خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جعفری
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بیرجند:
فضای مجازی بلای فکر و ذهن دانشجوها/ طرح ضیافت اندیشه اساتید تابستان برگزار می‌شود
حجت الاسلام جعفری با گلایه از رها بودن فضای مجازی و عدم تعیین زمانی برای استفاده از فضای مجازی در دانشگاه ها، گفت: برخی دانشجویان نه تنها، بر اثر بیدار بودن تا ساعت پایانی شب، نماز صبح را خواب می مانند، بلکه کلاس اول را هم خواب هستند.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۹:۱۷

«۲۳ نفر» در جشنواره فیلم فجر
فیلم سینمایی «۲۳ نفر» به کارگردانی مهدی جعفری در بخش سودای سیمرغ سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر قرار گرفت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۵

ترویج فرهنگ مقاومت در فضای مجازی
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با توجه به حوزه فعالیت خود در زمینه گردشگری، فرهنگی و هنری، با برنامه‌ریزی مدون، فعالیت‌های خود را در فضای مجازی گسترش خواهد داد.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۶:۲۴

ضرورت ارایه آموزش برای مدیریت موزه‌ها در زمان بحران
مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی گفت: با ارایه آموزش و توجیه مسئولان می‌توانیم بحران‌ها را مدیریت کنیم و تهدیدها را به فرصت تبدیل یا خسارت‌ها را به حداقل برسانیم.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱:۵۳

فرهنگ و ارزشهای هویتی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نهادینه می‌شوند
درنشست امضاء تفاهمنامه همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و اداره کل امور ایثارگران شهرداری بر نهادینه سازی فرهنگ و ارزشهای هویتی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید شد.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۵:۲۰

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس:
انقلاب اسلامی ظرفیت‌های زیادی برای خلق هنر ایجاد کرد
خبرگزاری شبستان: اساتید برجسته شعر در هشتمین نشست تخصصی چهل شاهد، چهار دهه شعر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را بررسی می‌کنند.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۳:۲۵

سرلشکر جعفری در جمع خبرنگاران:
استقامت و پایداری با تبعیت از انقلاب اسلامی در منطقه انجام می‌شود
خبرگزاری شبستان:فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه امروز دنیا شاهد مظلومیت فلسطین است اظهار داشت: امیدواریم همانطور که استقامت و پایداری با تبعیت از انقلاب اسلامی در منطقه انجام می‌شود مردم مظلوم فلسطین و غزه نیز شیرینی استقامت و پیروزی خود را بچشند.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۴:۱۷

فرمانده کل سپاه در آیین افتتاح نخستین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی کشور:
سپاه سازمانی انسان‌محور و نه تجهیزات‌محور است/ الگوسازی وظیفه سپاه است
خبرگزاری شبستان:سرلشکر جعفری وظیفه سپاه را الگوسازی دانست و تاکید کرد: سپاه سازمانی انسان محور نه تجهیزات محور و یک نیروی فرهنگی ،سیاسی،امنیتی و نظامی است.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۴:۱۳

سرلشکر جعفری:
سپاه در طرح ملی همگام با کشاورزان تصدی گری نمی کند
خبرگزاری شبستان: فرمانده کل سپاه با بیان اینکه طرح ملی بسیج همگام با کشاورزان موجب خودکفایی در ۴ محصول استراتژیک می شود، گفت: سپاه در این طرح تصدی گری نمی کند و شرایط را برای مشارکت مردم فراهم می کند.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۵:۰۰

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خبر داد:
۲۴ اردیبهشت‌ماه؛ اختتامیه نخستین رزمواره مدافعان حرم برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از اختتامیه نخستین رزمواره مدافعان حرم در۲۴ اردیبهشت.در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۶:۱۷

مختومه شدن بیش از ۸۰ هزار پرونده در شوراهای حل اختلاف گلستان طی ۱۱ ماه اخیر
خبرگزاری شبستان: رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان گفت: شوراهای حل اختلاف بر اساس ماده ۱۸۹ قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی از سال ۸۱ تاسیس و راه اندازی شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۱

مدیرکل روابط عمومی ستاد عالی کانون‌های مساجد، خبر داد؛
نشست خبری «ربع قرن تلاش» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل روابط عمومی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: نشست خبری ستاد ربع قرن تلاش، ۱۳ اسفندماه برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۷:۰۹

سازش ۳۷ درصد پرونده ها طی ۱۰ ماهه گذشته در شوراهای حل اختلاف گلستان
خبرگزاری شبستان: رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان گفت: طی ۱۰ ماه سال جاری، ۲۰ هزار فقره پرونده با تلاش های قضات و اعضای شوراهای حل اختلاف استان سازش شد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۴

دبیر کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، اعلام کرد:
راه‌اندازی کانو‌ن‌های فرهنگی هنری در مساجد کشورهای اسلامی
خبرگزاری شبستان: دبیر کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد کشورهای اسلامی و مساجد مسلمانان سایر کشورها راه‌اندازی می‌شوند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۹

"ترنم فتح" در ایام الله دهه فجر طنین انداز می شود
خبرگزاری شبستان:بخش رقابتی جشنواره گروه های موزیک نیروهای مسلح با عنوان "ترنم فتح" همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در مرکز همایش های بین المللی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۳:۲۱

تصویب چشم انداز موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در افق ۱۴۰۴
خبرگزاری شبستان:چشم انداز موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در افق ۱۴۰۴ تصویب شد.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۱:۴۷

۲۰ آذر آخرین مهلت ارسال آثار سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در گرگان
خبرگزاری شبستان: مسئول بسیج رسانه گلستان با بیان اینکه با برنامه ریزی های انجام شده امسال سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف تقویت خبرنگاران فعال برگزار می شود، گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره ابوذر تا ۲۰ آذر است.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۰:۰۹

در نشست فصلی افق های پیش روی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تشریح شد
خبرگزاری شبستان:تدوین سند راهبردی برنامه تفصیلی ۱۰ ساله و برنامه ریزی و اتخاذ روش های متنوع ، موثر و پایدار برای افزایش کمی و کیفی بازدید کنندگان و مخاطبان؛ چشم انداز پیش روی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را ترسیم می کند.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۵:۴۲

رئیس بسیج رسانه گلستان خبر داد:
برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی ایرانی اسلامی در گرگان
خبرگزاری شبستان: رئیس بسیج رسانه گلستان گفت: دوره آموزشی سبک زندگی ایرانی اسلامی و با محوریت طب اسلامی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۳:۲۶

امروز در نقطه عطف گفتمان انقلاب اسلامی هستیم
خبرگزاری شبستان:بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به طور عملی یک گفتمان جدید شکل گرفت و هرچه این گفتمان گسترش یافت توانست مخاطبان جدیدی را جذب کند و اتفاقات جدید را رقم زند و امروزاین گفتمان به اوج خود رسیده است و ما در نقطه عطف گفتمان انقلاب اسلامی هستیم.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۴:۰۴