خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

الخميس ٥ شوّال ١٤٤١

Thursday, May 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله علم الهدی
رونمایی از کتاب صهیونیسم بین الملل و نقش یهود در صحنه های دین و سیاست
رونمایی از کتاب صهیونیسم بین الملل و نقش یهود در صحنه های دین و سیاست، بعدازظهر امروز ( ۳۱ اردیبهشت) برگزار می شود.

۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۳:۳۰

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
اقدامات صورت گرفته در زمینه مواسات بیانگر عظمت تمدن اسلامی است
آیت‌الله علم ‌الهدی گفت: تمام اقدامات صورت گرفته در زمینه مواسات و حضور و همدلی مردم و نهادها بیانگر عظمت تمدن اسلامی و نمایانگر این عظمت در مقابل چشم جهانیان است.

۱۳۹۹/۲/۲۵ - ۱۵:۰۶

نماینده ولی ‌فقیه در خراسان رضوی:
رزمایش مواسات رنگ دیگری از تمدن اسلامی به تمام دنیا نشان داد
آیت الله علم الهدی گفت: رزمایش مواسات و همدلی رنگ دیگری از اصل تمدن اسلامی به همه دنیا نشان داد که دنیا دیدند اسلام چیست، دین چیست و خاصیت دین‌مداری در جامعه‌ای مثل جامعه ما در تهاجم یک بیماری چطور نقش و اثر خود را نشان می‌دهد.

۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۱۵:۳۴

رزمایش مواسات و کمک مومنانه
رزمایش مواسات و کمک مومنانه سپاه امام رضا (ع) با حضور نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولین شهری در مجتمع آیه های مشهد برگزار شد.

۱۳۹۹/۲/۵ - ۰۱:۲۶

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
مواسات یعنی مشارکت دادن اقشار ضعیف در زندگی و درآمد افرادی که توانمندی دارند
آیت الله علم الهدی گفت:معنای مواسات یعنی مشارکت دادن اقشار ضعیف در زندگی و درآمد اغنیاء و افرادی که قدرت و توانمندی مالی دارند که الحمدالله در این قسمت حرکت های خوبی انجام شده است.

۱۳۹۹/۲/۴ - ۱۴:۴۴

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی:
اجرای یک برنامه مشترک در راستای مبارزه با کرونا برای تمام کشور کوتاه اندیشی است
آیت الله علم الهدی گفت: در کشور باید یک سیاست‌گذاری در مقابله با کرونا انجام شود اما اینکه برنامه‌ای طراحی شود و از استان خراسان رضوی تا کهگیلویه و بویراحمد همان برنامه اجرا شود، مقداری کوتاه‌اندیشی و کوتاه بینی است.

۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۱۷:۳۳

امام جمعه مشهد:
هماهنگی بین نهادهای نظامی و دولت در مبارزه با کرونا یک مانور مجاهدانه است
آیت الله علم الهدی با تاکید بر اینکه آنچه مسئولان اجرایی کشور باید به آن توجه کنند مدیریت خدمات درمانی و توزیع صحیح امکانات است، گفت: هماهنگی بین نهادهای نظامی و دولت در عرصه مبارزه با این ویروس مهلک، یک مانور مجاهدانه در برابر بینش‌های جهانی است.

۱۳۹۹/۱/۸ - ۱۴:۵۰

امام جمعه مشهد مقدس:
مشارکت اجتماعی و سیاسی در اسلام یک تکلیفی شرعی است
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که مشارکت سیاسی از نظر دین تکلیف است، گفت: شما با رأی دادن به افراد اصلح مانع نفوذ دشمن به مجلس شورای اسلامی می‌شوید.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۴:۱۸

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
باید شرایط قشر ضعیف جامعه را در بیمارستان رضوی مد نظر داشت
آیت الله علم الهدی گفت: شهرت بیمارستان رضوی بالا بودن سطح خدمات، کادر مجرب و تجهیزات ویژه، همگان را برای دریافت دقیق خدمات درمانی به این مرکز امیدوار کرده است و باید از این جهت، شرایط قشر ضعیف جامعه را در نظر داشت.

