خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸

الخميس ٢٤ صفر ١٤٤١

Thursday, October 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه میثم آقابیگی
برای نهمین سال پیاپی
پخش زنده آیین سحرگاهی جزء خوانی حرم هلال بن علی(ع) از شبکه بین المللی قرآن سیما
خبرگزاری شبستان:آیین سحرگاهی جزء خوانی قرآن کریم در حرم حضرت محمدهلال بن علی(ع) آران و بیدگل برای نهمین سال پیاپی، هر روز صبح به صورت زنده از شبکه بین المللی قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۰۹:۵۴

در محرم امسال صورت گرفت؛
پخش زنده روزانه بیش از دو و نیم ساعت عزاداری آران و بیدگل از شبکه های مختلف سیما
خبرگزاری شبستان: تهیه کننده برنامه های معارفی سیما گفت: روزانه بیش از دو و نیم ساعت عزاداری مردم آران و بیدگل از شبکه های مختلف سیما در روزهای هفتم تا دهم محرم پخش شد.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۲۰:۵۸

با نگاهی متفاوت به شور و شعور عزاداران حسینی آران و بیدگل
پخش مستند «نَذرِ عِشق» ؛ امروز از شبکه سه سیما
خبرگزاری شبستان: مستند «نَذرِ عِشق» با نگاهی متفاوت به شور و شعور عزاداران حسینی آران و بیدگل امروز از شبکه سه سیما پخش می شود.

۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۱:۲۴

انتخاب جزء خوانی حرم هلال بن علی (ع) به عنوان محفل ممتاز قرآنی کشور
خبرگزاری شبستان: آیین جزء خوانی حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی (ع) شهر نمونه قرآنی آران و بیدگل به عنوان محفل ممتاز قرآنی از سوی شورای عالی قرآن کشور انتخاب شد.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۲:۳۰