خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مادر شهید محمود رادمهر
مادر شهید مدافع «محمود رادمهر»:
نقش کانون ها در آشنایی نسل جوان با معارف دین/توصیه شهید رادمهر به همنسلان اش
خبرگزاری شبستان: مسجدی که از جهت فرهنگی فعال باشد به صورت مهم ترین پایگاه فعالیت های دینی در فضای جامعه تاثیر عمیقی دارد و می تواند در فرهنگ سازی اسلامی، تاثیر جدی داشته باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۴:۴۷

برگزاری عصری با شعر بمناسبت یادبود شهدای مدافع حرم مازندران
خبرگزاری شبستان: مسئول بسیج هنرمندان استان مازندران گفت: عصری با شعر، ویژه شهدای مدافع حرم مازندران که در خان طومان سوریه جاویدالاثر ماندند سه شنبه۱۲اردیبهشت ماه سال جاری در شهرستان بابل برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۳:۵۲

جلسات توجیهی مدیران مسئول کانون های مساجد مازندران برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از برگزاری جلسات توجیهی مدیران مسئول کانون های مساجداستان پیرامون برنامه های اجرایی، خط مشی ها و چگونگی برقراری ارتباط موثر با سایر دستگاه های فرهنگی در آینده نزدیک خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۳:۴۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با خانواده شهید رادمهر دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حضور در منزل شهید محمود رادمهر با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار کرد.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۳:۰۷

شهید رادمهر هدایت آتش جنگ را از نهج البلاغه می آموخت/لزوم تقویت کانون شهید مدافع حرم مسجد امام سجاد(ع)
خبرگزاری شبستان:مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر با بیان اینکه بهترین منابع برای رسیدن به کمال و سعادت در اختیار مسلمانان قرار دارد، گفت: شهید محمود هدایت آتش میدان جنگ و عوامل شکست و پیروزی را از خطبه های نهج البلاغه فرامی گرفت.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۲:۴۵