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۵

امام جمعه مشهد:
مجلسی می‌خواهیم که وضعیت معیشتی را با تکیه بر قدرت داخلی اداره کند
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که بهترین مکان برای نفوذ دشمن مجلس شورای اسلامی است؛ گفت: مجلسی می‌خواهیم که در مقابل استکبار قوی باشد و وضعیت معیشتی را با تکیه بر قدرت داخلی اداره کند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۰

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
طلبه باید از نظر سیاسی، اجتماعی و بینش‌ های بصیرتی آموزش ببیند و پرورش پیدا کند
آیت الله علم الهدی گفت:باید فضایی فراهم شود که طلبه از نظر سیاسی، اجتماعی و بینش‌های خاص بصیرتی آموزش ببیند و پرورش پیدا کند تا در نهایت خروجی آن یک نیروی مجاهد و آگاه و با انگیزه جهادی باشد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۹

امام جمعه مشهد مقدس:
دشمن قصد دارد مشارکت مردم در انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن را خنثی کند
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که دشمن قصد دارد مشارکت مردم در انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن را خنثی کند، گفت: آنچه مایه تاسف است این است که یک عده در داخل مملکت با دشمن هم صدا می شوند،

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۶

امام جمعه مشهد:
انقلاب اسلامی اهرمی برای تحقق اهداف متعالی است
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که هدف انقلاب اسلامی تنها این نیست که عده‌ای وزیر و عده‌ای نماینده شوند؛ گفت: انقلاب اسلامی اهرمی برای تحقق اهداف متعالی است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۰:۳۴

امام جمعه مشهد:
انقلاب اسلامی ایران توانست دین را به صورت یک دکترین سیاسی در دنیا حاکم کند
آیت الله علم الهدی گفت: انقلاب اسلامی ایران توانست دین حذف شده از زندگی مردم را به صورت یک دکترین سیاسی در دنیا حاکم کند که دنیای خسته شده از مدرنیته به پناه این دکترین بیاید.

۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۷

امام جمعه مشهد:
تنها راه مقابله با آمریکا اقتصاد مقاومتی است
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که ۶ سال است که طرح اقتصاد مقاومتی خاک می‌خورد، گفت:به‌ جای اقتصاد مقاومتی مذاکره کردید که نتیجه آن چیزی جز فشار اقتصادی نبود، آیا باز هم می خواهید مذاکره کنید.

۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۶

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
باید در زندگی خودمان از سیره حضرت فاطمه(س) پیروی کنیم
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه مجاهدات حضرت زهرا(س) هم وزن مجاهدات حضرت علی(ع) بود، گفت: مهمترین مطلب و مسئله این است که ما متلبس به سیره زندگانی صدیقه اطهر(س) باشیم.

۱۳۹۸/۱۱/۹ - ۱۱:۴۶

امام جمعه مشهد:
مدیران ارتباطی کشور به فکر راه اندازی شبکه های اجتماعی قوی داخلی باشند
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که باید از توان داخلی برای راه اندازی شبکه های اجتماعی قوی بهره گرفت، گفت: به کسانی که می خواهند این شبکه را راه بیندازند کمک کنید.

۱۳۹۸/۱۱/۴ - ۱۵:۵۳

امام جمعه مشهد:
انقلاب به یک جریان خاص تعلق ندارد بلکه انقلاب مال دین و اسلام است
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه سانحه سقوط هواپیما یک عرصه آزمایش برای ما بود، گفت:این انقلاب به یک جریان تعلق ندارد و به یک دار و دسته و یک قدرت خاص تعلق ندارد، انقلاب مال دین و اسلام است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۷

دیدار اصحاب رسانه با آیت الله علم الهدی
اصحاب رسانه خراسان رضوی به مناسبت سالگرد تاسیس بسیج رسانه با آیت الله علم الهدی نماینده محترم ولی فقیه در خراسان رضوی دیدار کردند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۲:۳۲