خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠

Tuesday, July 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای مبارزه با مواد مخدر
نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد بیشتر می شود
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازرسی و نظارت از کمپ های ترک اعتیاد در استان بیشتر می شود و عملکردها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۵

در جلسه مبارزه با مواد مخدر مطرح شد؛
شناسایی ۳۰عطاری غیرمجاز زیرزمینی در خمینی شهر
فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت: حدود ۷۰عطاری مجاز و ۳۰عطاری غیرمجاز شناسایی شده که نیاز به نظارت کافی بر روی عطاری هاست، شبکه بهداشت و درمان شهرستان باید با افرادی که مشغول به درمان زیرزمینی به روش طب سنتی مشغولند برخورد کند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۴

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
آسیب های اجتماعی بیشتر از اقتصادی جامعه را تهدید می کند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزاری همایش ملی مبارزه با مواد مخدر در این استان را حرکت موثری دانست و گفت: این همایش باید ثمربخش و رهاوردی علمی و قابل اجرا داشته باشد.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۸:۴۴

طرح های پیشگیری از اعتیاد برای زنان خوزستانی به صورت ویژه اجرا شود
خبرگزاری شبستان: مشاور امور بانوان دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور بر ضرورت اجرای طرح های پیشگیری از اعتیاد برای زنان خوزستانی به صورت ویژه تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۲۲:۳۴

استفاده از ظرفیت معلمان برای پیشگیری از مواد مخدر
خبرگزاری شبستان: معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت ‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: به منظور استفاده از ظرفیت معلمان مدارس بحث پیشگیری در درسنامه معلمان قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۲۲:۳۳