خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

الجمعة ٦ رجب ١٤٣٩

Friday, March 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بحران سوریه
وزارت خارجه سوریه: دی میستورا باید موانعی که طرف مقابل ایجاد می کند را برطرف نماید
خبرگزاری شبستان: یک منبع در وزارت خارجه سوریه اتهام فرستاده سازمان ملل به سوریه مبنی بر تحمیل مسئولیت شکست دور هشتم مذاکرات "ژنو" بر دمشق را محکوم کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۰۸:۲۱

تأکید دی میستورا بر حل سیاسی بحران سوریه
خبرگزاری شبستان:«استفان د میستورا» فرستاده سازمان ملل متحد در سوریه بر ضرورت تلاش و عدم کناره گیری از ایجاد راه حلی برای حل و فصل وضعیت سیاسی در سوریه تأکید کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۷:۲۶

وزارت خارجه قزاقستان: هشتمین دور مذاکرات آستانه احتمالا پس از بیستم دی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:«عاقل بیک کمال دینف» معاون وزیر امور خارجه قزاقستان گفت که دور هشتم مذاکرات بین المللی در مورد سوریه می تواند پس از ۲۰ دسامبر آینده برگزار شود.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۷:۵۰

احتمال تماس تلفنی رجب طیب اردوغان با بشار اسد
خبرگزاری شبستان:رئیس جمهور ترکیه احتمال برقراری تماس های تلفنی در آینده یا بشار اسد رئیس جمهور سوریه را در مورد مبارزه با گروه ypg نکرد.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۴:۲۸

جزئیات گفت و گوهای آنتالیا/عزم جزم ایران، ترکیه و روسیه برای حل بحران سوریه
خبرگزاری شبستان: روز گذشته وزرای خارجه ایران، ترکیه و روسیه در آنتالیا گرد هم آمدند و قرار است روسای ستاد مشترک سه کشور هم در جلسه ای برای حل بحران سوریه دور هم جمع شوند.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۰۸:۰۱

در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا؛
وزارت خارجه سوریه: حضور نیروهای آمریکایی در خاک سوریه، تجاوز آشکار است
خبرگزاری شبستان: یک منبع رسمی در وازت خارجه سوریه تأکید کرد حضور نیروهای آمریکایی و هر نیروی نظامی بیگانه دیگر در خاک سوریه بدون موافقت دولت این کشور تجاوز و تعرض به حق حاکمیت سوریه و نیز نقض آشکار منشور و مبانی سازمان ملل است.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۸:۳۵

بشار اسد: سعد حریری مجبور به استعفا شده است
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که هدف اصلی از جنگ علیه سوریه بازگرداندن این کشور و منطقه، به قرن ها پیش، از طریق ضربه زدن به اتحاد ملی و قومی این منطقه است ، افزود سعد حریری استعفا نداده بلکه مجبور به استعفا شده است.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۸:۲۰

بیانیه پایانی «آستانه۷»:
توافق در خصوص بررسی موضوع کنفرانس «گفتگوی ملی سوریه»/ جعفری: قانون اساسی سوریه را مردم آن تعیین می کنند
خبرگزاری شبستان: بیانیه پایانی مذکرات سوریه در آستانه برتوافق در خصوص بررسی برگزاری کنفرانس «گفتگوی ملی سوریه» در چارچوب مذاکرات «ژنو» تحت نظر سازمان ملل تاکید کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۰۹:۰۱

بازدید بازرسان سازمان ملل از پایگاه هوایی "الشعیرات" در سوریه
خبرگزاری شبستان: بازرسان سازمان ملل برای بازدید از پایگاه هوایی "الشعیرات" در سوریه به دمشق سفر خواهند کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳:۴۰

اعتراف وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: بشار اسد در جنگ پیروز شده است
خبرگزاری شبستان: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد که رئیس جمهور سوریه در جنگ علیه این کشور پیروز شده است و کشورهای بسیاری در جهان و منطقه خواهان نزدیک شدن به او هستند.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۰۸:۵۳

