خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مرگ
مرگ کودک ۲ ساله مینابی به علت نوشیدن بنزین
پسربچه ۲ ساله ساکن روستای « کنار ترش » از توابع بخش بنذرک شهرستان میناب به علت نوشیدن بنزین جان خود را از دست داد.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۸:۴۵

ابوترابی فرد؛
فرهنگ شهادت و مقاومت زمینه شکست سیاست های آمریکا در منطقه را فراهم کرد
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه شهادت، مکتب اسلام را زنده و بالنده نگه داشته؛ شهادت و مقاومت نیروهای مجاهد در کشورهای اسلامی را باعث فراهم آوردن زمینه شکست سیاست های آمریکا خواند.

۱۳۹۸/۴/۸ - ۰۷:۱۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
منهای خدا هیچ چیز ارزش ندارد/ تقوا بهترین سرمایه
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه همه باید بنده خداوند باشند و بنده پول، خانه، شهرت و نفس نباشند، گفت: در راستای عبودیت و عشق به خدا همه چیز حتی بوته خار ارزشمند است اما منهای خدا هیچ چیز و کسی ارزش ندارد.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۰:۰۳

آیت‌الله جاودان:
استحکام بنای ایمان ما را از هول مرگ و قیامت نجات می دهد
آیت‌الله جاودان گفت: مرگ همچون یک طوفان بزرگ در پیش روی همه ما است، پس از مرگ ما هول اکبر یعنی قیامت را در پیش داریم که بزرگترین ترس ممکن را بر انسان وارد می‌کند، اگر روح انسان درست ساخته شده باشد دچار ترس نمی‌شود.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۳:۵۰

مروری بر روزنامه های ۱۵ اسفند:
ضرب الاجل وزیر برای حذف جاده مرگ/مردم شکر را گران تر از ۴۲۰۰ تومان نخرند
مردم شکر را گران تر از ۴۲۰۰ تومان نخرند، ضرب الا جل وزیر برای حذف جاده مرگ، وزیر کشور: ۹۵ درصد کالاهای مورد نیاز شب عید تامین شد، راز سکوت دولت، خودکشی دست جمعی در مرکز ترک اعتیاد هرمزگان از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۵

مسئولان اجرایی به دنبال تقویت و استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت های داخلی باشند
امام جمعه موقت یاسوج توجه به اقتصاد درون زا را مورد تاکید قرار داد و گفت: مسئولان اجرایی کشور باید به دنبال تقویت و استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت های داخلی باشند.

۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۲۳:۴۱

آیت‌الله جاودان:
هر چه عمل انسان بهتر باشد فهم او بیشتر می‌شود
آیت‌الله جاودان گفت: هر چه عمل انسان بهتر باشد فهم او بیشتر می‌شود، حرکت انسان در دنیا یا به سوی آسمان یا به سوی پستی‌های زمین است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۱

آیت‌الله رشاد:
اهل تقوی همواره در شوق پرواز به سوی خدا هستند
آیت‌الله رشاد گفت: اهل تقوا دارای فضایل زیادی هستند و چون بر ثمره اعمال خود اطمینان دارند همواره در شوق پرواز به سوی خدا هستند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۷

فلاح مطرح کرد
تولد بیش از ۳هزار نوزاد از ابتدای سال تاکنون در خمینی شهر
رییس اداره ثبت احوال شهرستان خمینی شهر گفت: از ابتدای سال۹۷ تاکنون تولد حدود ۳هزار ۳۸۱نوزاد در خمینی شهر ثبت شده است و شناسنامه خود را دریافت کرده اند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۳

اینفوگرافی/ نوشابه های مرگ
مصرف نوشابه های انرژی زا خطراتی را به دنبال دارد که در تبلیغات به آن اشاره نمی شود.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۴:۰۰

اینفوگرافی/ مرگ پلاستیکی
سالانه ۸ میلیون تن پلاستیک وارد اقیانوس ها می شود و مرگ یک میلیون پرنده دریایی و بیش از صد هزار پستاندار دریایی را در پی دارد.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۰:۲۹

آیت‌الله رشاد:
ترس انسان از مرگ ناشی از عدم استفاده درست از عمر است
آیت‌الله رشاد گفت: اکثر انسان‌ها با اینکه می‌دانند مرگ فرامی رسد فرصت های زیادی را از دست می دهند و قدر عمر خود را نمی دانند به همین دلیل از مرگ هراس دارند.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۵:۴۹

محتوای زیارت اربعین، مکتبی بزرگ و غنی برای شیعیان است
فعال فرهنگی و مبلغ دینی به اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: محتوای زیارت اربعین، مکتبی بزرگ و غنی برای شیعیان محسوب می شود.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۷:۴۹

آیت‌الله رشاد:
دینداری برای تامین منافع مادی و شهوانی انسان نیست
آیت‌الله رشاد گفت: دین و دینداری برای تامین منافع مادی و شهوانی انسان نیست کسانی که از دین به دلیل نرسیدن به امور مادی یا خواسته‌های دنیایی فاصله می‌گیرند هیچ حجتی نزد خداوند ندارند.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۵:۲۴

آیا پادشاه عربستان درآستانه مرگ قرار دارد؟
«مجتهد» در توئیتر خود درباره وضعیت جسمی «سلمان بن عبدالعزیز» نوشت که هشدارهایی در دستگاه های پزشکی ویژه پادشاه سعودی وجود دارد.

۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۰:۳۶

منابر نور/ درس های اخلاقی آیت الله مجتبی تهرانی
چشم برزخی انسان با مرگ باز می شود
با مرگ چشم برزخی آدمی باز می شود. آن موقع است که انسان می بیند وضعش چگونه است. وقتی از این عالم دارد می رود می فهمد انسان می رود، یا یک حیوان می رود.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۳:۱۸

مرگ؛ سرنوشت تلخ گردشگر گمشده مرنجاب آران و بیدگل/ جسد گردشگر پس از یک ماه در حوالی قم پیدا شد
خبرگزاری شبستان: علیرغم یک ماه تلاش نیروهای امدادی، جسد گردشگر مفقود شده کویر مرنجاب آران و بیدگل در حوالی پالایشگاه قم پیدا شد.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۰۸:۳۳

سیمای بی کالبد
معمولا در آرامگاه های ابدی(قبرستان ها) پر است از قاب های کوچ و بزرگی که گرد تنهایی بر روی آن نشسته و در انتظار قدم هایی آشنابر روی به نظاره ایستاده اند، قبرستان بهشت رضوان قم پر است از این سیما های بیکالبد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۶

آیت الله قرهی:
خوف از مرگ با توبه و جبران گناهان گذشته باارزش است
خبرگزاری شبستان: آیت الله قرهی گفت: خوف از مرگ زمانی با ارزش است که انسان به واسطه آن به عمل صالح روی آورده با توبه گذشته خود را جبران کند.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۴:۰۳

آیت الله قرهی:
سختی مرگ سبب پاکی انسان از گناه است
خبرگزاری شبستان: آیت الله قرهی گفت: یکی از مواقعی که گناهان انسان پاک می‌شود لحظه سختی‌های مرگ است، یاد و حب حضرت ولی‌عصر(عج) عامل نجات انسان است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۴