خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بیمارستان خاتم الانبیا
مشاور فرهنگی رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء خبر داد:
عدم وجود محدودیت برای شرکت در مسابقات قرآن و نهج البلاغه مراکز درمانی تهران
حجت الاسلام ذکاوت هیچ محدودیتی برای حضور در مسابقات قرآن و نهج البلاغه بیمارستان ها و مراکز درمانی استان تهران وجود ندارد و همه خانم ها و آقایان جامعه درمانی می توانند در همه رشته ها شرکت کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۸

حجت الاسلام ذکاوت در گفتگو با شبستان خبرداد:
برگزاری اولین جلسه هم اندیشی ششمین دوره مسابقات قرآن بیمارستان های تهران
خبرگزاری شبستان: مشاور فرهنگی بیمارستان خاتم الانبیا گفت: جلسه هم اندیشی و هماهنگی ششمین دوره برگزاری مسابقات قرآن بیمارستان ها و مراکز درمانی استان تهران فردا سه شنبه پنجم دی ماه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۴:۵۴

همزمان با چهارمین روز از دهه کرامت؛
عطر رضوی در فضای بیمارستان جاسک پیچید
خبرگزاری شبستان: همزمان با چهارمین روز از دهه کرامت، خادمین الرضا(ع) با در دست داشتن پرچم متبرک بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا(ع) از بیماران بستری در بیمارستان خاتم الانبیا شهرستان جاسک عیادت و دلجویی کردند.

۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۳:۵۷

طی تفاهم نامه ای با شورای عالی قرآن؛
کرسی های تلاوت اذان گاهی در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مشاور فرهنگی بیمارستان خاتم الانبیا (ص) با اشاره به امضای تفاهم نامه شورای عالی قرآن با بیمارستان خاتم الانبیا (ص) گفت: طی این تفاهم نامه کرسی های تلاوت اذان گاهی هر دو هفته یکشنبه ها در بیمارستان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۰:۵۳

به همت بیمارستان خاتم الانبیا برگزار می شود؛
دوره آموزشی بهار قرآن با نصب اپلیکیشن های نماز بهتر و تلاوت بهتر
خبرگزاری شبستان: دوره آموزشی بهار قرآن از طریق نصب اپلیکیشن های "نماز بهتر" و "تلاوت بهتر" بر روی گوشی های همراه ویژه کارکنان و خانواده بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیا (ص) تهران برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۲:۲۵

اهدای یک جلد قرآن به بیماران و پرسنل بیمارستان خاتم الانبیا در لحظه سال تحویل
خبرگزاری شبستان: مشاور فرهنگی بیمارستان خاتم الانبیا گفت: همزمان با سال تحویل واحد فرهنگی بیمارستان خاتم الانبیا از کلیه بیماران و همراهانشان و پرسنل، دیدار و یک جلد قرآن کریم و یک شاخه گل اهدا کرد.

۱۳۹۶/۱/۱ - ۰۹:۰۹