در واکنش به عملیات تروریستی در منطقه المیدان دمشق؛
سوریه: اقدامات تروریستی، ما را ذره ای در ادامه دادن به مبارزه با تروریسم سست نخواهد کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر اطلاع رسانی سوریه، عملیات تروریستی روز گذشته در منطقه "المیدان" دمشق را تلاشی مذبوحانه برای جبران شکست های متوالی گروه های تروریستی از ارتش سوریه برشمرد.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰۸:۴۲

ولید المعلم: نابودی تروریسم به نفع آمریکا نیست
خبرگزاری شبستان: "ولید المعلم" –وزیر خارجه سوریه- در گفتگو با شبکه "المیادین" اعلام کرد که مسئولان سوریه و شاهدان عینی اطلاعاتی دارند که عناصر تروریستی داعش با بالگردهای آمریکایی نجات داده شده اند.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۰۹:۲۴

طرح آمریکایی-صهیونیستی در مسیر نابودی؛ نبرد دیرالزور، نبردی متمایز در تاریخ سوریه
خبرگزاری شبستان: طی روزهای گذشته، ارتش سوریه با تحقق پیروزی های پیاپی، به ویژه رفع محاصره گروه تروریستی داعش از شهر دیرالزور به گروه های تروریستی و حامیان غربی و منطقه ای آن اعلام کرد که رویاهای داعش و هم نوعان آن، متلاشی شده و به بن بست رسیده است .

۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۹:۱۰

قزاقستان: شرکت کنندگان در مذاکرات "آستانه"، در خصوص ایجاد چهارمین منطقه کاهش تنش در سوریه اتفاق نظر دارند
خبرگزاری شبستان: وزارت خارجه قزاقستان اعلام کرد طرف های شرکت کننده در مذاکرات "آستانه۶" در حال بررسی مکانیزم ایجاد چهارمین منطقه تنش در "ادلب" سوریه هستند.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۷:۴۲

پیام تبریک بشار اسد به نیروهای سوری در دیرالزور: مقاومت و خون شهدا نتیجه داد
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور سوریه موفقیت نیروهای سوریه در رفع محاصره از شهر دیرالزور و پایداری و مقاومتشان را به آنها تبریک گفت.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۹:۰۱

شکست محاصره دیرالزور مقدمه فصل آخر جنگ علیه داعش در سوریه
خبرگزاری شبستان: پیروزی ارتش و پیشروی آن در امتداد دروازه های دیرالزور علیه داعش در سوریه در اوج گسترش است تا مردم این شهر حصار ظلم را شکسته و زندگی را در شریان های کل کشور جاری سازند.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۸:۳۷

اهداف واقعی آمریکا در سوریه
خبرگزاری شبستان: پنتاگون مدت زمانی طولانی است که سعی می کند دستاوردهای خود در مبارزه با تروریسم را با اغراق فراوان نشان دهد.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۰۹:۱۰

سوریه، مدفن سیاست های آمریکا و گورستان آرزوهای طمع ورزانه رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: «یوسی ملمن» تحلیلگر اسرائیلی، سفر اخیر رئیس موساد به واشنگتن به منظور بررسی نفوذ ایران و حزب الله در سوریه را «مشارکت در تشییع جنازه سیاست آمریکا در سوریه» توصیف و آمریکائی ها را عزادار و صهیونیست ها را داغدیده برشمردند.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۰۸:۳۴

بشار اسد: تازمانی که شمع فروزان مقاومت روشن باشد، شکست دشمن ادامه خواهد یافت
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور سوریه در دیدار با گروهی از جوانان تأکید کرد تا زمانی که شمع فروزان مقاومت در جان و تن جوانان عربی روشن باشد، شکست طرح های دشمن ادامه خواهد یافت.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۰۸:۲۹

درخواست شخصیت های سیاسی و رسانه ای مصر برای از سرگیری روابط قاهره-دمشق
خبرگزاری شبستان: شخصیت های سیاسی و رسانه ای مصر با راه اندازی کمپینی در فضای مجازی، خواستا بازگشت روابط قاهره- دمشق تحت شعار "از قاهره؛ اینجا دمشق است" شدند.

۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۶:۱۷