خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه روابط عمومی ها
آموزشگاه تخصصی عکاسی در مجتمع دریادلان بوشهر راه اندازی شد
خبرگزاری شبستان: نخستین آموزشگاه تخصصی عکاسی «فرتورگران لیان» با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره مجوز ۴۷۰۹/۹۶/۲۰ در مجتمع دریادلان منطقه ۱ بندر بوشهر راه اندازی شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۹

دومین نشست «اندیشه ورز» روابط عمومی های جنوب کشور در بوشهر برگزار شد
خبرگزاری شبستان: دومین نشست «اندیشه ورز» مسئولین روابط عمومی استانهای جنوبی کشور به ریاست حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور و به میزبانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۶:۵۷

با پیام سید عباس صالحی؛
نشست تخصصی مدیران روابط عمومی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد
نشست تخصصی مدیران روابط عمومی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح امروز ۱۱ آذر با قرائت پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ساری آغاز شد.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۴:۵۰

معرفی کتاب « برنامه ریزی و مدیریت کمپین های روابط عمومی»
کتاب « برنامه ریزی و مدیریت کمپین های روابط عمومی» کتابی در حوزه روابط عمومی، نوشته آن گرگوری و ترجمه مریم صالحی است.

۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۱:۵۳

روابط عمومی ها از بیان حقایق اجتناب نکنند
استاد ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی ترس را مانع توسعه کار روابط عمومی دانست وگفت: هنگامی روابط عمومی از بیان حقایق اجتناب کرده و صحبت‌های اصلی را درجایی عنوان نکند قطعاً مسائل اصلی و مهم پنهان‌شده و نمی‌تواند اهداف موردنظر را محقق کند.

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۰۹:۲۷

حق مردم است که مطالب و دغدغه های خود را به گوش مسئولین برسانند
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان با اشاره به اینکه حق دستگاه های اجرایی این است که آنچه انجام می شود به گوش مردم برسانند و حق مردم نیز این است که مطالب و دغدغه های خود را به گوش مسئولین برسانند، ابراز داشت: بحث اطلاع رسانی یک موضوع جدی است

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۴:۳۳

استاندار خراسان شمالی:
روابط عمومی ها زمینه تسهیل ارتباط مدیران با مردم را فراهم کنند
استاندار خراسان شمالی، از روابط عمومی های استان خواست، زمینه تسهیل ارتباط مدیران با مردم را فراهم کنند و ملاقات عمومی مسئولان در ساعات غیر اداری برنامه ریزی و اجرایی شود.

۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۹:۳۸

روابط عمومی ها، پل ارتباطی مدیران و رسانه ها هستند
خبرگزاری شبستان: معاون فرماندار فراشبند گفت: روابط عمومی ها، حلقه بین مردم و مسئولین و همچنین پل ارتباطی مدیران و رسانه ها هستند که باید از این طریق عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی را به گوش مردم برساند.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۲۲:۵۰

برنامه ریزی، مشارکت و اعتلای روز افزون شعار سال کارشناسان روابط عمومی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ستاد برگزاری هفته روابط عمومی در استان البرز گفت: برنامه ریزی، مشارکت و اعتلای روز افزون جایگاه روابط عمومی چهارچوب راهبردی فعالیت مسئولان روابط عمومی دستگاه ها است.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۲۳:۳۴

کسب مقام« ستارگان ایران » توسط روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد
خبرگزاری شبستان: روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد توانست مقام « ستارگان روابط عمومی ایران» را به خود اختصاص دهد.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۴:۴۵

نباید در مقابل نقد و مخالفت ها موضع گیری کرد
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی بیان کرد: نباید در مقابل نقد و مخالفت ها موضع گیری کرد بلکه بایستی در برابر داده های اشتباه توضیحات مبسوط ارایه بدهیم.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۲۳:۱۴

ارسال ۲۱۴ اثر به دبیر خانه سومین جشنواره معرفی و تجلیل از روابط عمومی ها و خبرنگاران برترمنطقه دو کشور
خبرگزاری شبستان: دبیر سومین جشنواره معرفی و تجلیل از روابط عمومی ها و خبرنگاران برتر دانشگاهها و پارک وعلم و فن آوری منطقه دو کشور از ارسال ۲۱۴ اثر به این جشنواره خبرداد و گفت: از این تعداد ۲۳ نفر برگزیده شدند.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۹:۰۴

گردهمایی کارشناسان روابط عمومی ستاد عالی مساجد
گردهمایی کارشناسان روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با حضور حجت الاسلام ارزانی صبح امروز برگزار شد .

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۶

معاون فرماندار آران و بیدگل:
هفته دولت فرصتی مناسب برای ارائه گزارش خدمت به مردم / روابط عمومی ها هدایتگران افکار عمومی مردم هستند
خبرگزاری شبستان: معاون فرماندار آران و بیدگل گفت: هفته دولت فرصتی مناسب برای ارائه اخبار و گزارش دقیق و شفاف خدمت به مردم توسط روابط عمومی ادارات است.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۰:۴۹

رفع سوء ظن ها از مهمترین کارهای روابط عمومی ها است / حماسه حضور امتداد رهنمودهای مقام معظم رهبری
خبرگزاری شبستان: استاندار اردبیل گفت: روابط عمومی ها یک تخصص هنرمندانه و مهم دارند و تلاش آنها باید برای رفع سوء ظن ها نسبت به دستگاه های اجرایی باشد.

۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۲:۵۵

انتخابات اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد
خبرگزاری شبستان: انتخابات اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل با حضور ۱۲ کاندیدای اصلی و یک کاندیدا بازرسی برگزار و پس از رای گیری چهار نفر از مسئولان روابط عمومی های استان به عنوان اعضا معرفی شدند.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۴:۱۶

روابط عمومی پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل گفت: روابط عمومی در هر دستگاه اجرایی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و افراد حاضر در این سمت از نخبگان سازمان محسوب می شوند.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۳:۳۵

مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین:
۶۰ درصد روابط عمومی دستگاه های اجرایی تک نفره اداره می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین گفت: ۶۰ درصد روابط عمومی های دستگاه ها تک نفره اداره می شوند و برخی کارهای دیگر را در کنار مسئولیت روابط عمومی انجام می دهند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۵

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین:
ارتباط صادقانه بین مسئولان و مردم موجب افزایش اعتماد عمومی در جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: از راه های افزایش سرمایه اجتماعی و بالا بردن اعتماد عمومی به دولت و دستگاه های اجرایی، ارتباط صمیمی و صادقانه است که باید بین مردم و مسئولان باشد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۷

پیوند روابط عمومی و رسانه تقویت شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با بیان اینکه روابط عمومی ها پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند، گفت: پیوند روابط عمومی‌ها و رسانه‎‌ها در استان تقویت شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۵