خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

الأحد ٠ جمادى الثانية ١٤٤١

Sunday, January 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان
با حضور حجت الاسلام انصاری؛
استادان دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان تجلیل شدند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان از استادان این دانشگاه تجلیل کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۱۲:۰۸

رییس دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان:
آماده خدمت به معلولان نامعلول هستیم/حمایت ویژه از فعالیت های هنری دانشجویان معلول
خبرگزاری شبستان: رییس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان در دیدار با دانشجویان معلول این دانشگاه با تاکید بر اینکه آماده خدمت رسانی به معلولان نامعلول هستیم، از حمایت ویژه از فعالیت های هنری دانشجویان معلول خبر داد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۰:۱۰

پایگاه مناطق شمال شهر جمعیت هلال احمر اصفهان در دانشگاه فرهنگ و هنر افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: طرح ایجاد پایگاه مناطق شمالی و هم چنین پایگاه دانشجویی جمعیت هلال احمر شهر اصفهان در مكان دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان کلید خورد.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۰:۲۰

مسابقه طراحی نشانه شهری «حضور» با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد
خبرگزاری شبستان: اختتامیه مسابقه طراحی نشانه شهری «حضور» با معرفی برگزیدگان در خانه تاریخی صفوی برگزار شد و برگزیدگان این مسابقه معرفی شدند.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۰:۴۵

حمایت از ایده های اقتصادی حوزه فرهنگ هنر در استان اصفهان
خبرگزاری شبستان:رئیس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ هنر اصفهان گفت: طرح ها و ایده های اقتصادی حوزه فرهنگ هنر در استان اصفهان مورد حمایت دولت قرار می گیرد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۳:۴۴