خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سردار کوثری
سردار کوثری:
شهید مدافع وطن، مدافع اسلام است/«شهادت طلبی»؛ تفکّر نجات بخش انسان ها در مقابل زیاده خواهان جهان
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران گفت: تفکر الهی ایثار و شهادت طلبی، تفکر نجات بخش انسان ها در برابر زورگویان، زیاده خواهان و تجاوزگران جهان و تفکر شیطانی استعمار است.

۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۳:۲۵

سردار کوثری مطرح کرد:
ایجاد جبهه مقاومت با سیاست های وحدت آفرین ایران
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر موفقیت ایران در حفظ وحدت میان مسلمانان گفت: سیاستهای موفقیت آمیز جمهوری اسلامی ایران در منطقه برای حفظ وحدت میان مسلمانان موجب شکل گیری جبهه مقاومت شده است.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۷:۴۲

سردار کوثری:
حمایت از تولیدکنندگان و افزایش اشتغال راه مقابله با تحریم است
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران با اشاره به اینکه سیاست های مقابله با تحریم از سوی مقام معظم رهبری تدوین شده است، گفت: در مباحث قانونی و اجرایی برای مقابله با تحریم توجه به امر تولید و اشتغال می تواند راهکار مقابله با این موضوع باشد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۰:۵۲

سردار کوثری در گفتگو با شبستان:
حادثه تروریستی اهواز به شکل خاص پاسخ داده می شود/اختلاف افکنی دشمن نتیجه ای ندارد
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله در مورد حادثه تروریستی اهواز گفت: این حادثه در مقطع زمانی مشخص و به شکل خاص پاسخ داده می شود و طرح موضوع اختلاف قومی از سوی دشمن قدیمی شده است.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۰:۳۱

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه:
برای حفظ امنیت از هیچ‌کس اجازه نمی‌گیریم/ آنچه در سیاست می‌گوییم را در عمل اجرا می‌کنیم
سردار کوثری با بیان اینکه سیاست ما عین دیانت ماست و آنچه در سیاست می‌گوییم را در عمل نشان می‌دهیم، گفت: ما در موضوع امنیت با کسی شوخی نداریم و بر همین اساس توطئه‌ها و حرکات دشمنان در مرزها در لحظه پاسخ داده شد.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۰۹:۵۶

سردار کوثری:
نتیجه ای از مذاکره با آمریکا نمی گیریم/هیچگاه شروع کننده جنگ نبوده ایم و نخواهیم بود
جانشین قرارگاه ثارالله در مورد تاکیدات رهبری در خصوص مذاکره با آمریکا گفت:ما با آمریکا به هیچ وجه مذاکره می کنیم زیرا چندمین بار است که زیر تعهدات خود زده و کسانی که خیال می کنند مذاکره کنند به نتیجه می رسند یا ساده لوح هستند یا وابسته به بیگانگان.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۳:۳۷

سردار کوثری:
سر در آخور بیگانه کردن منافقین برای ضربه زدن به ملت ایران هیچگاه به نتیجه نمی رسد
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با اشاره به شکست منافقین در دسیسه چینی علیه ملت ایران گفت: نوکری آمریکا و سردرآخور بیگانه کردن برای ضربه زدن به ملت ایران هیچگاه به نتیجه نخواهد رسید و منافقین مانند همیشه در برابر ملت ایران شکست خورده خواهند بود.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۰۷:۳۶

سردار کوثری در گفت و گو با شبستان:
حمله آمریکا، ایران را در حمایت از سوریه مصمم تر می کند
خبرگزاری شبستان: عضو سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر حمایت بیش از پیش ایران از سوریه تاکید کرد و گفت: حمله آمریکا، خللی در حمایت ایران از سوریه وارد نمی کند.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۵:۳۸

جزئیات تازه از ماجرای حمله به نهاد ریاست جمهوری از زبان جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع)
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) با بیان اینکه فرد مهاجم به نهاد ریاست جمهوری در بازداشت و تحت درمان است، گفت: طبق تحقیقات اولیه فرد مهاجم به نهاد ریاست جمهوری سیاسی نبود و وابستگی سیاسی ندارد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۹

همایش فجر فاطمی در «مسجد محمدیه» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: همایش فجر فاطمی، در مسجد محمدیه برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۰

سردار کوثری خبر داد؛
طراحی وضعیت جدید امنیتی برای پایتخت ایران/ پرواز کوادکوپترها در آسمان تهران منوط به دریافت مجوز است
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه از طراحی وضعیت جدید امنیتی برای شهر تهران خبر داد و گفت: این طرح جهت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در مجلس شورای اسلامی به اجرا در آمد که شاهد اجرای موفق آن بودیم.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۵:۳۱

/کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد در دنیای مجازی/ پایگاه اطلاع‌رسانی کانون ابرار؛
اطلاع‌رسانی دقیق برنامه‌ها و امیدواری به آینده کانون‌ها
خبرگزاری شبستان: پایگاه اینترنتی «کانون فرهنگی هنری ابرار» نمونه یک کار خوب، کابردی، جذاب و موثر کانونی است که در سریع‌ترین زمان، بیش‌ترین اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۹:۳۴