خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زبان هنر
سقاء:
برنامه های ماه رمضان کانون های مساجد باید همراه با جلوه های هنری باشد
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: برنامه های فرهنگی و قرآنی ماه مبارک رمضان در کانون های فرهنگی هنری مساجد باید همراه با جلوه های هنری باشد.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۵:۲۲

دبیر جشنواره ملی نقاشی «روبان قرمز» :
آگاهی از ایدز با زبان هنر ممکن می شود
بهناز پورنگ با بیان اینکه آگاهی از ایدز با زبان هنر ممکن می شود،گفت: می خواهیم با زبان هنر وظیفه اجتماعی خود را در آگاه سازی جامعه به ایدز ایفا کنیم.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۲:۰۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:
جشنواره های رضوی، فرصت ترویج فرهنگ دینی در قالب هنر است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، با اشاره به اثر بخشی زبان هنر، افزود: جشنواره های رضوی فرصت ترویج و تقویت فرهنگ دینی در قالب زبان بین المللی هنر است.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۰:۰۳

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
هنر متعالی در باور دینی صحیح است / رمضان فرصت مناسبی برای توجه به هنر اسلامی و نشر ارزش های دینی با زبان هنر
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: هنر متعالی در باور دینی صحیح هست و باید هنرمندان متعهد در جهت نشر فرهنگ اسلامی بر اساس آموخته های دینی تلاش کنند.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۰:۲۷

توسعه اقدامات فرهنگی و هنری در کانون های مساجد/ بهره‌ مندی از زبان هنر در ترویج ارزش‌های دینی
خبرگزاری شبستان:مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان همدان با تأکید بر انتقال ارزش های دینی در قالب هنرهای نمایشی از جمله تئاتر گفت: زبان هنر اثر گذاری بیشتری در بین مخاطبان و نسل جوان دارد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۲:۵۶

شعر خوانی با محوریت قرآن و عترت در جشن رمضان مازندران
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از اجرای ۱۵ برنامه شعرخوانی با استفاده از ۴۵ شاعر مازندرانی در جشن رمضان سال جاری خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۲:۵۸

جشن رمضان در مازندران برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری جشن رمضان در ۲۲ شهرستان استان با برنامه های متنوع و جذاب قرآنی در سال جاری خبر داد و گفت: برنامه ویژه این جشن، احیای سنت سحرخوانی با قدمت دیرینه در استان است.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۳:۳۷

نماینده ولی فقیه در لرستان:
هنر ابزاری برای تحکیم اخلاق در جامعه است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، با اشاره به اهمیت زبان ادبیات و شعر در انتقال آرمان های انقلاب، گفت: شعر مهم ترین ابزار گسترش معرفت قرآنی است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۱

زبان هنر الگو مناسب برای فعالیت های فرهنگی در مساجد است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: زبان هنر الگو مناسب برای فعالیت های فرهنگی در مساجد است و این ظرفیت ها باید تقویت شود.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۴:۱۵

زبان هنر باور دینی مردم را شکوفا می کند / سه هنرجو هنرستان کوثر اردبیل رتبه زیر هزار کنکور ۹۶
خبرگزاری شبستان: مدیر هنرستان هنرهای تجسمی کوثر گفت: زبان هنر باور دینی مردم را شکوفا می کند و با حمایت از رشته هنر قالب های فرهنگی جدیدی برای اشاعه دین طراحی کنیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۵

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
زبان هنر شور حضور نوجوانان و جوانان در مساجد را افزایش می دهد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: زبان هنر و ذوق هنری می تواند شور حضور نوجوانان و جوانان در مساجد را افزایش دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۲

گروه تعزیه اتو از ریشه دارترین شبیه خوانان مازندران هستند
خبرگزاری شبستان: گروه تعزیه اتو سوادکوه با قدمت نزدیک به دو قرن با کسب مقام های کشوری و استانی در دیار علویان از ریشه دارترین گروه های شبیه خوانی است که واقعه عاشورا و مصائب اهل بیت(علیهم السلام) را به نمایش می گذارد.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۲:۵۶

استفاده از زبان هنر برای ترویج فرهنگ وقف در جامعه ضروری است
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اهمیت هنر در توسعه وقف، گفت: ابزار زبان هنر برای ترویج فرهنگ وقف در جامعه ضروری است.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۴:۵۶

هنرمندان با زبان گویای هنر آسیب های اجتماعی را بیان کنند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه، با بیان اینکه زبان فرهنگ و هنر اثرگذاری بسیار بالایی در جامعه دارد، گفت: هنرمندان با خلق آثار هنری می‌تواند مشکلات جامعه را با زبان گویای هنر معرفی کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۲۲:۵۸

چینش اردوهای زیارتی و تفریحی در آسمانی ها، فراهم کننده جذب بیشتر مخاطب
خبرگزاری شبستان: چینش اردوهای زیارتی و تفریحی در طرح اوقات فراغت آسمانی ها ویژه اعضای کانون های مساجد، جذب بیشتر مخاطب و شرکت کننده در این طرح را فراهم می سازد.

۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۲:۱۳

بکارگیری زبان هنر در طرح اوقات فراغت، توصیف کننده زیبایی های آفرینش است
خبرگزاری شبستان: بکارگیری زبان هنر در طرح اوقات فراغت آسمانی ها، توصیف کننده خوبی جهت بیان زیبایی های آفرینش حق است.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۱:۳۸

لزوم تبیین مفهوم قرآن و رسانه/ قیامت، مصداق خبر بزرگ است
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر لزوم تبیین مفهوم قرآن و رسانه، گفت: قیامت، مصداق خبر بزرگ است و انبیا برای بیان این خبر، فرستاده شدند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۴۶

هنر زیباترین روش برای انتقال فرهنگ است
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه استفاده از زبان و ابزار هنر برای تقویت تعامل و همبستگی جهان اسلام ضروری می باشد، افزود: هنر زیباترین روش برای انتقال فرهنگ است.

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۲:۲۴

بیان هنر متعهد و انقلابی در عرصه فرهنگ نیازمند ترجمانی نظیر خبرگزاری شبستان است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه هنری مازندران گفت: حوزه هنری به عنوان یک نهاد انقلابی همانند یک رسانه پیام های دینی و اسلامی را با زبان هنر منتشر می نماید و می طلبد این کار هنرمندانه حوزه هنری با ترجمان دیگری به همت خبرگزاری شبستان بازگو شود.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۷

زبان هنر برای معرفی قرآن استفاده شود/استقبال حوزویان و دانشجویان از بخش پژوهشی جشنواره زلال وحی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید اینکه از زبان هنر باید برای معرفی قرآن به جهان استفاده شود، گفت: حوزویان و دانشجویان از بخش پژوهشی جشنواره زلال وحی، استقبال خوبی داشتند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۱