خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

الخميس ١٥ ذو القعدة ١٤٤٠

Thursday, July 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سید عبدالرضا تولیت
تولیت خبر داد:
برگزاری آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در کاشان/رقابت ۱۳۸ حافظ از شمال استان اصفهان
مسؤول دارالقرآن الکریم اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: مرحله نخست چهاردهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم با حضور ۱۳۸ حافظ منطقه شمال استان اصفهان در کاشان برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۸:۰۰

سید عبدالرضا تولیت:
تربیت یک هزار حافظ قرآن در شمال استان اصفهان/ دغدغه رهبر انقلاب در تربیت ۱۰ میلیون حافظ، یک حرکت راهبردی است
یک کارشناس قرآنی رشد و تربیت یک هزار حافظ قرآن در منطقه کاشان و آران و بیدگل را از دستاوردهای انقلاب خواند و گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تربیت یک میلیون حافظ قرآن یک حرکت راهبردی است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۴

رقابت ۲۰۴ حافظ منطقه شمال استان اصفهان در آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظان قرآن
خبرگزاری شبستان: مرحله نخست سیزدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در حوزه امتحانی کاشان برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۳:۰۸

لزوم فرهنگ سازی موضوع اقتصاد مقاومتی از منظر قرآن توسط جامعه قرآنی کشور
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس قرآنی گفت: جامعه قرآنی،حافطان و قاریان،اساتید و مربیان قرآنی، فرهیختگان قرآنی در دانشگاه ها و حوزه های علمیه درخصوص کم کاری تبیین مبانی قرآنی موضوع اقتصادمقاومتی مسؤول هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۵۷

مسؤول دارالقرآن تبلیغات اسلامی کاشان در گفت و گو با شبستان:
تأسیس مدارس قرآنی از مصادیق فرمان آتش به اختیار است /تربیت نخبگان علمی مأنوس با قرآن نیاز انقلاب اسلامی در دهه چهارم
خبرگزاری شبستان: مسؤول دارالقرآن تبلیغات اسلامی کاشان گفت: تربیت نخبگان علمی مانوس با قرآن و فرهنگ اهل بیت(ع)، نیاز مبرم انقلاب اسلامی در دهه چهارم است تا شاهد حضور نسل عالم، مذهبی و مانوس با قرآن در بدنه مدیریت کشور باشیم.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۱:۴۴

رقابت ۱۳۲ حافظ منطقه شمال استان اصفهان در دوازدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: مرحله نخست دوازدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم همزمان با سراسر کشور و با حضور ۱۳۲ حافظ شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در حوزه امتحانی کاشان برگزار شد.

۱۳۹۶/۲/۲۲ - ۱۹:۱۲