خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

الاثنين ٦ رمضان ١٤٣٩

Monday, May 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مجمع جهانی شهرهای اسلامی
کیفیت زندگی در شهرها را ارتقا دهیم/ فرهنگ و گردشگری به تولید ثروت کمک می کند
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با بیان اینکه کیفیت زندگی در شهرها را باید ارتقا دهیم، گفت: اقتصاد، فرهنگ و گردشگری با کنار هم قرار گرفتن شهرها و استفاده از ظرفیت های بین المللی و حمایت های دولت می تواند به خلق ثروت کمک کند.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۰:۰۰

چگونه قزوین در مجامع بین‌المللی سخن گفت
خبرگزاری شبستان: قزوین به عنوان یک شهر بین‌المللی و پایلوت شهر‌های اسلامی شناخته و از سوی یونسکو و سازمان ملل به عنوان مرکز جمعیتی جهان انتخاب شده و شکوفایی شهری در آن ساماندهی می‌شود.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۶:۰۹

موزه تاریخ تمدن اسلام پل ارتباطی ایران با جهان اسلام
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با بیان اینکه موزه تاریخ تمدن جهان اسلام در قزوین به عنوان پل ارتباطی ایران با تمام کشورهای اسلامی خواهد بود، گفت:

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۱۴

ایران چگونه میزبان مجمع جهانی شهرهای اسلامی شد
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی گفت: گزارش وضعیت شهرهای جهان اصلی‌ترین گزارش سازمان ملل متحد راجع به وضعیت توسعه شهری در جهان است که دبیرخانه آن برنامه اسکان بشر ملل متحد است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۴:۲۴

ضرورت ایجاد اتاق فکر برای کلان شهرها/ مجمع جهانی شهرهای اسلامی آماده همکاری است
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با تاکید بر ضرورت ایجاد اتاق‌های فکر برای کاهش معضلات کلا‌ن‌شهرها، گفت: باید با استفاده از ظرفیت مجمع جهانی شهرهای اسلامی در راستای کاهش معضلات اجتماعی کلانشهرها اتاق‌های فکر ایجاد کنیم.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۵:۰۶

پنجمین اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی
با حضور رئیس جمهور و سفرا و شهرداران بیش از ۱۰ کشور اسلامی جهان، پنجمین اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۱:۰۸

رئیس جمهور:
فروختن حقوق مردم بدترین تأمین درآمد برای شهرها است/ ریشه های فرهنگی اساس شهرسازی ماست
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور کشورمان گفت: بدترین تأمین درآمد برای شهرها و شهرداری ‌ها فروختن حقوق مردم و نابود کردن باغ‌ های زیبای شهر و درختان کهنسالی است که هویت شهر را تعریف می کند

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۳:۰۴

آغاز به کار پنجمین اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی
خبرگزاری شبستان: با حضور رئیس جمهور کشورمان و با حضور سفرا و شهرداران بیش از ۱۰ کشور اسلامی جهان، پنجمین اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین آغاز به کار کرد.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۱:۵۹

رئیس جمهور وارد قزوین شد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام دکتر حسن روحانی صبح امروز وارد قزوین شد.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۰:۱۷

برگزاری پنجمین اجلاس بین المللی مجمع شهرهای اسلامی در قزوین
خبرگزاری شبستان: پنجمین اجلاس بین‌ المللی مجمع شهرهای اسلامی فردا با حضور رئیس جمهور در قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۸:۲۰

رئیس جمهور به قزوین سفر می کند
خبرگزاری شبستان: استان قزوین روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه میزبان رئیس جمهور خواهد بود.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۰۸:۱۴

استاندار قزوین:
برگزاری اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی در قزوین
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: دوم اردیبهشت ماه سال جاری قزوین میزبان اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی است.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۰۸:۴۲