خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

الأحد ١٠ ربيع الثاني ١٤٤١

Sunday, December 8, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام محمدعلی انصاری
فرهنگ از حوزه «بایدها» به حوزه «باورها» تبدیل شود
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در نشست دبیران شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌های استان اصفهان گفت: لازم است تلاش شود فرهنگ از حوزه بایدها به حوزه باورها تبدیل شود تا بتوانیم مسائل فرهنگی جامعه را به خوبی برطرف نماییم.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰:۲۱

موالی زاده در شورای فرهنگ عمومی اصفهان:
دانش آموزان به دنبال رشته های پزشکی؛ لزوم بازنگری در هدایت تحصیلی
دبیر شورای فرهنگی عمومی کشور با تاکید بر بازنگری در هدایت تحصیلی دانش آموزان، اظهار داشت: جامعه به همه مشاغل نیاز دارد و همه مشاغل در جایگاه خود محترم هستند بنابراین باید به سمتی حرکت کنیم که در انتخاب رشته توازن و تعادل برقرار باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰:۰۵

محمد قلمکاریان سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان شد
طی حکمی از سوی قادر آشنا رئیس موسسه آموزش عالی علمی، کاربردی فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد قلمکاریان به عنوان سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان منصوب شد.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۲:۵۳

لزوم آگاهی بخشی صحیح نسبت به برگزاری نمایشگاه کتاب اصفهان
اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به افکار عمومی نسبت به برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در جلسه هماهنگی، برنامه ریزی، اطلاع رسانی و تبلیغات این نمایشگاه مورد تاکید قرار گرفت.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۱:۴۰

لزوم همکاری کلیه دستگاه های استان در برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان بر لزوم مشارکت و همکاری کلیه دستگاه ها و نهادهای استان در برگزاری هرچه باشکوه تر نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان تاکید کرد.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۴:۵۱

سفرنامه یک روزه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان به غرب استان
دیدار با فرمانداران و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان های چادگان و بویین میاندشت، حضور در شورای فرهنگ عمومی چادگان، تجلیل از برگزیدگان جشنواره قرآنی ثقلین چادگان و بازدید از مجتمع فرهنگی هنری بویین میاندشت دستاورد سفر حجت الاسلام انصاری به غرب اصفهان است.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳:۵۶

با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
جشن تجلیل از ستارگان هنرستان‌های هنرهای زیبای اصفهان برگزار شد
جشن تجلیل از ستارگان هنرستان‌های هنرهای زیبای اصفهان با حضور محمدمهدی احمدی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۳:۴۳

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان را به دنیا معرفی کرده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در بازدید از محل دائمی دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان گفت: این جشنواره توانسته اصفهان را به همه دنیا به خصوص سینماگران، به عنوان یکی از بهترین ظرفیتهای کشور در سینمای کودک و نوجوان معرفی کند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۴:۴۲

نخستین نمایشگاه لباس ایرانی اسلامی در اصفهان افتتاح شد
همزمان با افتتاحیه نخستین نمایشگاه لباس ایرانی اسلامی از طرح پوشش و لباس شهر اصفهان رونمایی شد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این مراسم نوع پوشش هر جامعه ای را بیانگر تمدن و فرهنگ آن جامعه دانست.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۹:۴۲

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران
با ایثار فرهنگی می توان از شرایط دشوار تحریم عبور کرد
حجت الاسلام انصاری گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین عامل برای عبور از همه گردنه های سخت کشور است، با ایثار فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی باید از اتفاقات پیشی بگیریم و با این رویه به سمت جلو حرکت کنیم.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۳:۱۷

دستاورد سفر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به شاهین شهر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در جریان سفر یک روزه به شهرستان شاهین شهر در نشست بنیاد هم اندیشی به ایراد سخن پرداخت، نمایشگاه مد و لباس را افتتاح کرد و با فرماندار و امام جمعه شاهین شهر دیدار کرد.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۳:۱۸

مهرعلیزاده در دیدار با مدیران مسئول روزنامه های اصفهان
رسانه باید سرانه مطالعه را افزایش دهد/لزوم همکاری شهرداری ها با ادارات فرهنگ و ارشاد
استاندار اصفهان گفت: امروزه شاهد گسترش فضای مجازی هستیم که بر روی وضعیت فرهنگ کتابخوانی و روزنامه خوانی تاثیر بسزایی گذاشته است اما برای بهبود وضعیت رسانه‌ها به ویژه روزنامه ها برنامه ریزی دقیقی صورت نگرفته است.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰:۲۱

برگزاری شورای هم اندیشی هنر استان اصفهان
شورای هم اندیشی هنر استان اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۱:۳۸

سفر یک روزه معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان
معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه به اصفهان از هنرستان هنرهای زیبا، هنرستان موسیقی، مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان و ساختمان در حال ساخت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان بازدید کرد.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۱:۲۴

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مطرح کرد:
لزوم برگزاری نشست هیئت هماهنگی کانون های مساجد/مدیر پروازی نیستم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه از ابتدای قبول مسئولیت در این استان، ساکن اصفهان شده ام، گفت: از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواسته ام تا مسئولیت مشاوره در حوزه ایثارگران را واگذار کنم و به زودی این موضوع محقق خواهد شد.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۴:۱۴

حجت الاسلام انصاری در بازدید از سینما ساحل:
اصفهان نیازمند پردیس های سینمایی متعدد/۹ سالن و یک هزار و ۲۰۰ صندلی در انتظار مردم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بازدید از روند بازسازی پردیس سینمایی ساحل، اصفهان را نیازمند پردیس های مختلف سینمایی دانست. سینما ساحال که پیش از این ظرفیت ۶۰۰ صندلی داشت در روند بازسازی دارای ۹ سالن با ظرفیت یک هزار و ۲۰۰ صندلی می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۰:۰۲

با حضور حجت الاسلام دکتر حبیب رضا ارزانی
نرم افزار آموزش اسلام شیعی برای فرانسوی زبانان با عنوان «الفبای اسلام» رونمایی شد
نرم افزار آموزش اسلام شیعی برای فرانسوی زبانان با نام «ABC Islam» با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور رونمایی شد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۲۰:۰۲

کانون های فرهنگی هنری مساجد بزرگترین برکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان کانون های فرهنگی هنری مساجد را بزرگترین برکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست که در دورترین نقاط کشور نیز فعالیت های فرهنگی و هنری انجام می دهند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۸:۴۰

لحظاتی پیش با حضور حجت الاسلام دکتر ارزانی
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد در اصفهان آغاز شد
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و رونمایی از نرم افزار «الفبای اسلام» لحظاتی پیش با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور آغاز شد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۷:۳۹

باغ موزه هنری در هنرستان هنرهای زیبای اصفهان تاسیس می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در آیین افتتاحیه گالری نقش قلم، یکی از وظایف این اداره کل را حمایت از هنرمندان دانست و گفت: بخشی از هنرستان هنرهای زیبای اصفهان به باغ موزه هنری تبدیل خواهد شد.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۴:۴۶