خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

الخميس ٦ صفر ١٤٤٢

Thursday, September 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام محمدعلی انصاری
با حضور حجت الاسلام نیستانی؛
گردهمایی کانون های شهرستان نجف آباد برگزار شد
حجت الاسلام محمدرضا نیستانی در سفری یک روزه به شهرستان نجف آباد در گردهمایی کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان شرکت کرد و به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از کانون های نجف آباد بازدید کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۴:۲۱

مسجد، تجلی‌گاه هنر اسلامی در جهان است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: امروزه مسجد، یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای فاخر معرفی هنر اسلامی به جهانیان و تجلی‌گاه هنر اسلامی است.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۶:۲۵

به مناسبت هفته کتابخوانی انجام شد
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از کتاب فروشی‌های اصفهان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی از کتاب فروشی‌های کتاب اصفهان بازدید کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۲:۴۱

برگزاری آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان
نمایشگاه کتاب اصفهان در فضای حدود چهار هزار متر مربع از (۹ تا ۱۵ آبان) در نمایشگاه های بین المللی اصفهان برپاست. در این نمایشگاه ۹۶ هزار و ۴۲۳ عنوان کتاب توسط ۴۰۰ ناشر کشوری و ۵۳ ناشر از استان اصفهان در ۳۸۴ غرفه کتاب به معرض نمایش گذاشته شده است.

۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۰۸:۵۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان با حضور ۵۰۰ ناشر برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه کتاب اصفهان با حضور ۵۰۰ ناشر با ارائه بیش از ۴۰ هزار عنوان کتاب از (۹ لغایت ۱۵ آبان) در اصفهان خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۳:۱۶

برگزاری نشست هم‌اندیشی نقش و جایگاه موسسات فرهنگی هنری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی
نشست هم‌اندیشی نقش و جایگاه موسسات فرهنگی هنری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با حضور مشاور اجتماعی وزیر و دبیر شورای فرهنگی اجتماعی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳:۲۷

میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان شد
میثم نمکی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل طی حکمی از سوی حجت الاسلام محمدعلی انصاری با حفظ سمت به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان منصوب شد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۰۱

فرهنگ از حوزه «بایدها» به حوزه «باورها» تبدیل شود
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در نشست دبیران شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌های استان اصفهان گفت: لازم است تلاش شود فرهنگ از حوزه بایدها به حوزه باورها تبدیل شود تا بتوانیم مسائل فرهنگی جامعه را به خوبی برطرف نماییم.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰:۲۱

موالی زاده در شورای فرهنگ عمومی اصفهان:
دانش آموزان به دنبال رشته های پزشکی؛ لزوم بازنگری در هدایت تحصیلی
دبیر شورای فرهنگی عمومی کشور با تاکید بر بازنگری در هدایت تحصیلی دانش آموزان، اظهار داشت: جامعه به همه مشاغل نیاز دارد و همه مشاغل در جایگاه خود محترم هستند بنابراین باید به سمتی حرکت کنیم که در انتخاب رشته توازن و تعادل برقرار باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰:۰۵

محمد قلمکاریان سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان شد
طی حکمی از سوی قادر آشنا رئیس موسسه آموزش عالی علمی، کاربردی فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد قلمکاریان به عنوان سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان منصوب شد.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۲:۵۳

لزوم آگاهی بخشی صحیح نسبت به برگزاری نمایشگاه کتاب اصفهان
اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به افکار عمومی نسبت به برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در جلسه هماهنگی، برنامه ریزی، اطلاع رسانی و تبلیغات این نمایشگاه مورد تاکید قرار گرفت.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۱:۴۰

لزوم همکاری کلیه دستگاه های استان در برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان بر لزوم مشارکت و همکاری کلیه دستگاه ها و نهادهای استان در برگزاری هرچه باشکوه تر نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان تاکید کرد.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۴:۵۱

سفرنامه یک روزه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان به غرب استان
دیدار با فرمانداران و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان های چادگان و بویین میاندشت، حضور در شورای فرهنگ عمومی چادگان، تجلیل از برگزیدگان جشنواره قرآنی ثقلین چادگان و بازدید از مجتمع فرهنگی هنری بویین میاندشت دستاورد سفر حجت الاسلام انصاری به غرب اصفهان است.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳:۵۶

با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
جشن تجلیل از ستارگان هنرستان‌های هنرهای زیبای اصفهان برگزار شد
جشن تجلیل از ستارگان هنرستان‌های هنرهای زیبای اصفهان با حضور محمدمهدی احمدی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۳:۴۳

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان را به دنیا معرفی کرده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در بازدید از محل دائمی دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان گفت: این جشنواره توانسته اصفهان را به همه دنیا به خصوص سینماگران، به عنوان یکی از بهترین ظرفیتهای کشور در سینمای کودک و نوجوان معرفی کند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۴:۴۲

نخستین نمایشگاه لباس ایرانی اسلامی در اصفهان افتتاح شد
همزمان با افتتاحیه نخستین نمایشگاه لباس ایرانی اسلامی از طرح پوشش و لباس شهر اصفهان رونمایی شد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این مراسم نوع پوشش هر جامعه ای را بیانگر تمدن و فرهنگ آن جامعه دانست.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۹:۴۲

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران
با ایثار فرهنگی می توان از شرایط دشوار تحریم عبور کرد
حجت الاسلام انصاری گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین عامل برای عبور از همه گردنه های سخت کشور است، با ایثار فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی باید از اتفاقات پیشی بگیریم و با این رویه به سمت جلو حرکت کنیم.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۳:۱۷

دستاورد سفر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به شاهین شهر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در جریان سفر یک روزه به شهرستان شاهین شهر در نشست بنیاد هم اندیشی به ایراد سخن پرداخت، نمایشگاه مد و لباس را افتتاح کرد و با فرماندار و امام جمعه شاهین شهر دیدار کرد.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۳:۱۸

مهرعلیزاده در دیدار با مدیران مسئول روزنامه های اصفهان
رسانه باید سرانه مطالعه را افزایش دهد/لزوم همکاری شهرداری ها با ادارات فرهنگ و ارشاد
استاندار اصفهان گفت: امروزه شاهد گسترش فضای مجازی هستیم که بر روی وضعیت فرهنگ کتابخوانی و روزنامه خوانی تاثیر بسزایی گذاشته است اما برای بهبود وضعیت رسانه‌ها به ویژه روزنامه ها برنامه ریزی دقیقی صورت نگرفته است.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰:۲۱

برگزاری شورای هم اندیشی هنر استان اصفهان
شورای هم اندیشی هنر استان اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۱:۳۸