خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

السبت ١٠ شعبان ١٤٤١

Saturday, April 4, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فعالیتهای فرهنگی
آیین بزرگداشت شب یلدا در مراکز کانون های پرورش فکری برگزار شد
مدیرکل کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: آیین بزرگداشت شب یلدا در مراکز ثابت کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.

۱۳۹۸/۹/۳۰ - ۰۹:۲۵

«پویش فصل گرم کتاب» نگرش خانواده ها را نسبت به کانون ها بهبود می بخشد
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: «پویش فصل گرم کتاب» نگرش خانواده ها را نسبت به کانون ها بهبود می بخشد تا با خیال راحت‌تری فرزندان خود را به ما بسپارند.

۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۰۹:۳۳

محتوا محوری در اولویت اول کانون پرورش فکری قرار دارد
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: محتوا محوری و روزآمدسازی در اولویت اول کانون در سال جاری قرار دارد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۱:۵۸

فصلی تازه در همراهی کانون و آموزش و پرورش گیلان آغاز شد
خبرگزاری شبستان: طی نشست مدیران کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش گیلان، بر ضرورت آغاز فصل ‌تازه‌ای از همکاری‌‌های متقابل تاکید‌ شد.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۰:۱۸

در ایام تعطیلات نوروزی؛
کتابخانه های پرورش فکری سیستان و بلوچستان میزبان دانش آموزان می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: به منظور پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان، کتابخانه های پرورش فکری استان میزبان دانش آموزان می شوند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۶

خوداتکایی در انجام فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی یکی از وظایف مسئولان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد، خوداتکایی در انجام فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی را یکی از مطالبات جدی و همیشگی از مسئولان فرهنگی استان دانست و گفت: باید تلاش کنیم خودمان برای استان یک برنامه کاربردی و حساب شده و دارای خروجی تدوین و عملیاتی کنیم.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۲:۵۸

سومین پایتخت کتاب ایران انتخاب می‌شود
خبرگزاری شبستان: پس از برگزاری موفق دو دوره انتخاب پایتخت کتاب ایران، سومین پایتخت کتاب ایران پس از بررسی شهرهای متقاضی اسفندماه معرفی می‌شود.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۵:۴۲

جشنواره کتابخوانی رضوی در سیستان و بلوچستان فراخوان داد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان گفت: ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان فراخوان داد.

۱۳۹۵/۳/۲۴ - ۱۲:۰۹

با حضور مدیرکل دفتر ولی فقیه وزارت جهاد برگزار شد:
گردهمایی مسئولان نمایندگی ولی فقیه سازمان‎های جهاد کشاورزی منطقه ۲
خبرگزاری شبستان: با حضور مدیرکل دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه وزارت جهاد کشاورزی گردهمایی مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان‎های جهاد کشاورزی منطقه دو برگزار شد.

۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۰۹:۱۰

نشست خبری همایش ملی ارتقای کیفیت آثار و فعالیت‌های فرهنگی
نشست خبری سومین همایش ملی ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد.

۱۳۹۴/۳/۲ - ۱۵:۰۵

ضرورت مجاهدت، تلاش بیوقفه برای ترویج مسائل اخلاقی و معنوی در دانشگاه‌ها
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه شهرکرد، با اشاره به ضرورت مجاهدت، تلاش بیوقفه و کاربردی برای ترویج و گسترش مسائل اخلاقی و معنوی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، تاکید کرد: مسائل اخلاقی ، فرهنگی و معنوی جزء اساسی‌ترین و کلیدی‌ترین نیازها و ضرورت‌های یک دانشجو و دانش آموز در دوران تحصیل محسوب می‌شود که باید این مهم عملاً در کنار کتب و مفاهیم درسی و آموزشی آنان قرار بگیرد.

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۰۸:۳۲

مسئول کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) خبر داد:
اجرای برنامه «سبک زندگی فاطمی در بهار فاطمی» در ایام فاطمیه
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری جوادالائمه(علیه‌السلام) از برگزاری برنامه «سبک زندگی فاطمی در بهار فاطمی» در اسفندماه سال جاری خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۹

کانون های فرهنگی هنری هسته مرکزی مساجد هستند
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان این کانون‌ها را هسته مرکزی مساجد عنوان کرد وگفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد با انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری سنت و راه و منش پیامبر اکرم (ص) را دنبال می‌کنند.

۱۳۹۳/۹/۹ - ۱۰:۳۲