستشان مانده است.

۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۱:۳۷

بشار اسد: سوریه بهای مخالفت با دیکته های غرب را می دهد
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهوری سوریه در گفتگوی تلفنی با «مادورو» همتای ونزوئلایی خود تاکید کرد: سوریه و ونزوئلا بهای پایبندی به حاکمیت و مخالفت با دیکته های غرب را می پردازند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۷

حجت الاسلام دکتر ابوالفضل ساجدی، استاد مرکز تخصصی نماز مطرح کرد
غرب متکی به نظارت بیرونی است، نه کنترل کننده درونی
خبرگزاری شبستان:عوامل کنترل بیرونی در غرب خیلی شدید است، به گونه‌ای که حتی مردم در بسیاری از کشورهای اروپایی اعلام کردند که ما اصلا امنیت نداریم همه جا زیر سایه دوربین هستیم و داریم کنترل می‌شویم.

۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۰۸:۵۹

مقداد: پیروزی درحلب، رویای شیطانی غرب در سوریه و منطقه را خنثی کرد
خبرگزاری شبستان:«فیصل مقداد» تاکید کرد: پیروزی در حلب مرحله ای پیش از پایان رویاهای شیطانی غرب در سوریه و خاورمیانه است.

۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۲:۳۴

مهدي، آن‌گونه که غرب معرفي مي‌کند!
خبرگزاری شبستان: براي آگاهی از دیدگاه غرب نسبت به مفاهيم مهدوي، سري به لغتنامه ها و دايرة المعارف های معروف غربي مي‌زنيم. جالب است که اين واژه را ـ علي‌رغم عربي بودن ـ در لغتنامه‌هاي معروف مانند «فرهنگ لغات آکسفورد» نیز می توان یافت.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۱:۵۶

بشار اسد: غرب می خواهد پیشروی ارتش سوریه را متوقف کند
خبرگزاری شبستان: رییس جمهوری سوریه تاکید کرد که کشورهای غربی می خواهند جلوی پیشروی ارتش سوریه را بگیرند.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۰:۴۴

الوطن:
غرب، همچنان به چشم پوشی از خطرات ناشی از تروریسم ادامه می دهد
خبرگزاری شبستان: روزنامه "الوطن" در سرمقاله خود تاکید کرد علی رغم آنکه تروریسم چندین بار، شهرهای اروپایی را هدف قرار داده است، ولی غرب همچنان خطرات ناشی از تروریسم را نادیده می گیرد.

۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۰۸:۵۰

معلم: پیروزی در حلب موضع غرب را نسبت به سوریه تغییر می دهد
خبرگزاری شبستان: وزیر خارجه سوریه اطمینان خود را نسبت به توانایی مقامات سوریه برای سیطره بر شهر حلب اعلام و تاکید کرد آزادسازی شهر حلب موضع غرب را نسبت به سوریه تغییر می دهد.

۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۱۰:۱۸

اسد:غرب بسیار ضعیف تر از قبل شده است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهوری سوریه تاکید کرد که غرب بسیار از قبل ضعیف تر شده است و توجیهی برای آنچه در حال روی دادن است،ندارد.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۲:۲۶

اسماء اسد:پیشنهادهای مختلف برای فرار از سوریه را رد کردم
خبرگزاری شبستان: بانوی اول سوریه در مصاحبه با راشا ۲۴ گفت پیشنهادهای مختلف برای فرار از این کشور جنگ زده را رد کرده است.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۶:۲۴

الوطن:
آمریکا و غرب عامل فجایع انسانی در منطقه هستند
خبرگزاری شبستان: روزنامه الوطن در سرمقاله خود آورد «آمریکا» و کشورهای غربی هستند که با حمایت خود از تروریسم اسرائیلی و تروریسم تکفیری، فجایع انسانی در منطقه خاورمیانه را به بار آورده اند.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۰۸:۴۴