خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

السبت ٠ رجب ١٤٣٩

Saturday, March 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بیرجند
شبستان خراسان جنوبی گزارش می دهد؛
خانه تکانی با چاشنی اسراف ‌آب/ مصرف آب مدیریت شود
خبرگزاری شبستان: این روزها با نزدیک شدن به سال جدید و با عبور از کوچه پس کوچه های شهر، هنوز خانواده هایی را می توان مشاهده کرد که علی رغم کمبود منابع آبی، شستن فرش با آب شرب را برای استقبال از بهار و خانه تکانی انتخاب می کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
گمراهی بدترین خطر در مقابل هدایت بشر است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه گمراهی بدترین خطر در مقابل هدایت بشر است، گفت: هیچ خدمت و نعمتی بالاتر از هدایت وجود ندارد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۴

۸ اردیبهشت؛
بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در خراسان جنوبی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان در ۸ اردیبهشت ۹۷ خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مسئولان به جوانان مستعد بها دهند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسئولان باید تلاش کنند به جوانان مستعدی که در هر امر فنی که ورود پیدا کرده اند و «گُل» کاشته اند بها دهند تا بیگانگان بر ریل ارتباطات ما سوار نشوند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۴

ويژه نوروز؛
طرح « عيدانه كتاب» در خراسان جنوبی اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مديركل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی از اجرای طرح «عيدانه كتاب» در ایام نوروز ۹۷ خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۱

مراسم چهارشنبه سوری خراسان جنوبی ۲۹ مصدوم برجای گذاشت
خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: مراسم چهارشنبه سوری سال جاری، ۲۹ مصدوم بر جای گذاشت.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۴

معاون استاندار خراسان جنوبی:
احساس امنیت در جاده های استان افزایش یابد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه احساس امنیت در جاده های استان افزایش یابد، گفت: مسئولین باید به مشکلات مردم استان در ایام نوروز توجه داشته باشند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۷

۶۰۰ تن میوه تنظیم بازار در خراسان جنوبی توزیع می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ۶۰۰ تن میوه تنظیم بازار برای عید در خراسان جنوبی توزیع می شود، گفت: قیمت هر کیلو سیب ۲ هزار تومان و پرتقال یک هزار و ۵۰۰ تومان پیش بینی شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۱

معاون عمران استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد:
اجرای ۳ هزار طرح عمرانی در خراسان جنوبی/ عدم رعایت نکات ایمنی در ۳۰ درصد پروژه ها
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۸۱ پروژه عمرانی در استان در دست اقدام داریم، گفت: از یکصد و ۲۸ پروژه طی ۱۰ روز بازدید کردیم که در ۳۰ درصد از این پروژه ها نکات ایمنی رعایت نشده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۳

استاندار خراسان جنوبی:
آستان قدس رضوی برای حل مشکل ‌آب خراسان جنوبی ورود کند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه آستان قدس رضوی در زمینه حل مشکل آب سه استان ورود پیدا کند، گفت: حل مشکل آب ۳ استان شرق کشور به ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیازمند است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۰

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:
وجود ۸۰ پروژه نیمه تمام ورزشی در استان/ ۷۷ خانه ورزش روستایی تجهیز می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه ۸۰ پروژه نیمه تمام ورزشی در استان وجود دارد، گفت: این پروژه ها برای تکمیل شدن به ۷۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۴

کتاب «وصیت نامه کامل شهدای خراسان جنوبی» رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت مقام شهدا، کتاب «وصیت نامه کامل شهدای خراسان جنوبی» با حضور نماینده ولی فقیه در استان رونمایی شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی انتقاد کرد:
کوتاهی برخی مسئولان نسبت به خانواده شهدا/ پرچم عدالت خواهی بر زمین نماند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به کوتاهی برخی مسئولین نسبت به خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: ننگ بر مسئولی که نسبت به خانواده های شهدا کوتاهی کند؛ این افراد بی سعادت هستند و امیدواریم از خواب غفلت بیدار شوند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۴

مناطق حفاظت شده خراسان جنوبی در انتظار گردشگران نوروزی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: چهار منطقه حفاظت شده «شاسکوه، درمیان سربیشه، آرک و گرنگ و مظفری» در انتظار مسافران و گردشگران نوروزی است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مجریان وقف حمایت و پشتیبانی شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مسئله حمایت از وقف یک مسئله وجدانی و شرعی است، گفت: از افرادی که در اجرای منویات واقف تلاش می کنند باید پشتیبانی و حمایت کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۸:۱۲

جشن «نوروز» در هنرستان رسالت بیرجند برگزار شد
خبرگزاری شبستان: جشن «نوروز» با هدف فروش تولیدات دانش آ‌موزان و ایجاد نشاط و شادابی در بین ‌آنها، به همت دانش ‌آموزان هنرستان رسالت بیرجند برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۸

در نوروز ۹۷؛
۷۰ گروه جهادی به مناطق محروم خراسان جنوبی اعزام می شوند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۷۰ گروه جهادی طی نوروز ۹۷ به مناطق محروم استان اعزام می شوند، گفت: تفاهم نامه ای بیش از یک میلیارد تومان بین بسیج سازندگی استان و آستان قدس منعقد شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۶

حجت الاسلام سبزه کار:
طرح های «کسب و کار در جوار مساجد» در سال ۹۷ حمایت می شوند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانونهای مساجد خراسان جنوبی گفت: طرح های «کسب و کار در جوار مساجد» با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق بخشیدن به مشاغل خانگی به همت کانونهای فرهنگی هنری در سال ۹۷ تقویت و حمایت می شوند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۹

«بخشی پور» سرپرست جدید اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی شد
خبرگزاری شبستان: طی مراسمی با حضور قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور «حجت الاسلام پرویز بخشی پور» به عنوان سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی معرفی شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۸

معاون استاندار خراسان جنوبی:
مسئولان وقف را به سمت اولویت های جامعه هدایت کنند
خبرگزاری شبستان:معاون استاندارخراسان جنوبی با تاکید بر اینکه مردم استان بسیار دلهای دریایی دارند و در ارتباط با امور خیر از جان و دل مایه می گذارند،گفت: مسئولان وظیفه دارند نیت مردم در امور خیریه و وقف را به سمت نیازها و اولویت های جامعه هدایت کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۴