خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امور مالیاتی
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان:
فردا؛ آخرین فرصت نصب کارتخوان توسط پزشکان/برخورد جدی در انتظار متخلفان
بهروز مهدلو با بیان اینکه پزشکان تا ۲۳ مرداد فرصت دارند دستگاه کارتخوان خود را نصب و در سامانه مالیاتی اعلام کنند، گفت: کلیه مشاغل پزشکی، پیراپزشکی و دام پزشکی مکلف اند که از این قانون تبعیت کنند و در صورت تخلف برخورد قضایی جدی صورت می پذیرد.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۳:۲۷

معاون سازمان مالیاتی خبر داد؛
اعمال عوارض برای کالاهای دارای پسماند مخرب محیط زیست
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور از اعمال عوارض برای کالاهایی که مصرف آنها منجر به تولید پسماند مخرب محیط زیست می‌شود، خبر داد.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۱۱:۵۱

مدیرکل دفتر بازرسی ویژه و مبارزه با فرار مالیاتی سازمان امور مالیاتی
بسیاری از ریشه های فرار مالیاتی مربوط به کم کاری سازمان امور مالیاتی نبوده است
خانی با اشاره به اینکه بسیاری از ریشه های فرار مالیاتی مربوط به کم کاری سازمان امور مالیاتی نبوده است، گفت: فرار مالیاتی پنج عنصر دارد که یک عنصر آن سازمان امور مالیاتی است.

۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۰۷:۲۶

مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی:
۵۷ درصد درآمدهای مالیاتی مربوط به اشخاص حقیقی است
یعقوب نژاد با اشاره به اینکه همواره عدالت مالیاتی را در دستور کار قرار داده‌ایم و با فرار مالیاتی نیز مبارزه می‌کنیم، بیان کرد: ۴۳ درصد درآمدهای مالیاتی مربوط به اشخاص حقوقی بوده و ۵۷ دیگر هم اشخاص حقیقی هستند.

۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۱۳:۳۸

مديركل امور مالياتي استان قم تاکید کرد
تسهیل فرایند تولید و حمایت از بنگاه‌ های اقتصادی
امدادی فر گفت: سیاست گذاری در راستای افزایش درآمد از مالیات مد نظر است و که در سال ۹۸ اجرایی شود و از سویی سیاست‌ ها و اقدامات در مسیر تسهیل فرایند تولید و حمایت از بنگاه‌ های اقتصادی بوده است.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۲۰:۵۰

معاون سازمان امور مالیاتی:
۵۴۷ هزار نفر شاغلان مشمول تبصره از پرداخت مالیات معاف هستند
جنتی با اشاره به اینکه برخی صاحبان مشاغل گروه سوم که درآمد یکسال آنها کم است، نیازی به اظهار نامه مالیاتی ندارند، گفت: ۵۴۷ هزار نفر شاغلان مشمول تبصره از پرداخت مالیات معاف هستند.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۰۸:۰۸

معاون سازمان امور مالیاتی کشور خبر داد:
اعلام لیست دستگاه ها و اخلالگران مالیاتی به مجلس
زمانی درباره قول ۲ هفته قبل خود مبنی بر اعلام لیست دستگاه ها و اخلالگران مالیاتی گفت: امروز این لیست به مجلس ارائه می شود.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۷:۵۶

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
پایه های مالیاتی که در کشور می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنوز تعریف نشده اند
موسوی با اشاره به اینکه بخش عمده ای از بودجه عمومی کشور را مالیات تامین می کند اما در کشور ما کمتر به مالیات توجه شده است، گفت: پایه های مالیاتی که در کشور می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنوز تعریف نشده اند.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۰۸:۰۳

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور:
اهمیت و ضرورت فعالیت ‌های خزانه‌ داری در جمعیت هلال احمر بسیار بالا است
پیروی گفت: اهمیت و ضرورت فعالیت‌های خزانه‌داری در جمعیت هلال احمر بسیار بالا بوده و انجام درست فعالیت‌های این حوزه پیروزی در دیگر قسمت‌های این مجموعه را به دنبال دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۲۱:۲۴

مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان خبر داد:
مالیات تنهاراه برون رفت از مشکلات اقتصادی/دومین همایش «فرهنگسازی مالیاتی» برگزار شد
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: نتایج قابل توجه وکارآمدی در جهت ارتقا دانش و آگاهی مودیان نسبت به انجام وظایف و تکالیف قانونی ایشان در قبال پرداخت صحیح و به هنگام مالیات، میسر شده و به تبع آن، بستر لازم تحقق فرهنگسازی مالیاتی به وجود آمده است.

۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۹:۱۹

اعلام حمایت استاندار آذربایجان غربی از بخش خصوصی
استاندار آذربایجان غربی گفت: با تمام توان از بخش خصوصی حمایت می کنیم چراکه بخش خصوصی باید به عنوان ابزارهای لازم و سایر راهکارهای قانونی مورد حمایت مسئولین استانی ایفای نفش کنند.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۰:۱۷

فرار مالیاتی در استان کرمان زیاد نیست
مدیرکل امورمالیاتی استان کرمان اظهار داشت: در استان کرمان، فرار مالیاتی زیاد نیست و ۵۰۸ پرونده داریم که کتمان می کنند و یکسری هم معاف هستند و دسته دیگر که پرونده ندارند مشمول فرار مالیاتی می شود که اینها را بررسی و پیگیری می کنیم.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۰۹:۳۲

لزوم ارائه اظهارنامه های مالیاتی توسط موسسات فرهنگی و خیریه ها
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان با تاکید بر اینکه موسسات فرهنگی و خیریه ها ملزم به تسلیم اظهارنامه مالیاتی هستند، گفت: موسسات فرهنگی و هنری و خیریه ها مشروط بر تسلیم اظهارنامه مالیاتی از نرخ صفر مالیاتی بهره مند می شوند.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۳:۱۲

با حضور وزیر اطلاعات:
ساختمان جدید امور مالیاتی لرستان به بهره برداری رسید
خبرگزاری شبستان: ساختمان شماره سه امور مالیاتی لرستان با حضور وزیر اطلاعات به بهره برداری رسید.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۱:۱۰

با حضور وزیر اطلاعات:
افتتاح ساختمان امور مالیاتی لرستان
ساختمان جدید امور مالیاتی لرستان باحضور وزیر اطلاعات و جمعی از مسئولان در خرم آباد به بهره برداری رسید.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۰:۴۶

سهم ۸۴ میلیارد تومانی استان همدان ازیارانه نقدی/کاهش وصول مالیاتی استان در سال جاری
خبرگزاری شبستان: نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: سهم یارانه نقدی استان در فاز اول و دوم اجرای طرح هدفمندی یارانه ها ۸۱ تا ۸۴ میلیارد تومان بوده است.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۳:۰۴

 ضرورت تغییر سیستم سنتی مالیاتی به الکترونیکی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه سیستم مالیاتی الکترونیکی کمک شایانی به اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی می کند بر لزوم اجرای طرح جامع مالیاتی و تغییر سیستم سنتی مالیاتی به الکترونیکی تأکید کرد.

۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۱:۲۵

استاندار خراسان جنوبی:
پرداخت مالیات باید به فرهنگ و باور عمومی تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه پرداخت مالیات باید فرهنگ و باور عمومی شود، گفت: مودیان مالیاتی با خوش رفتاری و خوش اخلاقی می‌توانند این فرهنگ را در جامعه نهادیننه کنند.

۱۳۹۴/۴/۱۸ - ۱۳:۵۹

رییس کل سازمان مالیاتی کشور در نشست خبری:
تحقق ۹۶ درصد درآمد تعهد شده در بودجه/دریافت مالیات از شرکت های وابسته به آستان قدس
خبرگزاری شبستان: عسگری با اشاره به رشد ۴۹ درصدی درآمدهای مالیاتی در ۱۱ ماهه سال جاری از تحقق ۹۶ درصدی درآمد تعهد شده از بودجه از محل مالیات خبر داد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۵

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور خبر داد:
تحقق 96 درصدی درآمدهای مالیاتی در ده ماهه امسال
خبرگزاری شبستان: عسگری با اشاره به رشد 52 درصدی درآمدهای مالیاتی از تحقق 48 هزار میلیارد پرداخت مالیاتی در ده ماهه امسال خبر داد و گفت: علی رغم همه فشارها و مضیقه‌ها ظرفیت‌های اقتصادی ایران به نحوی است که علی رغم زمینه رکود زمینه تحقق مالیاتی وجود دارد و می توانیم زمینه رشد آن را داشته باشیم.

۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۶