خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

السبت ٥ رجب ١٤٤١

Saturday, February 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انتخاب فرد اصلح
معیارهای انتخابات اصلح از نگاه نماینده ولی فقیه در البرز:
تبلیغات انتخابات یک بازار مکاره است؛ به اصلح رأی دهید
آیت الله حسینی همدانی از تبلیغات انتخابات به عنوان یک بازار مکاره نام برد و گفت: من می دانم که کجاهای این شهر نیاز به خدمت دارد به جای هزینه هایی که در در و دیوار شهر می کنید لااقل خدمتی برای قیامت خودتان و مردم کرده باشید.

۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۴:۴۸

امام جمعه چغادک:
با انتخاب فرد اصلح، مجلس جایگاه واقعی خودش را دوباره پیدا می کند و در رأس امور قرار می گیرد
حجت الاسلام خدری بیان کرد: باید تلاش و بررسی کنیم و نماینده خوب را تشخیص دهیم و نمایندگان کارآمد و کار بلد و انقلابی و دغدغه مند نسبت به مردم و نظام به مجلس بفرستیم تا مجلس جایگاه واقعی خودش را دوباره پیدا کند و در رأس امور قرار گیرد.

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۷

امام جمعه عسلویه:
برای انتخاب فرد اصلاح در انتخابات آتی باید چشم و گوشمان به صحبت های مقام معظم رهبری باشد
هاشمی‌نژاد بیان کرد: چشم و گوشمان در انتخابات به صحبت های مقام معظم رهبری باشد و نیاز است که مواظب باشیم که بدون بصیرت به کسی از جمله قوم و خویش کاندیداهایمان رای ندهیم.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۱۱:۴۱

توجه به اقتصاد درون زا و افراد طبقه محروم دو ملاک مهم جهت انتخاب فرد اصلح است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در منوجان با اشاره به ملاک های انتخاب فرد اصلح در حکومت اسلامی گفت: توجه به اقتصاد درون زا یا همان اقتصاد مقاومتی و همچنین توجه به اقشار پایین جامعه از جمله مهمترین ملاک های انتخاب فرد اصلح در حکومت اسلامی است.

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۱:۴۷

شاخص های مهم انتخاب حاکم اسلامی از دیدگاه حضرت علی (ع) تشریح شد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در شهرستان قلعه گنج ضمن تاکید بر حضور مردم در صحنه انتخابات و انتخاب فرد اصلح، به شاخص های مهمی جهت انتخاب حاکم اسلامی از دیدگاه حضرت علی علیه السلام اشاره کرد.

۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۱:۵۰