خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

الجمعة ٩ شعبان ١٤٤١

Friday, April 3, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آرامگاه حیقوق نبی (ع)
شبستان گزارش می دهد
حیقوق نبی نگین تویسرکان/ پیامبری که دوبار از دنیا رفت
آرامگاه حیقوق نبی یکی از بناهای دیدنی شهرستان تویسرکان و یکی از قدیمی‌‌ترین آثار تاریخی ایران است که در خیابان شهید اشرفی اصفهانی در انتهای خیابان حیقوق نبی قرار دارد.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۰۸:۴۵

اختصاص ۴۵۰ میلیون تومان به عمران بقعه حیقوق نبی تویسرکان
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تویسرکان، از اختصاص ۴۵۰ میلیون تومان در آغاز فعالیت‌های عمرانی بقعه متبرکه حیقوق نبی(ع) تویسرکان خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۳:۱۶

کشمکش اوقاف و میراث همدان بر سر آرامگاه حیقوق نبی(ع)/طرح جامع آرامگاه حیقوق نبی (ع) در انتظار تایید میراث فرهنگی
خبرگزاری شبستان:طرح توسعه آرامگاه حیقوق نبی (ع) در تویسرکان که چند وقتی است موجب کشمکش بین اداره کل اوقاف و امور خیریه و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان شده همچنان ادامه دارد.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۰۸:۰۴

آرامگاه حیقوق نبی(ع) نگینی در قلب خاک سبز ایران
خبرگزاری شبستان:آرامگاه حیقوق نبی(ع) اکنون به عنوان منبع آرامش، رحمت و عنایت الهی به شمار می رود که همچون تحفه ای آسمانی در قلب خاک سبز ایران می درخشد.

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۱:۲۹

برگزاری طرح آرامش بهاری در آرامگاه حیقوق نبی(ع)
خبرگزاری شبستان:سرپرست اداره اوقاف ‌شهرستان تویسرکان اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز طرح آرامش بهاری در آرامگاه حیقوق نبی(ع) این شهرستان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۳